Her firmanın kendine göre bir çalışma şekli vardır. Nakliyat süreci, firmanın kalitesine göre farklılık gösterebilir. Forum sayfalarında, eleştiri ya da şikayet sitelerinde yapılan müşteri yorumları, firmanın ne kadar kurumsal olduğunu ve işini hakkıyla yaptığını gösteren kanıtlardır. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmetleri veren İzmir Yalı Nakliyat firmamızı diğerlerinden farklı kılan özellikler; planlı hareket etmek, hiçbir şeyi şansa bırakmamak ve müşterimizi memnuniyetini her daim ön planda tutmak. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat, ofis büro nakliyatı, fuar taşımacılığı, depolama ve paketleme hizmetlerimizi, belirlediğimiz şu nakliyat sürecimiz çerçevesinde sizlere sunmaktayız:

Evden Eve Nakliyat Sürecimiz

İzmir Yalı Nakliyat firması olarak; İzmir evden nakliyat taşımacılık eşya depolama, şehirler arası ve şehir içi taşımacılık sektöründe kesin başarıya ulaşmak, öncü olmak, sektörde fark yaratmak ve hizmet verdiğimiz müşterilerimizi %100 memnun etmek için bir nakliye süreci belirledik.

İşte bizi biz yapan nakliyat sürecimiz:

İzmir Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Eşya Depolama- İletişim Bilgi Toplama.

01. İletişim - Bilgi Toplama

İletişim sayfamızda belirttiğimiz ofis adresimize geldiğinizde, sizleri güler yüzle karşılıyoruz. Kahvelerimizi yudumlarken, sizden eşyanızın yapısını ve miktarını, paketleme için malzeme ihtiyacını, mesafe uzunluğunu, asansör gerekip gerekmediğini öğreniyoruz. Otuduğunuz evin ve yeni adresin, eşyaların nakliyesine uygun olup olmadığını öğreniyoruz. Böylece, nakliyat öncesi ek önlemler alıyoruz. Son olarak, istediğiniz tarihte ve saatte adresinize geliyoruz.

 

İzmir Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Eşya Depolama Süreci- Nakliyat Hazırlığı.

02. Nakliyat Hazırlığı

Topladığımız bilgilerden sonra, paketleme ve koruyu malzemelerimizi, eşyalarınıza uygun nakliyat aracımızı hazır hale getiriyoruz.
Ekibimiz, taşıma mesafesine, eşyalarınızın yapısı ve miktarına göre, aracı ve paketleme malzemelerini eksiksiz hazırlar. İstediğiniz tarihte ve saatte, tam zamanında adresinize gelir. Tam paketleme hizmetimizden yararlanmak istediğiniz takdirde, taşınma gününden önce belirlenmiş tarihte, adresinize gelip eşyalarınızı paketleriz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Eşya Depolama -  Harekete Geç.

03. Harekete Geç

Eşya kontrol listesini hazırladıktan sonra, değerli eşyalarınızı aracımıza yüklüyoruz. Son kontrolleri yaptıktan sonra, yeni adrese varmak üzere yola çıkıyoruz. Tüm bakımları yapılmış, tam donanımlı nakliyat aracımız ile eşyalarınız zarar görmeden, tüm trafik kurallarına uyarak eşyalarınızı adresinize tam vaktinde ulaştırıyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Eşya Depolama - Mutlu Son.

04. Mutlu Son

Eşyalarınızı, zarar vermeden yeni adresinize taşıyoruz. Ev ya da iş yeriniz yüksek kattaysa, asansör hizmetimizi sağlıyoruz. Hangi eşyaların hangi odaya konulacağını öğrenip ona göre yerleştiriyoruz. Mobilyaları monte edip eşyaları yerli yerine yerleştiriyoruz. Mobilyalarınızı monte ettikten sonra, daha önce kaydettiğimiz eşyalarınızın listesini kontrol ediyoruz. Eksik ya da hasarı tespit edip kaza sigortasından yararlanmanızı sağlıyoruz.

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim. Yeni yuvanızda mutlu olmanız dileğiyle..."