İzmir Yalı Nakliyat firması olarak Karşıyakalılara, 2006'dan beri Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerimizi başarıyla sağlamaktayız. Karşıyaka nakliyat hizmetlerimiz ile taşınmak gerçekten çok kolay, hızlı ve profesyonel. Nakliyat öncesi, olası sorunlara karşı müşteriye özel nakliyat programı hazırlıyoruz. Kayıplara karşı eşya envanter listesi düzenliyoruz. Müşterilerimizin değerli eşyalarını, köşe koruyucular, cam profiller, stretch wrap ve balonlu naylonlar gibi kaliteli paketleme malzemeleriyle paketliyoruz. Eğitimli çalışanlarımız, geniş araçlarımız, asansörlü ve sigortalı taşımacılık ile yeni yuvanıza taşıyoruz. Profesyonel marangozcularımız ile moblyaların montajını yapıp her eşyayı, yerli yerine yerleştiriyoruz. Evinizi, tertemiz bir şekilde size teslim ediyoruz.

Her işimizi bu kadar ince ayrıntısına kadar yapmamızın sebebi, siz değerli Karşıyakalılara stressiz bir taşınmanın keyfini yaşatmaktır. "Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim" sloganıyla çıktığımız bu yolda, %100 müşteri memnuniyeti için teknolojiyi ve taşımacılık sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Kendimizi sürekli geliştirmekte ve vizyonumuz çerçevesinde geleceğe emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Sayfamızda, Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerimiz ve doğru nakliyat firması nasıl olmalı ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetimiz için kullanılan görselde, İzmir'in ilçesi olan Karşıyaka şehir merkezi var.

Karşıyaka Şehir Merkezi - Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka; tarihi yapıları, denize kıyısı ve uzun sahil yolu ile İzmir'in en hareketli ilçelerinden biridir. Bilinçli ve kültürlü insanları sayesinde şehrimiz, belki de Türkiye'nin en düzenli ve temiz semtidir. Günün her saati, kalabalık ve canlı caddelere sahip Karşıyaka, İzmir merkezin tam karşısında kurulmuştur. Bundan dolayı şehrimizin ismi, Karşıyaka'dır. Ulaşım kolaylığı sebebiyle, İzmir'in tüm semtlerinden ilçemize kolayca ulaşmak mümkün. Stressiz, düzenli, hareketli ve denize kıyısı olan bir şehir, tabi ki insanları kendine çekecektir.

Karşıyaka, emekli - memur; tüm kesimden insanların tercih ettiği yaklaşık 350 bin nüfuslu büyük bir ilçe. Firmamız, sürekli göç alan şehrimizin taşımacılık ihtiyacını gidermek için Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetini başarıyla yerine getirmektedir.

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerimiz şu faaliyetlerden oluşmaktadır:

Karşıyaka Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde, mesafe gözetmeksizin Karşıyaka semti içerisinde taşınmanızı sağlıyoruz. Bizi, günün hangi saatinde ararsanız arayın, 7/24 nakliye ihtiyacınızı karşılayabilecek donanıma sahibiz.

Karşıyaka evden eve nakliyat için kullanılan görselde, Karşıyaka ilçesine ait deniz manzarası var.

Karşıyaka Deniz Manzarası - Şehir İçi Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Firmamız, Karşıyaka'nın tüm mahallerinde aktif olarak; Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerini, kaliteli hizmet anlayışıyla yerine getirmektedir. İlçemiz, toplamda 27 mahalleye sahip büyük bir ilçedir. Mahallelerimiz sırasıyla;

 • Aksoy
 • Alaybey
 • Atakent
 • Bahariye
 • Bahçelievler
 • Bahriye Üçok
 • Bostanlı
 • Cumhuriyet
 • Dedebaşı
 • Demirköprü
 • Donanmacı
 • Fikri Altay
 • Goncalar
 • İmbatlı
 • İnönü
 • Latife Hanım
 • Mavişehir
 • Mustafa Kemal
 • Nergiz
 • Örnekköy
 • Sancaklı
 • Şemikler
 • Tersane
 • Tuna
 • Yalı
 • Yamanlar
 • Zübeyde Hanım

Şehir İçi Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Sürecimiz

Şehir içi Karşıyaka evden eve nakliyat sürecimiz için kullanılan görselde, müşterilerimizin eşyaları nakliye aracımıza yüklenlenmiş.

Şehir İçi Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Bizimle iletişime geçtiğinizde, ilk olarak sizlerden eşyaların miktarını, oturduğunuz ve taşınacağınız evin kaçıncı katta olduğunu, apartman boşluğunun genişliğini ve sokağın park etmeye müsait olup olmadığını öğreniyoruz. Bu bilgiler ışığında, asansörlü taşımacılık ve park için ekstra ekipman ihtiyaçlarını belirlemiş oluyoruz. Ayrıca, kırılabilir ya da hassas eşyaların yapısı hakkında sizden detaylı bilgi alıp, paketleme malzemelerimizi hazırlamaktayız.

Karşıyaka evden eve nakliyat öncesi yetkili personelimiz, evinizdeki eşyaları ve sokağınızı görmeye gelir. Böylece size, kesin nakliyat fiyatı teklifinde bulunuruz. Vereceğimiz fiyat, açık ve şeffaftır. Sonradan, herhangi bir ek ücret talep etmemekteyiz. Müşterilerimiz, isterlerse, WhatsApp aracılığıyla da bizlere eşyaların ve sokağın fotoğraflarını gönderebilirler. Böylece nakliye öncesi, olası kazalara karşı ön tedbirler almış oluyoruz.

