Hakkımızda sayfamızdan firmamızın sunduğu hizmetler, misyonu, vizyonu, ilkeleri ve nakliyat süreci ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama, ofis büro nakliyatı, fuar taşımacılığı ve paketleme hizmetleri veren İzmir Yalı Nakliyat firması olarak birinci önceliğimiz, müşterilerimizi her zaman mutlu etmektir. Tüm firma çalışanlarımız, profesyonellikten ve dürüstlük politikasından asla taviz vermeden müşterilerimizin memnuniyeti için ellerinden geleni yapmaktadır.

2006'da Ramazan Demir tarafından kurulan ve İzmir nakliyat sektöründe lider olan Yalı Nakliyat firmamız, asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmetlerimiz ile şehirler arası ve şehir içi taşımacılıkta tüm eşyalarınızı daima güvence altına almaktadır.

Hakkımızda İzmir Yalı Nakliyat

Nakliyat ya da taşımacılık, ev halkı için gerçekten zor ve zahmetli bir iş. Günümüzde, yüksek binalarda oturuyor olmak, eşyaları taşıma işinizi daha da zorlaştırmaktadır. Modern çağımıza baktığımızda ise, eşyaların daha değerli olmaları, sizleri onları taşırken daha dikkatli olmaya zorlamaktadır. Bazen de iş yoğunluğu sebebiyle ev ya da ofis taşımaya yeterince zaman bulamıyorsunuz. Sizleri anlıyoruz.

2006 yılında, İzmir - Karşıyaka'da taşımacılık sektörüne giren İzmir Yalı Nakliyat, şimdilerde 20 çalışanı ve 5 adet araç filosu ile Türkiye'nin 81 ilinde ofis, büro, fuar, evden eve nakliyat, depolama ve paketleme hizmetleri sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip İzmir Yalı Nakliyat olarak eşya taşımanın tüm stresini üzerinizden alıp, eşyalarınızı sizler için sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Nakliyat hizmetlerinde eğitimli çalışanlarımızla birlikte, hayatınızı kolaylaştırmak için sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşamaktayız.

Bu kapsamda nakliyat hizmetlerimiz, şu faaliyetlerden oluşmaktadır:

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Büro Nakliyatı
 • İzmir Fuar Taşımacılığı
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • İzmir Şehir İçi Taşımacılık
 • İzmir Eşya Depolama Hizmetleri
 • Asansörlü Nakliyat
 • Sigortalı Taşımacılık
 • Paketleme Hizmetleri
 • Nakliyat Malzemeleri Temin Etme
 • Ücretsiz Danışma

Nakliyat hizmetlerinden en kaliteli şekilde faydalanmak için İzmir Yalı Nakliyat firmamızı tercih edin. Mutlu müşteri kervanımıza sizler de katılın.

Neden İzmir Yalı Nakliyat?

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri veren İzmir Yalı Nakliyat firmamızın hizmetlerimiz sayfası için kullanılan görselde, ev eşyaları nakliyat için kutulara konulmuş.

Hakkımızda: Neden İzmir Yalı Nakliyat?

"Taşıma sanatı" olarak tabir ettiğimiz nakliyat hizmetlerimizi hızlı, temiz ve sorunsuz gerçekleştirmek için şu özellikler, olmazsa olmazımızdır:

