Fuar, şirketlerin kendilerini tanıtmaları, işlerini büyütmeleri ve vizyonlarını geliştirmeleri açısından büyük bir fırsat. İzmir fuar taşımacılığı hizmetlerimiz ile bu fırsatı yakalamanıza yardımcı olabiliriz. Yalı Nakliyat olarak, Türkiye'nin fuar merkezi İzmir'de, fuar taşıma hizmetlerimizi başarıyla sürdürmekteyiz. Kendi sektörünüzde senede birkaç kez açılan fuara, uzun süre hazırlık yaptığınızın farkındayız. Yaptığınız yatırımlar, teşhir ürünlerinizin güzel görünmesi için yaptığınız görsel çalışmalar ve sunum çalışmaları karşılığını almalı. Firmamız, ürünlerinizi, mobilyalarınızı ve büyük boy tüm eşyalarınızı; fuar, konferans, seminer, sergi veya stand alanına güvenli bir şekilde taşımaktadır.

Şimdiye kadar birçok şirkete, İzmir fuar taşımacılığı hizmeti sunarak müşterlerimizin güvenlerini kazanmayı başardık. Aşağıda, müşteri memnuniyetini nasıl sağladığımızı gösteren kusursuz fuar taşıma hizmetlerimiz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca, fuar taşımacılığı nasıl olmalı, İzmir fuar alanları ve 2019 İzmir fuar takvimi konularında detaylara da değindik.

İzmir Fuar Taşımacılığı

İzmir, Türkiye'de ilk fuar açılışlarının yapıldığı şehirdir. Yerli yabancı birçok yatırımcı, şehrimize gelerek markalarını tüm Dünyaya tanıtmaktadır. Şu anda, İzmir'de her yıl onlarca fuar açılışları yapılmakta. Kitap fuarından tutun da, gastronomi, madencilik ve ayakkabı gibi hemen her sektörde yaz - kış, fuarlar yapılmaktadır. İzmir Kültürpark Uluslararası Fuar Merkezi ve Fuar İzmir, birçok alanda yatırımcılara misafirlik yapan fuar merkezlerdir.

İzmir Kültürpark, ülkemizin diğer ülkelerle ekonomik bağlantısını güçlendirmek maksadıyla, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün isteğiyle açılmış geniş bir fuar alanıdır. Fuar izmir, 

Karşıyaka'da bulunan firmamız, kurumsal tüm şirketlere profesyonel İzmir fuar taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirlik, şirketlerin bizi seçmelerindeki en büyük özelliklerdir. Markaların güvenlerini kazanmak için şu özellikler, olmazsa olmazımızdır:

İzmir Fuar Taşımacılığı Hizmetlerimiz

İzmir Fuar Taşımacılığı Hizmetlerimiz - İzmir Yalı Nakliyat.

Şirketler, el emeği tanıtım ürünlerini ve onları sergilemekte kullandıkları eşyaları, binlerce km uzaktan getiriyor ve markalarını tanıtıyorlar. En ufak bir hata bile bazen, marka değerinin azalmasına sebep olabiliyor. Hassasiyetinizin farkındayız. Müşterilerimize en kaliteli fuar taşıma hizmetini verebilmek için;

 • Doğru iletişim
 • İhtiyaçlara cevap verme
 • Paketleme ve taşıma
 • Fuar alanına tam zamanında ve sorunsuz ulaşma

prensiplerimizi hayata geçiriyoruz.

İzmir Fuar Taşımacılığı İçin Doğru İletişim

Yalı Nakliyat firması olarak, ilk önce fuar taşıma hizmetimize ihtiyacı olan siz değerli iş ortaklarımızla doğru iletişim kuruyoruz. Ne istediğinizi doğru anlayıp doğru yorumluyoruz. Bir sonraki aşamaya emin adımlarla geçmek için sizi dikkatle dinliyoruz. Kaliteli hizmetimizi, cazip fiyatlarla sunabilmek ve ekonomik kriz ortamında, sizleri rahatlatmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Hakkımızda merak ettiğiniz soruları, açıkça cevaplıyoruz. Daha önce verdiğimiz hizmetleri ve referanslarımızı sunuyoruz.

Fuar alanına taşınacak tüm eşyalarınızı, sigortalı fuar taşıma ile ulaştırıyoruz. Şirketinizle anlaşma sağladığımız takdirde, bir sonraki aşamaya geçiyoruz.

