İzmir Yalı Nakliyat, sizlere iş yerinizi şehir içi ya da şehirler arası taşımanın kolaylığını sunuyor. Profesyonel ofis büro nakliyatı hizmetimiz sayesinde bilgisayar, deri koltuklar, cam masalar, mobilyalar ve diğer değerli eşyalarınızı hiç bir zarar vermeden yeni iş yerinize taşıyoruz. Biliyoruz ki zaman, ofis ve büro gibi iş yerleri için çok değerli. 1 saatlik kayıp bile iş yeriniz için büyük maliyet kaybı olabilir. Merak etmeyin. Sesinizi duyuyoruz. Paketleme, taşıma ve montaj konularında işini iyi bilen uzman çalışanlarımız, dikkatli ve hızlı hareket edip sizlere hiç zaman kaybettirmeden yeni ofisinize taşınmanızı sağlıyor. Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de işimizi kaliteli yaparak en iyi sonuca ulaşan ve diğer şirketlerden daha fazlasını yapan bir ekibiz. Müşterilerimizi hiçbir zarara uğratmayacak müşteriye özel plan ve stratejiyle çalışıp tamamen müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz

Sayfamız içerisinde, ofis büro nakliyatı nasıl olmalı ve ofis büro nakliyat sürecimiz hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

Ofis Büro Nakliyatı

Ofis Büro Nakliyatı - İzmir Yalı Nakliyat.

İş yerinizi şehir içi ya da şehir dışına taşımaya karar verdiyseniz, işe öncelikle kaliteli bir nakliyat firmasıyla tanışmanızı öneririz. Çünkü, yoğun iş temposunda dolayı muhtemelen eşya paketleme, ambalajlama ve taşıma işlerine vakit ayıramayacaksınız. İzmir Yalı nakliyat firmamız, ülkemizde ofis büro nakliyatı işinde en seçkin firmalardan biridir. İş yeri taşımak, nadir olan bir olay ve bunu en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor. Ofis ya da büro eşyaları, maliyet açısından daha değerlidir. Cam içerikli eşyalar, ahşap mobilyalar, vitrinler ve sattığınız ürünler, sizin emeğinizin karşılığı. Biz de, emeğinizi sorunsuzca ve tam zamanında yeni iş adresinize ulaştırarak sizlerin mutluluğunuza ortak olmak istiyoruz.

Firmamız, profesyonel kadroya, kaliteli ekipmana ve deneyime sahiptir. Ofis eşyalarınızı, problem yaşamadan taşımak için öncelikle bir plan yapıyor ve nakliyat sürecini şu şekilde takip ediyoruz:

Ofis Büro Nakliyatı Sürecimiz

Ofis Büro Nakliyatı Sürecimiz - İzmir Yalı Nakliyat.

Ofis büro nakliyatı hizmetimizi; iş yeri sahibinin ihtiyaçlarına, isteklerine, ofis çalışanlarını rahatsız etmemek için çalışma saatlerine, eşyaların yapısına ve iş yerlerinin konumuna ve kaçıncı katta olduğuna dikkat ederek yürütüyoruz. Bu değerlere göre, süreci ise şu şekilde takip ediyoruz:

Ofis Büro Nakliyatı Öncesi

 • Ofis veya büro sahibinin sesini duymak. Müşterimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına doğru cevap verebilmek için müşterimizi dikkatlice dinliyoruz. Verilen bilgiler çerçevesinde öneriler sunuyoruz.

 • Müşterilerimizden aldığımız bilgiler dahilinde ücretsiz nakliyat fiyatı teklif ediyoruz.

 • Anlaşma sağladığımız müşterimizin iş yerini ve eşyalarını yerinde görüyoruz. Müşterimiz, isterse, iş yerinin ve eşyaların fotoğraflarını Whatsapp ya da iletişim sayfamızdan üzerinden bize gönderebilirler. Ofisin kaçıncı katta olduğuna, bulunduğu sokağın genişliğine ve eşyaların yapısına göre hazırlıklarımıza başlıyoruz.

 • Müşterimizin çalışanlarını rahatsız etmeyecek esnek çalışma saatleri belirliyoruz. Firmamız, eşyaların paketlenmesi sürecinde, bir koordinatör atamaktadır. Koordinatör, ofis sahibi ve çalışanlarla koordineli olarak hareket etmektedir. Gerekli bilgi alış verişinde bulunmaktadır.

 • Kayıp ve hasara karşı, ofis eşyalarını içeren bir envanter listesi hazırlıyoruz. Eşyaları araçtan boşaltma ve odalara yerleşirme esnasında, bu listedeki eşyalar tek tek kontrol edilmektedir.

Paketleme ve Yükleme

 • Müşterimizin çalışanlarını rahatsız etmeyecek esnek çalışma saatleri belirliyoruz. Firmamız, eşyaların paketlenmesi sürecinde, bir koordinatör atamaktadır. Koordinatör, ofis sahibi ve çalışanlarla koordineli olarak hareket etmektedir. Gerekli bilgi alış verişinde bulunmaktadır.

 • Eşyaları taşırken, araca yüklerken ve araç içerisinde darbelere karşı, eşyalarınıza özel paketleme ve koruyucu malzemelerimizi hazırlıyoruz. Ayrıca zeminin zarar görmemesi için zemin koruyucular kullanıyoruz. Paketleme ekipmanlarımız, son teknoloji malzemelerdir.

