İzmir Yalı Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin eşyalarını, İzmir evden eve nakliyat hizmeti farkıyla 2006'dan beri başarıyla taşımaktadır. Teknolojiyi ve taşımacılık sektöründe tüm olup bitenleri takip ediyor ve modern çağın getirdiği yeniliklerden faydalanıyoruz. Bakımlı ve tam donanımlı araçlarımızla eşyalarınızı tam zamanında ve sorunsuz bir şekilde yeni yuvanıza teslim ediyoruz. Güncellenmiş ekipmanlar kullanıyoruz. Asansörlü, sigortalı ve marangozlu; dört dörtlük hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz. Paketleme ve eşyaların güvenliği için kaliteli malzemelerden yararlanıyoruz. Ekibimiz, işinde uzman ve eğitimli çalışanlardan oluşuyor. Olası sorunlara karşı önceden tedbirler alıyoruz. Müşterilere güler yüzümüzü ve saygımızı asla eksik etmiyoruz. Her şeyi bu kadar ince detayına kadar düşünmemizin tek bir amacı var:

"İzmir evden eve nakliyat hizmetimizin her anında, müşterilerimizi memnun etmek."

İzmir Evden Eve Nakliyat

Ramazan Demir tarafından kurulan İzmir Yalı Nakliyat firmamız, sizlerin tüm yükünü üzerine almaktadır. Taşınmanın ne kadar stresli bir iş olduğunu iyi biliyoruz. Müşterilerimize yaptığımız; "Taşınırken Yaşadığınız Zorluklar Neler?" başlıklı anketimizde, özellikle şu maddeler öne plana çıktı:

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Müşteri Anketi - Resimde, adam kendi eşyasını taşıyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

 • Yoğun iş temposundan dolayı zaman bulamama
 • Bel ağrısı ve fıtık sorunları
 • Mobilyaların demontaj ve montajını yapmakta zorlanma
 • Eşyalara zarar veririm endişesi
 • Eve zarar veririm korkusu
 • Tüm eşyaları ambalajlama işlerinin korkutucu olması
 • İzmir evden eve nakliyat için tam donanımlı araç ihtiyacı
 • Eşyaların paketlenmesi ve güvenliği için gerekli malzemelere ihtiyaç duymak

Bizler de sizin bu ihtiyaçlarınıza kulak verip ihtiyaçlarınızı karşılayacak bazı önemli özellikler geliştirdik. Ekibimiz, siz müşterilerimize verdiği değeri, eşyalarınıza da vermektedir. Profesyonel taşımacılık için gerekli her hizmeti veriyor ve yolumuza sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz.

Peki, bizi diğerlerinden farklı yapan neler?

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimizi Diğerlerinden Farklı Yapan Nedir?

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti sayfamız için kullandığımız görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamızın aracı, asansörlü nakliyat hizmeti veriyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimizi Diğerlerinden Farklı Yapan Ne?

İşte sorunun cevabı:

 1. Ücretsiz nakliyat fiyatları teklif al hizmetimiz

  Firmamız, ücretsiz nakliyat fiyatı öğrenme hizmeti sunmaktadır. Şehirlerarası veya şehir içi ev taşıyacak aileler, evden eve nakliyat fiyatları teklifi al sayfamızdan taşımacılık ücretlerini öğrenebilirler.

 2. Müşterimizle 7/24 kesintisiz iletişim

  Müşterilerimiz, evden eve nakliyat süresi boyunca, bizden her türlü bilgi almaktadırlar. Eşyaların paketlenmesi, indirilmesi ve araca yüklenmesi, yol ve eşyaların yeni eve taşınıp montajı ve diğer konularla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı bize sorabilirsiniz.

 3. İzmir Evden Eve Nakliyat Sigortalı

  Sigortalı İzmir evden eve nakliyat hizmetimiz için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firma yetkilisiyle müşteri eşya sigortası konusunda anlaşmaya varıp el sıkışıyorlar.

  İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz - Sigortalı Nakliyat

  Firmamız, eşyalarınızın zarar görmemesi için profesyonelce çalışmaktadır. Proaktif yaklaşımla daha sorun ortaya çıkmadan gerekli tedbirleri alıyoruz. En kaliteli ambalaj ve paketleme malzemeleriyle eşyaları paketliyoruz. Dikkatlice taşıyıp araca yüklüyoruz.

  Yine de eşyaları paketleme, yükleme, montaj veya taşıma sırasında, nadir de olsa, hasar ve kayıplar oluşabilmektedir. Kırılabilir cam - porselen eşyalar ya da mobilya çizikleri gibi... Bu nedenle, sigortalı evden eve nakliyat hizmetimiz ile değerli eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Böylece, müşterilerimize sigortalı taşımacılık ile taşınmanın keyfini yaşatıyoruz.

 4. Asansörlü Nakliyat

  İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimiz için kullanılan görselde, müşterimizin eşyaları İzmir Yalı Nakliyat firmamıza ait asansörle aşağıya indiriliyor.

  İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz - Asansörlü Nakliyat

  Asansörlü nakliyat, taşımacılıkta en çok tercih edilen yöntemlerden biri. Özellikle, yüksek katlarda oturanlar ve demontaj - montajı yapılamayan eşyaların taşınmasında büyük kolaylık getirmektedir. Asansörlü İzmir evden eve nakliyat ile hem zamandan tasarruf sağlamış oluyoruz, hem de eşyalar çarpma - vurma gibi sebeplerden zarar görmemiş oluyor.

  Firmamız, güvenli asansörüyle taşımacılık sektöründe farkını ortaya koymaktadır.

 5. Deneyimli Marangozcularımız

  Mobilyaların demontaj ve montajı, uzmanlık gerektiren işlerdir. Demontaj ya da montaj esnasında yapılacak bir hata, eşyanızın zarar görmesine neden olacaktır.

  İzmir Yalı Nakliyat, işini iyi bilen deneyimli marangozcuları ile bu tür işleri, eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

 6. Kaliteli Malzemelerle Paketleme

  Paketleme işleri için kullanılacak malzemelerin kalitesi, aslında firmanın da kalitesini ortaya koymaktadır. Eşyaları ne kadar iyi paketlerseniz paketleyin, kalitesiz ambalajlar kullanıyorsanız, bir yerde açık verecektir. Eşyaların paketlenmesinde ilk kural; malzemenin kalitesidir. Ardından, işi yapacak kişinin tecrübesi ve son olarak eşyanın yapısı, verilecek bu hizmeti doğrudan etkilemektedir.

  Firmamız, değerli eşyalarınızı kaliteli dolgu, ambalaj, koli, bant, streç, parke koruyucular, kenar koruyucular ve eşya sarma battaniyeleri kullanmaktadır.

 7. Tam Donanımlı Geniş Araçlarımız

  İzmir evden eve nakliyat hizmetlerimiz için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamıza ait tam donanımlı nakliye aracımız bulunmakta.

  İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz - Tam Donanımlı Araçlarımız

  Firmamız, gerek İzmir evden eve nakliyat, gerekse diğer şehirlerimizde verdiği ev taşımacılığında, tam donanımlı araçlar kullanmaktadır. Eşyalarınızın sayısı fazlaysa, önemli değil. Tam donanımlı geniş araçlarımız var. Eşyalarınızı güvenlik malzemelerimizle araç içerisinde sabitleyip zarar görmeden güvenle yola çıkartıyoruz.

 8. Açık ve Şeffaf Fiyat Oranları

  İzmir Yalı Nakliyat, sizden kesin bilgileri aldıktan sonra fiyat belirler. Daha sonradan ek ödeme, gizli ücret gibi hileli yollara asla başvurmaz. Önceden belirttiğimiz fiyat neyse, o geçerlidir.