İhtiyaçlara Cevap Verme

Taşınacak eşyaların miktarı ve yapısı, iş yerinin bulunduğu sokak ve diğer bilgiler doğrultusunda, şirketlerin ihtiyaçlara cevap veriyoruz. İstediğiniz takdirde bir firma yetkilimiz, ön hazırlık olarak eşyalarınızı görmeye gelir. Aynı zamanda aracımızı park edeceğimiz yolu etüt eder. İş yerinin ya da deponuzun bulunduğu sokağın yapısını ve genişlik durumunu analiz eder. Topladığı bilgiler doğrultusunda, ek ihtiyaç olup olmadığını belirler. Doğru fiyat vermek bakımından da olması gereken, bu adımlardır. Yalı Nakliyat, açık ve şeffaf fiyatlandırma politikasına sahip kurumsal bir firmadır.

Kısacası, siz iş ortaklarımızın ihtiyaçları doğru analiz edip, en kaliteli hizmeti veririz. Şirkete özel, İzmir fuar taşıma planı hazırlarız.

Paketleme ve Taşıma

Fuarda sergilenecek eşyalarınızı, dikkatlice ambalajlıyor ve paketliyoruz. İşinde eğitimli çalışanlarımız, eşyaların nasıl paketlenmesi gerektiğini çok iyi biliyorlar. Kaliteli paketleme malzemeleri kullanıyorlar. Çarpma veya darbelere karşı koruyucu malzemeler kullanarak ekstra güvenlik tedbirleri alıyorlar. Büyük eşyalarınızı parçalara ayırıp (demontaj) tek tek ambalajlıyoruz. Paketlediğimiz tüm eşyaları, etiketledikten sonra istediğiniz genişlikteki aracımıza, büyük bir titizlikle yüklüyoruz. Yola çıkmadan önce, eşya envanter listesi hazırlıyoruz.

Fuar Alanına Tam Zamanında ve Sorunsuz Ulaşma

Fuar alanına tam zamanında sorunsuz bir şekilde ulaştıktan sonra, aynı titizlikle eşyalarını aracımızdan indiriyoruz. Ağır eşyalarınız için palet veya forklift kullanıyoruz. Eşyaları paketlerinden çıkarıyoruz. Parçalara ayırdığımız eşyaların montajını yapıp eski haline getiriyoruz. Envanter listesini kontrol ediyoruz. Son olarak, firma yetkilinizin istediği şekilde, değerli eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlıyoruz.

İzmir Fuar Taşımacılığı Nasıl Olmalı?

İzmir fuar taşımacılığı, şehrimizi ziyaret eden yerli yabancı tüm şirketleri mutlu edecek nitelikte olmalı. Fuar taşıma hizmetini üstlenen nakliyat firması, müşterilerin memnuniyeti için ;

 1. Müşteri ile doğru iletişim kurmalı ve baklentileri karşılamalı.
 2. 7/24 müşteri hizmetleri ağına sahip olmalı.
 3. Olası sorunlara karşı, İzmir fuar taşımacılığı hizmeti, kesinlikle sigortalı olmalı.
 4. Kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanmalı.
 5. Ağır eşyaları kaldırmak için forklift, vinç ya da palet kullanmalı.
 6. Büyük eşyaları demontaj ve montaj işlerini yapacak deneyimli marangozculara sahip olmalı.
 7. Fiyat knusunda şeffaf olmalı. Eşyaları bizzat yerinde görerek şirkete net fiyat teklifinde bulunmalı. Sonradan ek ücret talep etmemeli.
 8. Müşteriye özel fuar taşıma planı hazırlamalı ve bu plana sadık kalarak hareket etmeli. Olası problemlere karşı hazırlıklı olmalı. Önceden tedbirler alarak proaktif yaklaşım sergilemeli.
 9. Müşteriye yapamayacağı hizmetlerin sözünü vermemeli ve müşteriyi mağdur etmemeli.
 10. Müşterinin tüm endişelerini ortadan kaldırmak için eğitimli bir personelle müşteriye olan sorumluluğunu yerine getirmeli.
 11. Eşyaları ve teşhir ürünlerini fuar alanına zamanında getirmeli ve paketlerinden çıkartarak yerlerine yerleştirmeli.

Yalı Nakliyat İzmir Fuar Taşımacılığı

Unutmayın: Sergileyeceğiniz ürün, ne kadar kaliteli olursa olsun, taşıma esnasında olası bir hasar, olumsuz etki yaratacak ve beklentilerinizi karşılamayacaktır. İzmir Yalı Nakliyat, fuar taşıma alanında tüm beklentilerinize cevap verebilen en iyi nakliyat şirketidir.

İzmir Yalı Nakliyat firmamız; doğru iletişim, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verme, kaliteli paketleme, güvenilir taşıma ve fuar alanına tam zamanında ulaşma adımlarının hepsini sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Sigortalı İzmir Fuar taşımacılığı hizmetimizden faydalanmak isterseniz, biz yanınızdayız.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.