Günümüzde, binaların yükselmesi ve firmalar arasında rekabetin artması, nakliyat sektöründe asansör kullanımına olan ihtiyacı arttırmıştır. Gelişen teknolojiyle birlikte asansör kullanımı, mümkün hale gelmiş ve nakliyat sektöründe çığır açan bir gelişme olmuştur. İzmir Yalı Nakliyat olarak bizler, insanların bu talebi karşılamak için İzmir asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye soktuk. Bu sayede ev, ofis, büro ve fuar eşyalarını taşıma işini hızlı, kolay ve güvenilir hale getirdik.

İzmir asansörlü taşımacılık denildiğinde ilk akla gelen İzmir Yalı Nakliyat, güvenliği arttırılmış asansörleri ile tüm müşterilerinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bize kolay hareket kabiliyeti sağlayan asansörümüz, özellikle yüksek katlarda oturan ve parçalanması mümkün olmayan büyük eşyalara sahip müşterilerimiz için harika bir avantaj.

Aşağıda, firmamızı neden tercih etmeniz gerektiği konusunda birçok sebebimiz var. Ayrıca, "Evden eve asansörlü taşımacılık nasıl olmalı? Avantajları neler?" sorularının cevaplarını ve çok daha fazlasını da sayfamızda bulabilirsiniz.

İzmir Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat (taşımacılık), eşyaların vinçli asansör yardımı ile balkon ve pencerelerden aşağıya ya da yukarıya taşınması metodudur. İzmir asansörlü nakliyat hizmetlerimiz için kullandığımız asansörler, güvenliği yüksek teknolojiye ve güvenliğe sahiptir. Firmamızda bulunan asansörler, 15. kata kadar yükselebilmektedir. Tek seferde 200 kg eşya indirme ve çıkarma kabiliyetine sahiptir. Asansörlerin 2-2,5 metre genişliğinde olması sayesinde eşyalarınız, zarar görmeden rahatça taşınmaktadır. Daha üst katlarda oturan müşterilerimiz için de uygun fiyata asansör kiralamakta ve kullanmaktayız.

Asansör konusunda eğitimli çalışanlarımız, asansörleri kullanacak yeterliliğe ve deneyime sahiptirler. Kaliteli malzemelerle paketlenen eşyalarınız ve sökülen mobilyalarınız, vakit kaybedilmeden araca yüklenip zamanında yeni adrese ulaştırılmaktadır.

Galeri sayfamızdan asansörle eşya taşıma hizmetlerimizin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetlerimiz

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmetleri veren firmamızın öne çıkarılmış görselinde, müşterinin eşyaları asansör ile aşağıya indiriliyor.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetlerimiz

Firmamız, teknolojiyi ve taşımacılık sektöründe gelişen yenilikleri, Youtube, Google, yazılı basın ve sosyal medya kanallar üzerinden yakından takip etmektedir. Bu gelişmeleri işimize entegre ederek müşterilerimize taşınmayı daha kolay ve sorunsuz hale getirmekteyiz. Asansörlü eşya taşımacılığı da bu gelişmelerden öne çıkanlardan bir tanesi.

İzmir asansörlü nakliyat ile şehir içi ve şehirler arası verdiğimiz asansörlü taşımacılık hizmetleri şunlardır:

  • Evden eve nakliyat
  • İzmir asansörlü nakliyat ofis, büro ve iş yeri nakliyatı
  • Fuar Taşımacılığı

Evden Eve Nakliyat

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmetleri veren firmamızın öne çıkarılmış görselinde, müşterinin eşyaları asansör ile aracımıza yükleniyor.

İzmir Asansörlü Evden Eve Nakliyat.

Evden eve nakliyat sürecinde güncellenmiş ekipmanlar kullanmaktayız ve dört dörtlük hizmet anlayışıyla hareket etmekteyiz. Yılların deneyimi, eğitimli elemanlar, kaliteli paketleme malzemeleri ve işimizi kolaylaştıran ve eşyaları daha emniyetli ve hızlı taşımamızı sağlayan asansörler, İzmir Yalı nakliyat firmamızı lider konuma getiren özelliklerdir.

Eşyalarınızı asansörle evden eve taşıma talebiniz doğrultusunda, öncelikle eşya yapısını, miktarını ve sokağın genişliğini öğreniyoruz. Asansörlü aracımız için bina önünde park alanına ihtiyacımız var. En az 6 metrelik bir genişlik bize yetecektir. Kayıplara karşı eşya envanter listesi hazırlıyoruz. Eşyaları paketleyip koruyucu malzemelerle ekstra güvenlik önlemi alıyoruz. Ardından, asansör yardımıyla aşağıya indiriyoruz. Eşyaları aracımıza yükleyip sabitledikten sonra da yola çıkıyoruz ve yeni yuvanıza zamanında varıyoruz.

Taşındığınız ev de yüksek kattaysa ve anlaşmada, asansörlü taşıma hizmetinden faydalanmak istemişseniz, yine asansörümüz aracılığıyla eşyalarınızı yukarı çıkartıyoruz. Yerlerine yerleştirip paketlerinden çıkarıyor ve montajını yapıyoruz. Tertemiz bir şekilde evi size teslim ediyoruz. Her şeyi bu kadar ince detayına kadar düşünmemizin tek bir amacı var:

"İzmir evden eve nakliyat hizmetimizin her anında, müşterilerimizi memnun etmek."

Not: Firmamızdan evden eve asansörlü nakliyat hizmeti istediğiniz takdirde, size bu hizmeti uygun fiyata vermekteyiz.