 9. İzmir Evden Eve Nakliyat Sırasına İstenmeyen Senaryolara Karşı Hazırlıklı Olmak

  Diğer sektörlerde olduğu gibi nakliyat sektöründe de olası kazalar olabilmektedir. Firmamız, istenmeyen senaryolara karşı önceden tedbir almaktadır. Böylece olası sorunlar gerçekleşmeden önüne geçmekteyiz.

 10. Üniformalı Çalışanlarımız

  Çalışanlarımız, verdiği hizmetin ciddiyetinin farkındalar. Taşımacılıkta aldıkları eğitim, kazandıkları tecrübe, giydikleri firma üniformaları, müşterilere karşı saygılı, kibar ve güler yüzlü olmak; sizlere ve işimize ne kadar değer verdiğimizin birer kanıtlarıdır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Neler?

İzmir Yalı nakliyat firmamızın verdiği İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti için kullanılan resimde, ev eşyaları kutular içerisine konulmuş.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz Neler?

İzmir şehirlerarası ve şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerimiz; müşterilerimizle yaptığımız anlaşmaya göre değişmektedir. Anlaşma öncesi, müşterilerimizden eşya sayısı, kaçıncı katta oturdukları, eşyaların kaçıncı kata taşınacağı, nereden nereye taşınacakları, oturdukları ve taşınacakları binada asansör kullanıp kullanamayacağımızı bilgilerini öğreniriz. Ardından bu bilgiler doğrultusunda ihtiyaçlarını belirleriz. İhtiyaçlarına uygun çözüm önerilerimizi sunarız.

Son olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda anlaşma sağlayıp asansörlü nakliyat, geniş araç, tam paketleme, montaj-demontaj hizmetlerimizi devreye sokarız.

Her şey dahil nakliyat hizmetimizi seçtiğinizde, elinizi hiçbir işe sürmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Anlaşma dahilinde;

 • Tüm eşyalarınız tarafımızca paketlenir.
 • Demontaj ve montaj işleri yapılır.
 • Eşyalarınız yeni evinize taşındıktan sonra paketlerden çıkartılır. Her eşya, olması gereken odaya yerleştirilir.
 • Yerler temizlenir, perdeler takılır.
 • Avize, klima ve anten kurulumu yapılır.
 • Eviniz, yaşanır bir halde size teslim edilir.

Nakliyat öncesi yaptığımız anlaşmaya göre istediğiniz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Sizden beklentimiz, bizden sadece istemeniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Süreci

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti sayfamız için kullandığımız görselde İzmir Yalı Nakliyat firmamızın aracı, nakliyat için binanın önünde bekliyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmeti Süreci

İzmir evden eve nakliyat sürecimiz sırasıyla şu şekilde:

 • Nakliyat gününe, ilk olarak adres, yol ve aracımızı park edeceğimizi alanı teyit etmek için sizi aramakla başlarız.

 • Adrese varır varmaz, evinizi kapsamlı bir şekilde gözden geçiriyoruz. Ekstra tedbir gerektiren eşyaları not alıyoruz.

 • Olası eşya kaybı ve hasarına karşı önlem almak için, eşya kontrol listesi hazırlıyoruz.

 • Eşyaları paketleyip aracımıza yüklüyoruz. Önemli eşyalarınızı, bizden istediğiniz takdirde, araca en son yüklüyoruz. Böylece yol sonrası onlara çabuk ulaşabilirsiniz.

 • Yeni evinizde, eşyaları hızlı ve özenle yerlerine koyuyoruz. Mobilyaların montajını yapıyoruz.

 • Son olarak, eşya kontrol listesini gözden geçiriyoruz. Böylece, her şeyin yerinde olduğundan emin oluyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir evden eve nakliyat firmaları için kullanılan görselde, mavi üniformalı çalışanlarımız kutu taşıyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Yalı Nakliyat.

