Taşınmak ya da eşya depolama hizmetinden faydalanmak, insanın hayatında nadir yaptığı işlerden bazılarıdır. Ev ve iş yerinizdeki eşyalar ise, zor şartlarda çalışmanızın karşığıdır. Bu nedenle eşyalarınız, firmamız için sizler kadar değerlidir. İzmir Yalı Nakliyat olarak bizler de; şehirler arası evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı hizmetlerimizi, İzmir Sigortalı taşımacılık ile birleştirdik. 2006 yılından beri verdiğimiz bu hizmetlerimizi, daima sigortalı nakliyat ile gerçekleştirdik. Kaliteli paketleme, tam donanımlı büyük araçlarlarımızla eşyaları sigortalı taşıma ve zamanında ulaştırma neticesinde, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman kazanmayı başardık. Böylece, müşterilerimizin; "Eşyalarıma zarar gelecek mi?" endişelerini de ortadan kaldırmış olduk.

Aşağıda, siz değerli müşterilerimize İzmir sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ve sigortalı taşımacılığın faydaları hakkında detaylı bilgiler verdik. İnceleyebilirsiniz.

İzmir Sigortalı Taşımacılık

İzmir sigortalı taşımacılık ya da bir başka deyişle sigortalı nakliyat, eşyaların bir yerden başka bir yere taşınırken meydan gelecek olası kaza durumunda eşyaları güvence altına almak ve uğrayacağı hasarı veya kaybı tazmin etmek için nakliyat firmasının organize etmiş olduğu, müşteriyle sigorta şirketi arasında yapılan bir sözleşmedir. Nakliyat sırasında olabilecek trafik kazası gibi durumlarda devreye giren sigorta, sizin can simidiniz olacaktır.

Alınan tüm tedbirlere ve kaliteli paketleme hizmetine rağmen, yolda kurallara uymayan sürücülerden ve yol yapısından kaynaklanan bazı istenmeyen kazalar olabilmektedir. Bu nedenle, Yalı Nakliyat firması olarak nakliyat öncesi müşterimizin eşyalarını sigortalatarak güvence altına alırız. Şehirler arası evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı sırasında kaza, devrilme ve araç yanması durumlarında zararı karşılıyoruz.

Peki İzmir sigorta taşımacılık, müşteriye ne fayda sağlar? Avantajları neler?

İzmir Sigortalı Taşımacılık Avantajları

  • Araç ile taşıma esnasında eşyalarınızı güvence altına alır.
  • İzmir sigortalı taşımacılık sayesinde firma, aracın seyir haldeyken devrilmesi, yanması ve eşyaların çalınması durumlarında tüm zararı karşılamak zorundadır.
  • Sigortalı taşıma, nakliyat sırasında darbe, çarpmalar sonucu değerli eşyalarınızda oluşan çizilme, kırılma gibi hasarları karşılar.
  • İzmir sigortalı taşımacılık sayesinde şehirler arası yolda eşyalarınız yeni adrese giderken, içiniz hep rahat olur.
  • Firmaların sorumluluklarını yerine getirmelerini teşvik eder.
  • Nakliyat firmasından sigortalı taşımacılık hizmeti istediğiniz takdirde, firma, sizlere daha kaliteli ve profesyonel hizmet sağlayacaktır.

Not: İzmir evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı hizmetlerinden faydalanmadan önce, firmalardan mutlaka sigortalı taşımacılık hizmeti verip vermediklerini öğrenin. Evden eve nakliyat hizmeti veren firma, eşyalarınıza sigorta yapmazsa, eşyalarınızı Emtea Nakliyat Sigortası ile sigorta altına alabilirler. Böylece, eşyalarınız sigorta poliçesi ile sigortalanmış olur.

Yalı Nakliyat firmamız, sizlere şehirler arası yolda eşyalarınızda oluşabilecek kırık, çizik gibi zararları İzmir sigortalı taşımacılık ile karşılanmasının güvencesini vermektedir.

Emtea Nakliyat Sigortası Nedir?

Emtea Nakliyat Sigortası; kara, hava, deniz ve demir yolu ile bir yerden başka bir yere taşınmakta olan her türlü yükün veya malın, taşınması esnasında karşılaşabilecekleri olası tehlikelerden kaynaklanan hasara karşı teminat sağlamaktadır. Burada dikkat edilecek nokta, nakliyat sırasında, sigortadan yararlanan kişinin tedbirli davranması ve yükün korunması için gerekli önlemleri alması gerektiğidir. Aksi takdirde, zararlar karşılanmamaktadır. Ayrıca, yükün yıpranmadan dolayı hasar görmesi ve ambalaj yetersizliği sebebiyle oluşacak zararlar da karşılanmaz.

Daha fazla bilgi için Emtea Nakliyat Sigortası Genel Şartlarını okuyabilirsiniz.

Güvenilir İzmir Sigortalı Taşımacılık Hizmetlerinin Tek Adresi: İzmir Yalı Nakliyat.

İzmir Yalı Nakliyat, nakliyat esnasında oluşabilecek olası sorunlara karşı proaktif bir tutum sergilemektedir. Eşya, oturdukları kat, yol ve sokak ile ilgili müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda, önlem ve tedbirlerimizi nakliyat öncesi almaktayız. Kaliteli malzemelerle eşyaları paketleme, ambalajlama, dikkatlice taşıma ve araca yükleme, asansör kullanımı, havalı süspansiyon sitemine sahip geniş araçlarımızla taşımacılık gibi alınan tüm tedbirlere rağmen, İzmir sigortalı taşımacılık hizmetimizi devreye sokmaktayız. Müşterilerimizin adına sigorta poliçe hazırlıyoruz. Özellikle bu konuda taşınacak kişilerin dikkatli olmalarını tavsiye ederiz. Böylece müşterilerimiz içi rahat bir şekilde şehirler arası nakliyatın keyfini çıkarıyorlar. İzmir Yalı Nakliyat olarak bizler de, müşterilerimizin %100 güvenini kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.