İzmir, memurların tercih ettiği ve öğrenci sayısının çok olduğu, Türkiye'nin en kalabalık 3. ili. Ege'nin incisi şehrimiz, İzmir eşya depolama hizmetlerine oldukça fazla ihtiyaç duyan bir kentimizdir. Neden mi? Ege bölgesinin ortalarında yer alan şehrimiz, önemli bir liman kenti ve aynı zamanda, bir fuar merkezidir. Şehrimizin doğa güzellikleri, tarihi yapıları, üniversiteleri, temiz havası ve plajları, insanları kendine çeker. Fuar sebebiyle iş adamları, geçici olarak şehrimize gelirler. Bunun tersine, iş sebebiyle kısa süreliğine İzmir'den başka şehirlere gitmek zorunda kalan çalışanların da sayısı azımsanamayacak kadar fazladır. Haziranda, üniversitelerin kapanmasıyla üniversite öğrencileri, ailelerinin yanlarına giderler. Bu da, öğrencilerin boş yere 3 ay kira verecekleri anlamına gelir. Ayrıca tayin, askerlik, evlilik, boşanma gibi durumlarda, eşya sahipleri içi bir süreliğine eşyalarını emanet edecek yerler gerekebilir. 

Tüm bu gelişmeler, İzmir eşya depolama hizmetlerine olan ihtiyacı, bize açıkça göstermektedir. Masraftan kaçmak için en iyi çözüm, ev veya iş yeri eşyalarınızı Yalı Nakliyat firmamızın geniş depolarında tutmanız olacaktır.

Aşağıda, eşya depolama hizmetlerimiz hakkında detaylar, hizmetlerimizden kimlerin yararlanacağı, neden İzmir eşya depolama hizmetlerimizi seçmeniz gerektiği ve eşya depolama hizmeti nasıl olmalı konularında ayrıntılı bilgiler bulunmakta.

İzmir Eşya Depolama

Bir adet eşya depolama alanı bulunan Yalı Nakliyat, İzmir merkez ve ilçelerinde, İzmir ev eşyası depolama ve ofis büro eşyası depolama hizmetleri vermektedir. Müşterilerine her zaman kolay çözümler sunmayı hedefleyen firmamız, küçük ve orta ölçekli şirketlere de depolama hizmeti sağlamaktadır.

İşte detaylar:

Neden Yalı Nakliyat İzmir Eşya Depolama Hizmetlerini Seçmelisiniz?

2006 yılından beri İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmetlerini başarıyla sürdüren şirketimiz; siz değerli müşterilerimize depolama alanında birçok avantaj sağlıyor. Bizi seçtiğiniz takdirde ne gibi kazancınız olacağını madde madde sıraladık:

 • Askerlik, boşanma ya da ani taşınma kararı gibi sebeplerden ötürü eşyalarınızı oradan oraya taşımanıza ya da kurtulmak için yok pahasına satmaya hiç gerek yok. Firmamızın sunduğu uygun fiyatlar ile her zaman karlı olacağınızdan emin olun.

 • Ev eşyalarınız çoksa ve artık eve sığmıyorsa, kısa süreliğine ekonomik avantajlarıyla depomuzda saklayabilirsiniz. Yeni eve taşınma kararı aldığınızda, kıyamadığınız değerli eşyalarınızı tekrar kullanabilirsiniz.

 • İş için belli süreliğine başka şehre ya da ülkeye gitmek zorunda kalan kişiler, eşyalarının çalınacağı endişesi taşıyabilirler. Yalı Nakliyat firmamız, değerli eşyalarınızı 7/24 güvenle deposunda tutar. Bizimle hiçbir kayıp ve endişe yaşamazsınız.

 • Nem, rutubet ya da istenmeyen bazı olası durumlar, özellikle antika, ahşap ve elektronik eşyalara zarar vermektedir. Dairenizi kullanmadığınız süre zarfında, evin içini havalandırmadığınız takdirde eşyalarınız, rutubet ve nemden ister istemez olumsuz etkilenecektir. Bu durumda evi sürekli kontrol edecek birilerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

  Depomuzda, kesinlikle nem ve rutubet yoktur. Firma çalışanlarımız, eşyalarınızın hergün rutin kontrollerini yapmakta ve olumsuz sonuçlara asla izin vermemektedir.

 • İzmir Yalı Taşmacılık, teknolojinin getirdiği yenilikleri, depolama sektörüne entegre eden kurumsal bir firmadır.

 • Eşyalarınızı depomuzda muhafaza etmeden önce, dış etkenlerden koruyacak ambalaj ve paketleme malzemeleriyle paketler. Ayrıca firma depomuz; ısı değişimine, kire, toza ve neme karşı izolasyon yalıtım sistemine sahiptir.

