İzmir Yalı Nakliyat firması olarak bizler, 2006 yılından beri İzmir şehir içi taşımacılık hizmetimizi, İzmir halkımıza başarıyla sunmaktayız. İzmir evden eve nakliyat, ofis, büro, iş yeri nakliyatı, çarşı ve fuar taşımacılığı; İzmir’de verdiğimiz şehir içi hizmetlerimizdir. Ev, ofis, büro ve iş yeri eşyalarınızı, İzmir sınırları içerinde mesafe gözetmeksizin kaliteli bir şekilde taşımaktayız.

Firmamız, İzmir şehir içi taşımacılık hizmetlerini, sahip olduğu K3 yetki belgesiyle gerçekleştiren kurumsal bir firmadır. Nakliyat öncesi müşteriye özel bir nakliyat planı hazırlamaktayız. Olası kazaların önüne geçmek içinse, ön tedbirler almaktayız. Çalışanlarımız, kendi alanlarında eğitimli ve deneyimliler. Paketleme, montaj ve elektrikli aletlerin kurulumundaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek tecrübeye sahipler. Değerli eşyalarınızı, A sınıfı ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanarak paketlemekteyiz. Yüksek binalarda oturan İzmirli vatandaşlarımıza, özel nakliyat asansörümüzü kullanarak taşınmayı hızlı ve daha kolay hale getirmekteyiz. Eşyalarınızın miktarına göre her ebatta ve donanımda aracımız mevcuttur. İzmir şehir içi fuar taşımacılığında da ağır yüklerinizi palet ve vinç yardımıyla kaldırıyoruz.

Ayrıca tüm bu hizmetlerimizi sizlere uygun fiyatlarla sunuyoruz. Neden mi? Firmamız, İzmir halkına ve değerli eşyalarına çok değer veriyor ve müşteri memnuniyetini dikkate alarak müşteri odaklı hareket ediyor. Sorumluluk duygusuyla hareket etmek, doğruluk ve güvenilirlik, en önem verdiğimiz değerlerimizdir.

Aşağıda, İzmir şehir içi nakliyat hizmetimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık

İzmir şehir içi taşımacılık kapsamında evden eve, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı hizmetleri veren Yalı Nakliyat firmamızın bu görselinde, İzmir şehrimize ait Saat Kulesi var.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık - İzmir Saat Kulesi.

Türkiye’nin nüfus yoğunluğu bakımından 3. büyük şehri olan Egenin incisi İzmir, kıyılarıyla ünlü bir tatil merkezi. Aynı zamanda, öğrenci şehri ve fuar merkezi olan şehrimize her yıl yerli yabancı birçok kişi geliyor. Dokuz Eylül, Ege, İzmir Yüksel Teknoloji Enstitüsü ve Katip Çelebi, önemli üniversitelerden bazıları. İzmir; sahip olduğu sanayi, tarım, turizm ve eğitim imkanları ile her yıl insanları kendine çeker. Özellikle eğitim ve sanayi işbirliği ağı oldukça gelişmiştir. Tüm bu gelişmeleri ele aldığımızda, insanların neden şehrimizi tercih edip şehrimize göç ettiklerini anlayabiliriz.

İzmir Yalı Nakliyat, şehir merkezi ve ilçelerinde olup biten gelişmeleri yakından takip etmekte ve kendini sürekli geliştirmektedir. Yeniliğe açık firma olarak bizler, bu anlayışla teknolojinin getirdiği yeniliklerden mümkün mertebede yararlanıyoruz. Böylece, İzmir’de ikamet eden vatandaşlarımızın İzmir şehir içi nakliyat ihtiyaçlarını, en yüksek kalitede gidermekteyiz.

Bizi tercih eden müşterilerimizin hakkımızda yaptıkları güzel yorumlar ve verdikleri ⭐⭐⭐⭐⭐ yıldız, vizyonumuz çerçevesinde doğru adımlarla ilerlediğimizi gösteriyor. Gösterdiğiniz ilgiden ötürü teşekkür ederiz!

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Hizmetlerimizden Kimler Yararlanabilir?

İzmir şehir içi taşımacılık kapsamında evden eve, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı hizmetleri veren Yalı Nakliyat firmamızın bu görselinde, firma yetkilimiz ile müşterimiz el sıkışıyor.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Hizmetlerimizden Kimler Yararlanabilir - İzmir Yalı Nakliyat.

İzmir’de ikamet eden ve nakliyat ihtiyacı olan herkes, İzmir şehir içi taşımacılık hizmetlerimizden yararlanabilir. Daha detaylı açıklarsak; üniversite öğrencileri, memurlar, işçiler, ofis, büro, iş yerleri ve fuarlarda marka tanıtımı yapacak şirketler, şehir içi hizmetimizden faydalanabilirler.