 • Müşterimiz, dilerse, çalışanlarını organize ederek kullandıkları ufak tefek eşyaları paketlemesini rica edebilir. Bu, iş yeri sahibine ekstra zaman kazandıracaktır.

 • Ofis veya büro, yüksek katlarda ise, asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye sokmaktayız. Asansör, bize hızlı ve kolay hareket kabiliyeti sağlamaktadır. Böylece, müşterimize zaman kazandırmış oluyoruz.

 • Paketlediğimiz eşyaları, müşterimizle belirlediğimiz süre zarfı içerisinde tüm güvenlik tedbirlerini aldıktan sonra aracımıza yüklüyoruz. Eşya sayısına göre her ebetta aracımız mevcuttur.

Mutlu Son

 • Kamyonlarımız, bakımları yapılmış tam donanımlı araçlardır. Araçlarımızda bulunan hava süpansiyon sistemleri, eşyaların güvenle taşınmasını sağlamaktadır. Trafik işaretlerine ve kurallarına her daim uyan eğitimli profesyonel şöförlerimizle hata payını en aza indiriyoruz.

 • Yeni iş yerine zamanında varır varmaz, eşyaları araçtan dikkatlice indiriyoruz. Paketler, mobilyalar ve diğer eşyalar, müşterimizin belirlediği odalara taşıyoruz. Eşyaları taşıma ve yerleştirme sırasında, zeminin çizilmemesi için yere, zemin rayları ve koruyucular kullanıyoruz. En başta yapılan anlaşma çerçevesinde raf, masa gibi mobilyaların montajını yapıyoruz.

Ofis Büro Nakliyatı Nasıl Olmalı?

Ofis Büro Nakliyatı Nasıl Olmalı - İzmir Yalı Nakliyat.

Profesyonel bir ofis büro nakliyatı şirketi arıyorsanız, burada vereceğimiz altın değerinde maddelere kulak verin. İş yeri eşyalarınızın değerini biliyoruz ve zarar gelmemesi için size önemli öneriler sunmak istiyoruz. İşte, bir nakliyat firmasında olması gereken özellikler: 

 • Sizlerle doğru iletişim kurmalı ve sizi anlamalı.
 • Doğru ofis büro nakliyatı fiyat teklifini sunabilmeli. Anlaşma sonrası ek maliyet getirmemeli ya da müşteriden ekstra ücret istememeli. Nakliyat ücreti, açık ve şeffaf olmalı.
 • Anlaşmanın bütün yükümlülüklerini yerine getirmeli.
 • Müşteriye sigortalı nakliyat imkanı sunabilmeli.
 • Müşteriye özel bir plan hazırlamalı. Her ihtimale karşı da alternatif A ve B planlarını devreye sokmalı.
 • Nakliyat işlerini koordine edecek ve nakliyat süresi boyunca müşteriyle ve çalışanlarıyla iletişim halinde olacak yetkili bir personel atamalı.
 • Ofis ya da büro işlerinin aksamaması için esnek çalışma süresine sahip olmalı.
 • Son teknoloji ekipman ve paketleme malzemeleri kullanmalı.
 • Nakliyat firması, eşyaları paketledikten sonra tek tek etiketlemeli. Hangi eşyanın hangi kutuda ve ambalaj içerisinde olduğu kolayca anlaşılmalı. Bu sayede eşya kaybı olmaz ve eşyaları odalara yerleştirme işlemi daha hızlı ilerler.
 • Eşyaların taşıması esnasında çarpmalara karşı ve zeminin korunması için kaliteli koruyucu malzemeler kullanmalı.
 • Nakliyat firması çalışanları, işinde eğitimli ve deneyimli olmalı.
 • Nakliyat elemanları, müşteriye ve çalışanlarına hoşgörülü olmalı, kibar ve saygılı davranmalı.
 • Eşyaları, yeni iş adresine zamnında ulaştırmalı. Eşyalı ambalaj ve paketlerden dikkatlice çıkarmalı. Masa, kitaplık, raf, tezgah gibi mobilyalara montajı yapmalı.
 • Her ihtimali göz önünde bulundurarark, müşteriye kısa ya da uzun vadeli eşya depolama seçenekleri sunabilmeli.
 • Hasar ve kayıplara karşı eşya envanter listesi hazırlamalı.
 • Nakliyat sürecinin başından sonuna kadar 7/24 iletişim ve kesintisiz müşteri hizmetleri sağlamalıdır.

Bize Güvenin!

Ofis Büro Nakliyatı için Bize Güvenin - İzmir Yalı Nakliyat.

Sonuç olarak Yalı Nakliyat firmamız, profesyonel ofis büro nakliyatı hizmetiyle taşınmanın tüm stresini üzerinizden almaktadır. Uzman kadrosu, kaliteli ekipman ve malzemeleri, uygun fiyat seçenekleri, müşteriye özel bir plana göre hareket etmesi, 7/24 kesintisiz iletişim hizmeti ve müşteri odaklı olması, firmamızı seçmeniz için önemli özelliklerimizden bazıları.

İzmir Taşıtlar Vergi Dairesi, Bornova Vergi Dairesi, Biva Mimarlık ve Ali Yılmaz Hukuk Bürosu, şimdiye kadar hizmet verdiğimiz iş yerlerinden ve devlet kurumlarından sadece birkaçı. Sizler de işinizi en minimum biçimde kesintiye uğratacak çözüm sürecimizden faydalanmak isterseniz, bizler yanınızdayız.

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."