Taşımacılık sektörüne duyulan ihtiyaç, gün geçtikçe artmakta ve firmalar verdikleri hizmetlerden kazanç elde etmektedirler. Diğer işlerde olduğu gibi; nakliyat firmaları da taşımacılık hizmetlerinde nakliyat belgeleri bulundurmak zorundalar. Evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımaclığında belli bir bedel karşığında hizmet vermek isteyen tüm firmalar, bir yetki belgesi ile yükümlülüklerini yerine getirmek zorundalar. İzmir Yalı Nakliyat, taşımacılıkla ilgili gerekli belgelere sahip kurumsal bir firmadır.

Firmamız, eşya taşımacılığı yetki belgelerini alabilmek için gerekli alt yapıya, tam donanımlı araçlara ve kaliteli paketleme malzemelerine sahiptir. Nakliyat için istenen K3 yetki belgesine sahip firmamız, Türkiye'nin herhangi bir şehrinden başka bir şehrine ev, iş yeri ve ofis eşyalarını taşıyabilmektedir.

Aşağıda, sahip olduğumuz nakliyat belgeleri ile ilgili genel bilgiler bulunmaktadır.

Nakliyat Belgeleri

İzmir Yalı Nakliyat firması olarak bizler, müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler verebilmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İzmir şehir içi evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı alanlarında müşterilerin memnuniyetini kazanan firmamız, sektörde adından sık sık söz ettiriyor. Başarımızın sırrı; belirlediğimiz vizyonumuz, değerlerimiz ve misyonumuz doğrultusunda, müşteri odaklı hareket etmek ve planlı - programlı çalışmaktır.

  • Güvenilir ve dürüst olmak,
  • Sorumluluk duygusuyla hareket etmek,
  • Ekip ruhuyla çalışmak,
  • Uzman kadroya sahip olmak,
  • Nakliyat öncesi tedbirler almak,
  • A kalite ekipman ve malzemeler kullanmak,
  • Nakliyat sürecimizi müşterimize göre özelleştirmek,
  • Teknolojiden ve yeniliklerden faydalanmak ve tüm bunları müşterilerimize uygun fiyata sunmak,
  • Nakliyat fiyatları konusunda açık ve şeffaf olmak,

firmamızı taşımacılık sektöründe lider konuma getiren başlıca özelliklerimizdir.

İzmir Yalı Nakliyat Belgeleri: K3 Yetki Belgesi

K3, gerçek ve vergi tüzel mükelleflerine ev, ofis ve iş yeri eşyalarını bir yerden başka bir yere ticari amaçla taşımalarına olanak sağlayan bir yetki belgesidir. Karayolu Taşıma Yönetmeliği içerisinde, K3 yetki belgesine ilişkin geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Firmamız, yurtiçi ticari taşınma eşyası taşımacılığı yapmak üzere, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Karayolu Düzenleme Müdürlüğü tarafından düzenlenen K3 Yetki Belgesine sahiptir. Nakliyat belgeleri, 12/04/2023 tarihine kadar geçerlidir.

Nakliyat Belgeleri - İzmir Yalı Nakliyat.

Sahip olduğumuz nakliyat belgeleri sayesinde eşyalarınızı taşımak için bizler, hazırız. İzmir şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı, fuar taşımacılığı veya İzmir Eşya depolama sektöründe ihtiyaç duyduğunuz hizmeti, İzmir Yalı Nakliyat firmamızdan uygun fiyata alabilirsiniz.

Geniş araçlarımızla taşınmanın keyfini çıkarın.

Bizler Hazırız!

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."