 • Öğrenciler, üniversitelerin yaz tatiline girmesiyle birlikte ailelerin yanına döner. Bu da yazın 3 ay boşuna kira vermek demek. Firmamız, uygun fiyatlarla öğrencilerin eşyalarını deposunda saklar. Böylece öğrenci velilerini kira bedelinden kurtarmış olur.

 • Müşterilerimiz, diledikleri zaman depomuza gelip eşyalarını kontrol edebilir. Firmamız, İzmir eşya depolama hizmetimizden faydalanan müşterilerimize, taşınma günü geldiğinde, eşyalarını ekonomik fiyatlarla yeni adreslerine taşır.

 • İzmir eşya depolama alanımızda tek bir giriş kapısı bulunmaktadır. İşinde eğitimli güvenlik elemanlarımız, eşyalarınızı gün boyunca muhtemel tehlikelerden korumaktadır. Ayrıca, yüksek çözünürlükte güvenlik kameraları, 7/24 görüntüleri kayıt altına alarak çalınmalara karşı fırsat vermez.

 • Firmamız, eşyalara zarar verebilecek böceklere karşı depoyu, belli periyotlarda ilaçlatır.

İzmir Eşya Depolama Nasıl Olmalı?

İzmir eşya depolama hizmetleri veren firmalar, tamamen müşteri odaklı olmalı. İş seyahatine veya tatile giden müşterilerin, değerli eşyalarını emanet edecek güvenilir firmalara ihtiyaçları vardır. Firmalar, eşya depolama konusunda müşterilerin güvenini kazanmak için, depolama sektöründeki tüm imkanlardan faydalanması gerekiyor.

Bir depolama firması için emanet alınan her eşya, büyük - küçük, ucuz ya da pahalı fark etmez, değerli olmalı. Firma çalışanları; paketleme, taşıma ve depolama hizmetlerinde eğitimli olmalı.

Eşyaları depoya taşımadan önce ambalajlama ve paketleme işlerini kaliteli malzemelerle çok dikkatlice yapmalılar. Firma, rutubetsiz ve temiz depo alanına sahip olmalı. Deponun izolasyonu yapılmış olmalı ve ısı, ışık gibi dış faktörlerden olumsuz etkilenmemeli.

Hırsızlık ve kundaklama gibi olaylara karşı güvenlik personeliyle alınan tedbirlerin yanı sıra, depo içi ve dışı, 7/24 görüntü kaydeden yüksek çözünülürlükte kameralarla donatılmalıdır.

Depolama ücreti uygun olmalı ve müşteri, bu işten karlı çıkmalıdır. Sonradan müşteriden herhangi bir sebepten dolayı ek ücret talep etmemelidir. Firmalar, fiyatlandırma konusunda açık ve şeffaf olmalıdır. Depolama firmaları, hizmet bitiminde müşterinin eşyalarını alacağı gün, ekonomik nakliyat seçenekleri sunmalı.

Depolama alanında kendini yenilemeli ve teknolojiden faydalanmalıdır. Müşteriler, depolanan eşyalarını almak istediğinde taşıma kolaylığı sağlanmalıdır. Müşteriler, ne zaman iletişim kurmak isterse, firmaya ulaşabilmelidir.

İzmir Yalı Nakliyat, yukarıda belirttiğimiz tüm özelliklere sahip kurumsal bir firmadır. Firmamız, depolama konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir ve sorunlarınıza hızlı çözüm üretir.

İzmir Eşya Depolama Hizmetlerinden Kimler Faydalanabilir?

İzmir eşya depolama hizmetlerimize ihtiyaç duyan herkes bu hizmetten yaralanabilir. Konuyu daha da açarsak;

 • Eşya sayısı çok olan ve oturduğu evde eşyaları koyacak yeri olmayan,
 • Küçük bir eve taşınıp eşyaları nereye koyacağını bilemeyen,
 • İş amaçlı 1-2 aylığına başka şehre veya ülkeye gitmek zorunda kalan,
 • Askerlik, ani taşınma kararı ve evlilik durumunda kalan,
 • Başka şehirlerden İzmir'e fuar amaçlı gelen,

müşterilerimiz ve yaz tatilinde ailelerinin yanına giden üniversite öğrencileri, İzmir eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirler. 

İzmir Eşya Depolama Hizmetimizle İlgili Müşteri Görüşleri

İşte, İzmir eşya depolama hizmetimizden yararlanmış müşterilerimizin yorumlarından bazıları:

Müşterilerimize en iyi İzmir eşya depolama hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli yeniliyor ve Avrupa standartlarında kaliteli hizmet sunuyoruz. Vizyonumuz çerçevesinde gelişmeye, müşteri odaklı olmaya ve yeni çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Siz de profesyonel depolama hizmetimizden faydalanmak isterseniz, aşağıdaki telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."