 • Asansörlü nakliyat hizmetimiz ile yüksek katta oturan müşterilerimizin değerli eşyalarını, hızlı ve sorunsuz bir şekilde kolayca taşımaktayız. Özellikle ofis büro gibi iş yerleri için zaman, çok değerlidir. Bizler, müşterilerimize vakit kazandırmak ve böylece işlerinde zarar etmemeleri için tüm prensiplerimizi devreye sokarak çalışıyoruz.
 • Firma çalışanlarımız, profesyonel taşımacılık eğitimi almış uzman kişilerden oluşmaktadır.
 • Ekibimiz, kırılabilir eşyalarınızı, dikkatlice paketleyip nakliyat aracımıza yüklemektedir. Araca yüklerken "Acaba eşyalarım kırılır mı?" diye gözünüz arkada kalmasın. Sizler için tam paketleme hizmetimiz mevcuttur.
 • Eşyaları çizilme, darbe ve çarpmalardan korumak için kaliteli stretch wrap, cam profiller, köşe koruyucular, bantlar, balonlu naylonlar, özel ambalajlar, bantlar ve yırtılmayan sağlam koli malzemeleri kullanmaktayız.
 • Kırılabilir eşyalarınızın paketleme işini kendiniz yaptıysanız, ekstra koruma önlem almaktayız ve kamyonumuza özenle yüklemekteyiz.
 • Şeffaf ve açık fiyatlandırma politikasına sahibiz. İşin sırrı, uygun fiyata kaliteli ve profesyonel hizmet vermemizdir. Hizmet öncesi, müşterilerimize doğru fiyatlar sunduğumuz için sonradan kesinlikle ek ücret talep etmemekteyiz.
 • Eşyalarınızı paketleme, taşıma ve yerleştirme esnasında, olası problemlere karşı nakliyat sigortası ile koruma altına alıyoruz. Nakliyat sırasında olası kaza, devrilme, yangın ve çalınma gibi sebeplerden dolayı oluşacak maddi zarardan hiçbir kayıplarının olmayacağını, müşterilerimize taahhüt ediyoruz.
 • Her türlü soru, öneri ve görüşlerinize cevap verecek müşteri hizmetlerine sahibiz.
 • Eşyaları taşıma ve boşaltma süreçlerinde, eşyaların kaybolma sorununu ortadan kaldırmak için eşya envanter listesi tutuyoruz.
 • Marangozlu taşımacılık anlayışımız gereği, mobilyalarınızı taşımadan önce ve sonrasında, demontaj ve montaj (birleştirme) hizmetlerini sağlamaktayız.
 • Askerlik, iş seyahati, eğitim, evlilik ve boşanma gibi durumlarda, depolanması gereken eşyalarınızı paketleyip Avrupa standartlarına uygun koşullara sahip depomuzda güvence altına alıyoruz.
 • Ev, ofis, büro, okul, dershane, imalathane, restoran ya da diğer iş yerleri, nakliyat için kısıtlı bir alanda ise ya da dar girişle engelleniyorsa, gerekli önlemleri alıp planlı bir şekilde eşyaları güvenle taşıyoruz.
 • Araçlarımızın hepsinin bakımları, zamanında yapılmaktadır. Araçlarımızda bulunan hava süspansiyon sistemleri sayesinde, eşyalarınız yolda hiçbir zarar görmez. Aracımıza yüklenen eşyalarınız, ulaşması gereken yere tam zamanında ulaşır.
 • Eşyaları paketleme, yükleme, taşıma ve boşaltma süreci boyunca, olası kaza ve hasarların önüne geçmek için proaktif bir yaklaşım sergilemekteyiz. Tüm tedbirlerimizi önceden alıp paketleme, yükleme, boşaltma ve montaj işlerini başarıyla yerine getirmekteyiz.
 • En son teknolojiyi ve taşımacılık sektöründeki iş metotlarını sürekli takip ediyor ve nakliyat sektöründe kendimizi sürekli yeniliyoruz.
 • Nakliyat fiyatlarını; eşya miktarı, nakliye mesafesi, asansörün kullanımı ve paketleme malzemelerinin miktarına göre belirlemekteyiz.
 • İzmir Yalı nakliyat firmamızdan nakliye hizmeti satın aldıysanız ve eşyaların paketlenmesini kendiniz yapmak istiyorsanız, nasıl paketleneceğini müşteri hizmetlerimizi arayarak öğrenebilirsiniz.
 • Ofis büro nakliyatı öncesi, müşterimize ve çalışanlarına esnek zamanlama imkanı sağlıyoruz. Ofis çalışanlarının rahatsız olmayacakları zamanlarda işimize konsantre oluyoruz. Böylece ofis personelinin verimli çalışmalarına engel teşkil etmiyoruz.
 • Ofis büro ve diğer iş yerleri nakliyatı için koordinasyonu sağlayacak yetkili bir çalışanımızı görevlendiriyoruz. Nakliyat konusunda, ofis çalışanlarını ve iş yeri sahibini bilgilendirip ihtiyaçlarına cevap vermektedir.
 • İzmir eşya depolama hizmetimizi kullanarak değerli eşyalarınızı bize emanet edebilirsiniz. İş seyahati, ani taşınma kararı, askerlik, eşyaların eve sığmaması durumlarında, kaliteli depolama hizmetimizi kullanabilirsiniz. Nemsiz, rutubetsiz ve 7/24 güvenlik tedbiri alınmış depomuzda, eşyalarınızı çok iyi koruduğumuzu bilmelisiniz.

