Hoş geldiniz. Yeni bir ev, ofis ya da iş yeriniz şimdiden hayırlı uğurlu olsun. İzmir Yalı Nakliyat firmamızın müşterilerine ücretsiz sunduğu "Nakliyat Fiyatları Teklif Al" hizmeti ile nakliyat ücretlerini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda yer alan ad, e-posta, nereden, nereye ve eşya miktarı bölümlerini doldurup satın alacağınız hizmeti de seçerek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca; "Nakliyat fiyatını nasıl belirliyoruz?" sorusunun cevabını da yine sayfa çerisinde bulabilirsiniz.

İzmir Yalı Nakliyat Fiyatları Teklif Al

İzmir şehrimizin Karşıyaka ilçesinde, 2006 yılında nakliyat sektörüne giren İzmir Yalı Nakliyat, 16 çalışanı ve 5 adet araç filosuyla Türkiye'nin 81 ilinde evden eve nakliyat, depolama ve paketleme hizmetleri vermektedir. Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip firmamız, eşya taşımanın tüm stresini üzerinizden alıp, eşyalarınızı sizler için sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Taşımacılık hizmetlerinde profesyonel ekibimizle birlikte, hayatınızı kolaylaştırmak için sizlere yardımcı olmanın gururunu yaşamaktayız.

Firmamızın verdiği hizmetler şunlardır:

Hizmetler

 • Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Büro Nakliyatı
 • Fuar Nakliyatı
 • Şehir içi Nakliyat
 • Şehirler Arası Nakliyat
 • İzmir Eşya Depolama
 • Asansörlü Nakliyat
 • Sigortalı Taşımacılık
 • Tam Paketleme Hizmetleri

Ramazan Demir tarafından kurulan ve İzmir nakliyat sektöründe zirvede yer alan Yalı Nakliyat firmamız, şehirler arası ve şehir içi asansörlü ve sigortalı nakliyat hizmetleriyle taşımacılıkta tüm eşyalarınızı daima güvence altına almaktadır.

Nakliyat fiyatları teklif almak için aşağıdaki butona tıklayabilir ya da formu doldurarak nakliyat için gerekli bilgileri bize gönderebilirsiniz.

Nakliyat Fiyatları Teklif Al

Değerli müşterimiz, Nakliyat fiyatları teklif al hizmetimiz için aşağıdaki formda bulunan zorunlu alanları doldurmanız gerekmektedir. Telefon numaranızı belirttiğiniz takdirde, sizi en kısa sürede arayarak geri dönüş sağlayacağız. Yeni eviniz, şimdiden hayırlı olsun.

Adınız

E-posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Nereden

Nereye

Kaçıncı Katta Oturuyorsun?

Bina Asansörü

Tam Paketleme Hizmetimizden Faydalanmak İstiyor musun?

Yeni Adres Kaçıncı Katta?

Yeni Bina Asansörü

Ek Bilgi

Nakliyat Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Peki, yukarıda sıraladığımız hizmetlerimizin fiyatlarını hangi kriterlere göre belirliyoruz? Nakliyat fiyatları teklif al ile alakalı merak ettiğiniz bu sorunun cevabını aşağıda, madde madde sıraladık:

 1. Eşyaları nereden nereye taşıyacağımız.

  Eşyalarınızın nereden nereye taşınacağını öğrenerek mesafeyi belirliyoruz. Bu bilgiler doğrultusunda, harcaycapımız yakıtı ve zamanı tespit ediyoruz.

 2. Müşterimizin kaçıncı katta oturduğu.

  Yüksek katta oturmak, firma çalışanlarımızın daha fazla effor harcaması demektir.

 3. Oturduğunuz bina asansörünün kullanılabilirliği.

  Binada asansör varsa, bina yöneticisinden izin alarak ekibimizin asansörü kullanmasına yardımcı olabilirsiniz. Buna paralel olarak nakliyat fiyatı da düşecektir.

 4. Yeni ev, ofis ya da iş yerinin kaçıncı katta olduğu.

  Yeni ev, ofis ya da iş yerinizin yüksek katlarda olması, daha fazla effor sarfedileceği anlamına gelmekte. Dolayısıyla bu, fiyata yansıyacaktır.

 5. Yeni ev, ofis ya da iş yerinin bina asansörünün nakliyat için kullanılabilirliği.

  Yeni ev, ofis ya da iş yerinin bina asansörünü, bina yöneticinizden izin alarak ekibimizin kullanmasına yardımcı olabilirsiniz. Böylece, nakliyat fiyatı da otomatik olarak düşecektir.

 6. Evin oda sayısı.

  Hala oturmakta olduğunuz evin oda sayısı, na kadar eşyaya sahip olduğunuz için ekibimize fiyat hesaplama konusunda fikir verecektir.

 7. Eşya sayısı.

  Eşya sayısını, niteliğini ve eşyalarla ilgili diğer detayları bize açıkça belirterek nakliyat fiyatını doğru hesaplamamız için büyük fayda sağlayacaktır.

 8. Eşyaları müşterinin paketlemesi.

  Ailelerin çoğu, mutfak eşyalarını, giyisileri, değerli ve özel eşyalarını kendileri paketlemektedir. Dilerseniz, biz de koli içerisine yerleştirdiğiniz eşyalarınız için ekstra güvenlik önlemi alırız.

 9. Tam paketleme hizmetinden faydalanıp faydalanmayacağı.

  Eşyalarını paketleme işine zaman bulamayan müşterilerimiz, tam paketleme hizmetimizden faydalanabilirler. Eşyalarınızın hepsini paketlememizi nakliyat öncesi bize belirtmelisiniz. Biz de tüm paketleme malzemelerimizle eksiksiz bir şekilde evinize geliriz.

 10. Asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanılması.

  Genellikle yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için asansörlü nakliyat hizmetimizi sağlıyoruz. Asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanmanın size, ek maliyeti olacaktır.

 11. Nakliyat Fiyatları Teklif Al Kriteri: Montaj işleri.

  Firmamız, ev ve ofis mobilyalarınızı demontaj (parçalara ayırma) ve montajını yapacak profesyonel bir ekibe sahiptir. Sizin sökemeyeceğiniz duvarda asılı eşyalar ve demontaj - montaj gerektiren durumlar için bizden hizmet talep edebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz nakliyat fiyatları teklif al ile ilgili bilgilere ek olarak, asansörlü nakliyat hizmeti verebilmemiz için binanızın bulunduğu yerin müsait olması gerekmektedir. Ayrıca binanıza giden yolun dar olması, aracı bina önüne çekilememesi gibi durumları da belitrmelisiniz. Dilerseniz, bina önünün ve sokağın fotoğrafını çekip Whatsapp ya da e-posta ile bize gönderebilirsiniz. Biz de hazırlığımızı eksiksiz bir şekilde yerine getirip eşyalarınızı geniş aracımıza yükleyebiliriz. Ardında da, tam zamanında yola çıkabiliriz.

Aklınıza takılan sorular için bizleri 7/24 arayabilirsiniz. Nakliyat için biz hazırız. Ya siz?

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."