İzmir Asansörlü Nakliyat İle Ofis Büro Nakliyatı

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmetleri veren firmamızın öne çıkarılmış görselinde, ofis eşyaları asansör ile aşağıya indiriliyor.

İzmir Asansörlü Nakliyat ile Ofis Eşyası Taşıma.

Ofis, büro veya iş yerinizdeki eşyalar; yüksek katta, taşınamayacak kadar ağır veya kırılabilir yapıda ise, İzmir asansörlü nakliyat hizmetimiz sizin için en idealdir.

İzmir asansörlü ofis büro nakliyatı hizmetimiz sayesinde bilgisayar, deri koltuklar, cam masalar, mobilyalar ve diğer değerli eşyalarınızı, hiç bir zarar vermeden yeni iş yerinize taşıyoruz. Sigortalı taşımacılık ile de değerli eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Zaman, ofis ve büro gibi iş yerleri için çok değerli. 1 saatlik kaybın, iş yeriniz için büyük maliyet kaybı olacağını farkındayız. Merak etmeyin. Paketleme, asansörle taşıma ve montaj konularında işini iyi bilen uzman çalışanlarımız, dikkatli ve hızlı hareket edip sizlere hiç zaman kaybettirmeden yeni ofisinize taşınmanızı sağlıyor.

Başta İzmir olmak üzere tüm Türkiye'de, asansörlü ofis büro nakliyatı hizmetimizi kaliteli yaparak en iyi sonuca ulaşan ekibiz. Müşterilerimizi hiçbir zarara uğratmayacak müşteriye özel stratejiyle çalışıp tamamen müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

Fuar Taşımacılığı

İzmir fuar taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın bu görselinde, müşterinin eşyaları asansör ile yukarı çıkartılıyor.

İzmir Asansörlü Fuar Taşımacılığı.

İzmir, Türkiye'de fuar açılışlarının en yaygın yapıldığı şehirdir. Yerli yabancı yüzlerce yatırımcı, kentimize gelerek markalarını tüm Dünyaya tanıtmaktadırlar. Kitap fuarından, gastronomiye, madencilikten ayakkabı markalarına kadar hemen her sektörde fuar yapılmakta.

Firmalar, el emeği tanıtım ürünlerini ve onları sergilemekte kullandıkları eşyalarını fuarlara getirip markalarını tanıtıyorlar. En ufak bir hata bile bazen, marka değerinin azalmasına sebep olabileceğinin farkındayız. Müşterilerimize en kaliteli İzmir fuar taşımacılığı hizmetini verebilmek için iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına doğru cevap veriyoruz. Pazarlanan ürünleri ve eşyaları kaliteli bir şekilde paketleyip, ihtiyaç duyulduğu takdirde, asansörle araca yüklüyoruz. Fuar alanına tam zamanında ve sorunsuz ulaştırıyoruz. Ayrıca, İzmir'de kazandığımız fuar nakliyatı deneyimimizi, diğer şehirlere de götürmekteyiz.

Bu başarıyı gerçekleştirmemizde, asansör kullanmamızın payının büyük olduğunu söyleyebiliriz. Fuar eşyaları taşımacılığında asansörlü nakliyat, işimizi en çok kolaylaştıran hizmetlerden biridir. Ek olarak, ağır yükler için forklift ve palet de kullanmaktayız.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetleri Nasıl Olmalı?

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmetleri veren firmamızın öne çıkarılmış görselinde, müşterinin küçük eşyaları asansör ile balkondan aşağıya indiriliyor.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetleri Nasıl Olmalı?

Nakliyat firması, eşya taşımacılığı için gerekli yetki belgesine sahip olmalı. Halat, vinç ve diğer asansör parçalarının periyodik bakımlarını zamanında yaptırmalı. Kullanacakları asansör, hiçbir kazaya meyil vermeyecek şekilde emniyetli olmalı. Firma çalışanları, kullandıkları asansörün nasıl kullanılacağını iyi bilmeli. Firma tarafından asansör kullanımına yönelik eğitimlere tabi tutulmalı.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetlerinin Avantajları

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık ve fuar taşımacılığı hizmetleri veren firmamızın öne çıkarılmış görselinde, müşterinin eşyaları asansör ile 5. kata çıkartılıyor.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetlerinin Avantajları.

Nakliye alanında asansör kullanımı, hem firmalara, hem de müşteriler için kolaylık sağlayan en büyük yeniliklerden biridir. Asansörlü nakliyat hizmetlerinin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Eşyalar daha hızlı taşınır ve müşteriye zaman kazandırır.
  • Sökülemeyen büyük eşyalar, dar apartman boşluğuna sahip binalardan çıkartılması oldukça zordur. Asansörlü nakliyat, taşınma işini kolaylaştırır..
  • Eşyaları, merdiven boşluğunda taşırken meydana gelebilecek olası çarpma ve darbelerden korur.
  • Nakliyat firması çalışanları, eşyaları taşırken daha az efor harcar ve verimlilikleri artar.
  • Apartman sakinleri daha az rahatsız olur.

İzmir asansörlü nakliyat hizmetlerinin avantajları için kullanılan görselinde, müşterinin eşyaları asansör ile yukarı çıkartılıyor.

İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetlerinin Avantajları.

İzmir Yalı Nakliyat, asansör kullanımında yeterli ekipmanlara ve kabiliyete sahip bir firmadır. Hizmet alan müşterilerimizin yorumları, İzmir asansörlü nakliyat hizmetlerindeki başarımızın büyük kanıtıdır. İzmir'de en kaliteli ve güvenli asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.