Bizi seçen değerli müşterilerimiz; aynı zamanda bizim referanslarımız. Ofisler, banka ve mağazalar, devlet daireleri ve diğer iş yerleri, kaliteli nakliyat hizmetlerimizden faydalandılar. Başta İzmir olmak üzere ülke genelinde, Yalı Nakliyat firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Eşya depolama, paketleme, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı alanında yaptıklarımız ile adımızdan söz ettirmeye devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

İzmir Yalı Nakliyat Referanslarımız

Biva Mimarlık, Yalı Yapı, Alkan, Erkaya ve Durusu İnşaat, İzmir Taşıtlar Vergi Dairesi, Geko Ambalaj, Bornova Vergi Dairesi, Akbank ve Finansbank çalışanları, Kılıç Hukuk mensupları, Gazi Emir Ulaştırma personelleri, Ali Yılmaz Hukuk Bürosu ve Yaşam Sağlık Hastanesi hizmetlerimizden yaralanan müşterilerimizden bazıları.

İşte İzmir Yalı Nakliyat firmamızın kalitesinin teminatı olan referanslarımız:

Mevcut müşterilerimizin nakliye hizmetlerimizden memnun kalmaları, bizi çok gurulandırıyor. Siz de İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama, paketleme hizmetlerimizden faydalanmak isityorsanız, iletişim sayfamızdan bizlere ulşabilirsiniz.

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."