Hakkımızda Nakliyat Süreci

Her firmanın çalışma şekli farklıdır. Nakliye süreci firmanın niteliğine göre farklılık gösterebilir. Forum sayfalarında ya da şikayet sitelerinde yapılan müşteri yorumları, firmanın ne kadar kurumsal olduğunu ve işini hakkıyla yaptığını gösteren kanıtlardır. İzmir evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamızı diğerlerinden farklı kılan; planlı hareket etmek, hiçbir şeyi şansa bırakmamak ve müşterimizi memnuniyetini her daim ön planda tutmaktır. Şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat, ofis, büro, fuar taşımacılığı, depolama ve paketleme hizmetlerimizi şu plan çerçevesinde sizlere sunmaktayız:

Bilgi Toplama

İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren İzmir Yalı Nakliyat firmamızın hakkımızda sayfası için kullanılan görselde, müşteri ile firma yetkilimiz el sıkışıyor.

Hakkımızda İzmir Yalı Nakliyat - Nakliye Süreci ve Bilgi Toplama.

Bizi arayarak eşyalarınızın nakliyesi ve fiyatlandırma ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. İletişim sayfamızda belirttiğimiz iş yeri adresimize geldiğinizde ise, sizleri güler yüzle karşılıyoruz. Kahve veya çaylarımızı içerken, sizden eşyanızın yapısını ve miktarını, paketleme için malzeme ihtiyacını, mesafe uzunluğunu, asansör gerekip gerekmediğini öğreniyoruz.

Paketleme işini kendiniz yapmak istediğiniz takdirde, dilerseniz, sizler için paketleme malzemeleri temin ediyoruz.

Ayrıca, eski ve yeni adresinizin eşyaların nakliyesine uygun olup olmadığını öğreniyor ve böylece, ek önlemler alıyoruz.

Nakliyat Hazırlığı

İzmir evden eve nakliyat, depolama ve paketleme hizmetleri veren İzmir Yalı Nakliyat firmamızın hizmetlerimiz sayfası için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmasına ait bir kamyon var.

Hakkımızda Nakliye Süreci - İzmir Yalı Nakliyat.

Ekibimiz, taşıma mesafesine, eşyalarınızın yapısı ve miktarına göre, aracı ve paketleme malzemelerini eksiksiz hazırlar. İstediğiniz tarihde ve saatte, tam zamanında adresinize gelir. Tam paketleme hizmetimizden yararlanmak istediğiniz takdirde, taşınma gününden önce belirlenmiş tarihde, adresinize gelip eşyalarınızı paketleriz.

Paketleme ve indirme işlemine başlamadan önce, eşyalarınızın sayısını içeren kontrol listesi hazırlıyoruz. Kırık, çizik ve benzeri eşyaları tespit ediyoruz. Eşyalarınızla ilgili bilmemiz gereken ayrıntılar varsa, ekibimize ayrıca belirtebilirsiniz.

Tüm güvenlik önlemlerini aldıktan sonra, eşyalarınızı güvenli bir şekilde aracımıza yükleriz. Son kontrolleri de yaptıktan sonra, artık yola çıkmak için hazırız.

Harekete Hazırız!

Tüm bakımları yapılmış, tam donanımlı nakliye aracımızla, eşyalarınız zarar görmeden, tüm trafik kurallarına uyarak, eşyalarınızı adrese tam vaktinde ulaştırıyoruz.

Ve Mutlu Son!

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri veren İzmir Yalı Nakliyat firmamızın hizmetlerimiz sayfası için kullanılan görselde, firmamızın şehirler arası taşımacılık hizmetini almış mutlu bir anne ve bebeği var.

Hakkımızda İzmir Yalı Nakliyat - Ve Mutlu Son.

Ev ya da iş yeriniz yüksek kattaysa, asansör hizmetimizi sağlıyoruz. Hangi eşyaların hangi odaya konulacağını öğrenip ona göre yerleştiriyoruz.

Mobilyalarınızı monte ettikten sonra, daha önce kaydettiğimiz eşyalarınızın listesini kontrol ediyoruz. Eksik ya da nakliye süreci esnasında meydana gelmiş olası eşya hasarını tespit edip kaza sigortasından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Bizi Tercih Ettiğiniz için Teşekkürler!

İzmir Yalı Nakliyat, 2006 yılından beri nakliyat hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Nakliyat ve taşımacılık sektöründe, yenilikçi ilkemiz doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirip müşterilerimizle geleceğe, emin adımlarla ilerliyoruz. İzmir evden eve nakliyat, Avrupa standartlarına uygun, şehirler arası ve şehir içi nakliyat, depolama ve paketleme hizmetlerimiz ile tüm yükü üzerinizden almamızı isterseniz, biz yanı başındayız. Hakkımızda ve hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

20

Çalışan Sayısı

5

Araç Sayısı

330420

1 Yılda Gittiğimiz Kilometre

1085

2018 Yılı Müşteri Sayımız

Hakkımızda Müşteri Görüşleri

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama, paketleme, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, acaba hakkımızda neler düşünüyorlar?