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri veren firmaların sayısı bir hayli fazla. İzmir'in eğitim, tarım, sanayi, kültür ve turizm alanlarında gelişmiş olması, şehri cazip hale getirmekte ve sürekli göç almaktadır. 4.5 milyon nüfuslu şehrimize taşınacak vatandaşların nakliye ihtiyaçlarını gidermek için de birçok profesyonel firma gerekli.

İzmir evden eve nakliyat firmaları, insanlara kaliteli hizmet verebilmek için müşteri memnuniyetini dikkate alarak işlerini yürütmeliler. Firmanın vizyonu ve misyonu, önceden alınacak tedbirler, çalışanların tecrübesi, kullandıkları araç ve malzemeler, kaliteli paketleme ve montaj işleri, fiyat politikası, sorunsuz ve zamanında iş teslimatı, firmaların müşterileri mutlu edecek önemli kriterlerdir.

İzmir şehir içi taşımacılık ve şehirler arası nakliyat sektöründe hizmet veren firmalar, eşyaları kısa sürede ve güvenle taşımak için özel asansör kullanmaları gerekmekte. Özellikle İzmir şehirler arası nakliyatta, eşyaları olası kazalara karşı sigorta ile güvence altına almalılar. Paketleme işlerinde kaliteli hizmetler kullanmalı. Çalışanlar, eşyaları dış etkenlerden korumak için paketleme yöntemlerini iyi bilmeli. Büyük eşyaları sökme ve montajı sırasında eşyalara zarar vermemeli. Eşyaları tam donanımlı araca yükleyip adrese zamanında varmalı. Tüm işleri eksiksiz bir şekilde tamalayıp evi oturulacak biçimde müşteriye teslim etmeli.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak, nakliye firmaları hizmet sonrası hiçbir ek ücret talep etmemeli. Müşterisine en başta doğru fiyat vermeli. Nakliyat fiyatlarını ise, ülkedeki ekonomik şartları gözeterek belirlemeli. Müşteriyi üzmeyecek ve zorlamayacak fiyat politikası geliştirmeli.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmalarında İstenen Özellikler

İzmir evden eve nakliyat firmalarında aranan özellikler başlığı için kullanılan görselde, nakliyat aracımız yolda ilerliyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmalarında Aranan Özellikler.

İzmir'de taşımacılık faaliyetleri gösteren firmalarda aranan özellikleri madde madde şu şekilde sıralayabiliriz:

 1. Doğruluk ve dürüstlük
 2. Doğru iş ahlakı ve sorumluluk bilinci
 3. Yeniliğe açıklık ve teknolojiden faydalanma
 4. Kaliteli malzeme kullanımı
 5. Geniş ve büyük araçlara sahip olma
 6. Profesyonel çalışma ekibi
 7. Zamanında iş teslimatı
 8. Uygun fiyat politikası
 9. Nakliye süresince 7/24 iletişim
 10. Müşteri odaklılık

Bu kriterlere göre ihtiyaçlarınıza uygun doğru bir firmayla anlaşabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat: İzmir Yalı Nakliyat

İzmir Yalı Nakliyat firmamızın verdiği İzmir Evden Eve Nakliyat hizmeti için kullanılan resimde, firmamızın hizmetlerinden yararlanmış müşterimiz, koltukta keyif yapıyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Hizmetimizin Keyfini Çıkartın!

Şimdi, sıra sizde! Ev görmesine gelecek misafirleriniz için hazırlıklara başlayabilirsiniz. Firmamızın sunduğu şehirlerarası ve şehir içi İzmir evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. 7/24 iletişim hattımızı arayarak nakliyat hakkında merak ettiğiniz konuları ücretsiz öğrenebilirsiniz.

Tam donanımlı geniş araçlarımızla geleceğe yol almak için aşağıdaki tuşlara tıklamanız yeterli. Şimdiden, bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.