Üniversite Öğrencileri için Evden Eve Nakliyat

İzmir merkez ve ilçelerindeki üniversitelere okumak için gelen öğrenciler, devlet ya da özel yurtlarda, kiralık evlerde ve apart odalarda kalmaktadırlar. Kiralık ev tutan üniversite öğrencileri, satın aldıkları eşyaları taşıyacak nakliyat firması olarak İzmir yalı Nakliyat firmamızı kiralayabilirler. Okumanız için bin bir zorlukla çalışıp didinen eli öpülesi ailelerinizin yükünü azaltmak için sizlere uygun fiyat teklifi sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca, yazın okulların tatile girmesiyle birlikte, eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirler. Bu sayede öğrenciler, 3 aylık tatil süresince boşuna kira vermekten de kurtulurlar.

Memurlar için Şehir İçi Taşımacılık

İzmir şehir içi taşımacılık hizmetleri veren Yalı Nakliyat firmamızın bu görselinde, İzmir'de görev yapan öğretmen, öğrencilere ders anlatıyor.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık - Memurlar.

Haziran, Temmuz ve Şubat aylarında, atama ve tayinlerin başlamasıyla birlikte, birçok öğretmen ve diğer kurumlarda çalışan memurlar, İzmir’e görev yapmak için gelmektedir. Bizlere okumayı, saygıyı, sevgiyi ve değerlerimizi öğreten değerli öğretmenlerimize, İzmir şehir içi taşımacılık hizmetimizi sunmaktan gurur duyarız. Kamu kurum ve kuruluşlarda çalışan memurlarımıza, polisimize ve askeri personelimize, İzmir evden eve nakliyat ile ilgili her türlü konuda yardımcı olmaktayız.

İşçiler İçin Şehir İçi Nakliyat

İzmir’de tarım, sanayi, turizm ve diğer alanlarda çalışan siz kıymetli vatandaşlarımız, İzmir şehir merkezinde yer değiştirmek veya İzmir’den ilçelere taşınmak isterseniz, bizler hemen yanı başındayız. Zor şartlar altında çalışıp, onca emek verip aldığınız eşyalarınız, firmamız için daha anlamlı ve değerli.

2006’dan beri, ekonomik anlamda sizleri zorlamadan İzmir şehir içi taşımacılık hizmeti veriyoruz. Vermeye de devam edeceğiz.

Ofis, Büro ve İş Yerleri İçin Şehir İçi Taşımacılık

İzmir şehir içi taşımacılık hizmetleri veren Yalı Nakliyat firmamızın bu görselinde, ofis eşyaları var.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık - Ofis, Büro ve İş Yerleri.

Ofis, büro ve iş yerleri eşyaları, elektronik ve ahşap olması sebebiyle pahalıdır. İzmir Yalı Nakliyat için ise, eşyalarınız paha biçilmezdir. İzmir sınırları içerisinde adres değiştiren iş yerlerine hızlı ve sorunsuz ofis büro nakliyatı hizmeti sağlıyoruz. Zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Uzun süren nakliyat işleri, sizlerin işlerinizi de aksatacak ve sizi zarara uğratacaktır. Firmamız, çalışma saatleriniz göre bir plan hazırlamakta ve o saatlerde çalışarak personelinizin işlerini aksatmamaktadır. Görevlendirdiğimiz yetkili elemanımız, sizlere ve personelinize nakliyat süreciyle ilgili sürekli bilgiler vermekte ve koordinasyonu sağlamaktadır.

Biva Mimarlık, Ali Yılmaz Hukuk Bürosu, Yaşam Sağlık Hastanesi ve İzmir Taşıtlar Vergi Dairesi, bu anlamda hizmet verdiğimiz yerlerden bazıları.

İzmir Şehir içi Taşımacılık Fuar Nakliyatı

İzmir’de kurulmuş yatırımcı iş ortaklarımızın teşhir ürünlerini, tezgah ve mobilyalarını Fuar İzmir, İzmir Kültürpark ve diğer fuar merkezlerine güvenle taşımaktayız. Folklift ve palet yardımıyla ağır yükleri sorunsuz bir şekilde yerlerine yerleştiriyoruz. Mobilyaların montajını yapıp her şeyi hazır bir şekilde size teslim ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için İzmir Fuar Taşımacılığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Fiyatları

İzmir şehir içi taşımacılık kapsamında evden eve, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı hizmetleri veren Yalı Nakliyat firmamızın bu görselinde, firma aracımız eşya taşımak için yüksek bir binanın önünde duruyor.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Hizmeti Veren Aracımız - İzmir Yalı Nakliyat.

İzmir şehir içi taşımacılık hizmetleri veren bazı firmalar, olması gerekenden daha pahalıya hizmet vermekte ve şu anki ekonomik kriz ortamında, inanları maddi anlamda zora sokmaktadır. Birkaç aylığına geçici eleman çalıştıran ve kalitesiz malzemeler ve donanımsız araç kullanan bazı firmalar ise; "profesyonel hizmet" adı altında değerli eşyalarınızı hiçe sayıyorlar. Yanlış paketleme metotları kullanan, montaj-demontaj işlerinden anlamayan firmaları kiralamak, güzel hayallerle çıktığınız yolu kabusa dönüştürecektir.

