Şehirler arası ve şehir içi nakliyat hizmetlerinde lider olan Yalı Nakliyat firmamız, müşterilerine daima kulak vermektedir. Evden eve nakliyat, eşya depolama, paketleme ve diğer tüm hizmetlerimizde, müşteri odaklı hareket ediyoruz. Nakliyat boyunca onları dinliyor ve ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Hizmet sonrası alacağımız olumlu ya da olumsuz müşteri görüşleri ile de kendimizi geliştiriyoruz. Eksiklerimizi tamamlıyoruz. Bu nedenle görüşleriniz, bizim için eşyalarınız kadar değerli.

Yalı Nakliyat Müşteri Görüşleri

Aşağıda, 2006 yılından beri taşımacılık hizmetlerini başarıyla sürdüren Yalı Nakliyat firmamız hakkında yapılan müşteri görüşleri var. Değerli müşterilerimizin yorumlarını ve eleştirilerini, aldıkları hizmetlere göre alt başlıklara ayırdık. Böylece almak istediğiniz hizmetimizle alakalı müşteri görüşlerini kolayca bulabilir ve okuyabilirsiniz.

Hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimiz, sayfanın en altında yer alan form ile firmamızı değerlendirebilirler. Değerlendirme formu için hemen altta bulunan yön tuşuna dokunabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Müşteri Görüşleri

Asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hizmeti almış bazı müşterilerimizin görüş ve değerlendirmeleri aşağıda yer alıyor.

Bolu'dan Diyarbakır'a tayinim çıktı. Bir arakadaşın tavsiyesi üzerine Yalı Nakliyat ile anlaşmaya vardım. Eşyalarımı sağ salim zamanında ulaştırdılar. Paketleme işini yapan Tekin Bey'e selamları iletiyorum. Bizimle çok ilgilendi. Teşekkürler. Kolay gelsin.

Sait Peri

İşinizden son derece memnun kaldım. Çalışanlar işlerinde çok iyiler. Teşekkür ediyorum.

Şule Başarır

İşlerini temiz yapmaları çok hoşuma gitti. Mobilyalarım hiç zarar görmedi. Ellerine sağlık Sezgin Usta. Kolay gelsin. 

Cengiz Dülger

Elemanlarınız harika çalışıyor. Ankara'dan selamlar.

Adnan B.

Bornova'ya taşındım. Kaliteli hizmet ve şehir hakkında verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür ediyorum. Eyvallah kardeş.

Recep K.

Mutfak eşyalarım zarar görmediği içn teşekkürler. İşini ilginç kısmı taşındığım gün 2 bardak kırdım. Bardakları da siz mi yıkatsam acaba 🙂

Hatice E.

İyi iş çıkardınız. Kırılabilir eşyaların hepsini çok iyi korudunuz. Sağ olun.

Osman Kara

Evden Eve Nakliyat Müşteri Görüşleri Değerlendirme Sonucu

İzmir Eşya Depolama Müşteri Görüşleri

Asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hizmeti almış bazı müşterilerimizin görüş ve değerlendirmeleri aşağıda yer alıyor.

Firma çalışanlarına teşekkür ediyorum. Sorun çıkmadan eşyalarımı taşıdılar. paketleme on numaraydı diyebilirim.

Erdinç Dülgeroğlu

İzmir eşya depolama hizmetinizden çok memnun kaldım. Fiyat gayet uygundu. İyi çalışmalar.

Dilara Atik

Üniversite öğrencisiydim. Arkadaşlarla birlikte, Yalı Nakliyata eşyalarımızı emanet ettik. Kira parasından kurtulduk. Eyvallah.

Türker

Yalı Nakliyat, kesinlikle işini bilen bir firma. 2 aylığına eşyalarıma çok iyi baktılar. Ne diyeblirim ki? Çok sağ olun.

Önder Taş

İzmir Eşya Depolama Müşteri Görüşleri Değerlendirme Sonucu

Firmamızı Değerlendir

Değerli müşterilerimiz,

Aşağıdaki formu doldurarak firmamıza katkıda bulunabilirsiniz.

Sizce kaç yıldızı hak ediyoruz?