Yalı Nakliyat olarak bizler, İzmir şehir içi taşımacılık hizmetimizi, deneyimli bir ekip, kaliteli malzemeler ve tam donanımlı araçlarımızla başarılı bir şekilde yerine getiriyoruz. Üstelik, şartlarımızı zorlayarak size teklif edebileceğimiz en uygun fiyatlarla. Şehir içi nakliyat hizmetimizi satın alan müşterilerimizi, şimdiye kadar hep memnun etmeyi başardık. Çünkü siz ve eşyalarınız, bizler için çok değerlisiniz.

K3 taşıma yetki belgesi, vergi levhası ve diğer zorunlu belgelere sahip kurumsal firmamız, sizi asla mağdur etmez.

Mağdur olmamanız adına, aşağıda, izmir şehir içi taşımacılık yapan iyi bir firma seçerken dikkat etmeniz gereken önemli noktalara değindik. Firma seçerken bu detayları kesinlikle göz ardı etmeyin:

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Yapan Firmalar Nasıl Olmalı?

İzmir şehir içi taşımacılık kapsamında evden eve, ofis büro nakliyatı ve fuar taşımacılığı hizmetleri veren Yalı Nakliyat firmamızın bu görselinde, firma çalışanımız kaliteli malzeme kullanarak eşyayı paketliyor.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Yapan Firmalar Nasıl Olmalı?

Bizler, taşıdığımız eşyalarınızı, emeğinizi karşılığı olarak görmekte ve bunun bilinciyle, sorumluluk duygusuyla ve dürüstlükle hareket etmekteyiz. Ancak her firma ya da kendilerini firma diye tanıtan korsan şirketler, bu hassasiyeti sizlere göstermiyecektir. Sizin için manevi değeri büyük bir hediyeyi taşınma sonrası zarar gördüğünü bir düşünün. Ya da çok sevdiğiniz piyanonuzun tuşarına ya da ahşabına zarar gelmesini tahmin edebilir misiniz? Ne korkunç bir durum!

Peki, doğru firmayı nasıl bulacaksanız?

Öncelikle, görüştüğünüz firmanın kesinlikle taşımacılık yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. İşe, firmanın bu belgeye sahip olup olmadığını öğrenmekle başlayın. Yüksek katta oturuyorsanız, firma asansörle eşyalarınızı taşımalı. Merdiven boşluğundan indirmek, çarpma ve çizilme olasılığını arttıracaktır. Taşınacak eşyalarınızı ve sokağın genişliğini yerinde ya da Whatsapp'tan göndereceğiniz fotoğraflar vasıtasıyla görmeden fiyat veren firmaları hemen elemelisiniz. Nakliyat için verecekleri fiyat, en başta net olmalı. Sonradan ek ücret istememeliler. Bu konuyu firmaya sorup bir açıklık getirmelisiniz. Çok eşyalarınız için geniş ve büyük araçlara sahip olmalılar. Son olarak firma çalışanları; paketleme, yükleme ve eşyaları söküp montaj yapma işlerinde eğitimli ve deneyimli olmalı. Kısa süreliğine işçi çalıştıran firmalar, eşyalarınıza zarar verme riskni arttırır.

İzmir Şehir İçi Taşımacılık Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Yaklaşık 4 buçuk milyon nüfusa sahip İzmir'in toplamda 30 ilçesi bulunuyor:

 • Aliağa
 • Balçova
 • Bayındır
 • Bayraklı
 • Bergama
 • Beydağ
 • Bornova
 • Buca
 • Çeşme
 • Çiğli
 • Dikili
 • Foça
 • Gaziemir
 • Güzelbahçe
 • Karabağlar
 • Karaburun
 • Karşıyaka
 • Kemalpaşa
 • Kınık
 • Kiraz
 • Konak
 • Menderes
 • Menemen
 • Narlıdere
 • Ödemiş
 • Seferihisar
 • Selçuk
 • Tire
 • Torbalı
 • Urla

İzmir Yalı nakliyat firmamız, İzmir merkezden yukarıda sıraladığımız tüm ilçelerimize evden eve nakliyat ve iş yeri nakliyat hizmetleri vermektedir. Ayrıca, ilçeden ilçeye ve ilçeden İzmir merkeze eşya taşımacılığı faaliyetinde bulunmaktadır. Kısacası, büyük firma olmamızın verdiği avantajla İzmir şehir içi taşımacılık hizmetimizi her yöne kolaylıkla götürebiliyoruz.

İzmir şehir içi taşımacılık hizmetimizi kaliteli ve uygun fiyata almak için aşağıdaki tuşa basarak müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan mesajınızı bırakabilir ya da nakliyat fiyat teklifleri al sayfamızda gerekli yerleri doldurarak en uygun fiyata hizmet alabilirsiniz.

İzmir şehir içi taşımacılık hizmetimizden faydalanırsanız, GOOGLE Haritalar'dan veya Firmamızı Değerlendir sayfamızdan firmamızı değerlendirmeyi unutmayınız. Değerli yorumlarınız, hizmetlerimizi geliştirmek için büyük önem arz etmektedir.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.