Eşyalarınızı paketlemeden önce, kayıplara karşı bir envanter listesi hazırlıyoruz. Ardından eşyalarınızı, boncuklu naylon, stretch wrap, cam profiller, bantlar, köşe koruyucular ve sağlam koli malzemeleri ile dikkatlice paketliyoruz. Mobilyaları söküp tek tek paketliyoruz. Eşyaları aracımıza yükledikten sonra, darbelere ve çarpmalara karşı araç içerisinde sabitliyoruz. Eşyalarınızın sayısına göre her ebatta aracımız mevcuttur. Geniş ve hava süspansiyon sistemlerine sahip donanımlı aracımızla değerli eşyalarınızı yeni yuvanıza tam zamanında ulaştırıyoruz. Eşyaları evinize taşıdıktan sonra, paketlerinden çıkarıyoruz. Mobilyaların montajını yapıyoruz ve her şeyi yerli yerine yerleştiriyoruz. Yeni evinizi, oturulacak şekilde size teslim ediyoruz.

Oturduğunuz mahalle neresi olursa olsun, şehir içi taşımacılık hizmetimizle yeni yuvanıza yaz kış demeden sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Şehirler Arası Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Karşıyaka şehirler arası evden eve nakliyat için kullanılan görselde, müşterimizin eşyaları asansörümüz ile kamyona yükleniyor.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Aracımız

İzmir Yalı Nakliyat, Karşıyaka'dan başka şehirlerimize ve diğer şehirlerden Karşıyaka'ya taşınacak müşterilerimize sorunsuz bir nakliyat deneyimi yaşatmaktadır.

Şehirler arası nakliyata başlamadan önce, ikamet ettiğiniz ve yeni yuvanızın kaçıncı katta olduğunu, eşyalarınızın miktarını ve sokağın genişliğini öğreniyoruz. Yüksek katlarda oturuyorsanız, apartman boşluğu darsa ya da veya kırılabilir eşyalarınızın sayısı fazlaysa - isteğiniz doğrultusunda - özel asansörümüzü devreye sokuyoruz. Ayrıca, apartman yöneticisinden bina asansörünü kullanma izni aldığınız takdirde, işler daha da hızlı ilerleyecek. Yolda olası kaza, yangın veya çalınmalara karşı sigortalı taşımacılık ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Nakliyat öncesi son olarak, şehir içi nakliyatta olduğu gibi tüm önlemlerimizi alıyoruz. Eşyaları paketleyip araca yükledikten sonra, zamanında varmak üzere yola koyuluyoruz.

Yeni adrese varır varmaz işinde eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımız, eşyalarınızı dairenize taşıyor. Eşyaları paketlerinde çıkarıp yerlerine yerleştiriyor ve mobilyaların montajını yapıyorlar. Elektrikli aletlerin kurulumu, perdelerin takılması ve zemin temizliği ile evinizi oturulmaya müsait hale getiriyoruz. Yeni evinizde, yeni ve güzel anılara sahip olmanız dileğiyle vedalaşıyoruz.

Asansörlü Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Karşıyaka evden eve nakliyat için kullanılan görselde, müşterinin eşyaları asansörümüz ile 5. kattan aşağıya indiriliyor.

Asansörlü Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Günümüzde, binaların yükselmesiyle birlikte asansör kullanımına daha çok ihtiyaç duyulmaya başlandı. Yüksek katlara eşya taşımak çok zor ve uzun zaman alan bir iştir. Bir de apartman boşluğu darsa, çarpma ve darbe riskini arttırmakta ve eşyalara büyük zarar vermektedir. Asansörlü nakliyat, özel vinçli asansörle eşyaların eve taşınması ve evden aşağıya indirilmesi işlemidir. Asansör sayesinde ev eşyası taşıma, daha hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. 

İzmir Yalı Nakliyat, asansörle eşya taşıma yetkisine sahip kurumsal bir firmadır. İster şehir içi, isterse şehirler arası nakliyat olsun; isteğiniz ve ihtiyacınız olduğu takdirde, size asansörlü Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetini kaliteli bir şekilde veriyoruz. Asansör yardımıyla 15. kata kadar uzanıp değerli eşyalarınızı hiçbir zarar vermeden aşağıya veya yukarıya taşıyoruz. Tek seferde 200 kg taşıyabilen asansörümüz, yaklaşık 2 metre genişliğindedir.

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerinde kullandığımız asansörler, müşterilerimize büyük zaman kazandırmaktadır. Apartman merdivenlerinde eşya taşıma sırasında, çarpmalardan kaynaklanan muhtemel hasarların önüne geçmektedir. Asansör sayesinde çalışanlarımız, eşya taşırken daha az enerjİ harcamakta ve diğer işlerde verimlilikleri artmaktadır. Bina malikleri, daha az rahatsız olmaktadır.

Sigortalı Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetimiz için kullanılan görselde, Yalı Nakliyat firma çalışanımız ile müşterimiz, sigortalı taşıma sözleşmesi konusunda anlaşarak el sıkışıyorlar.

Sigortalı Karşıyaka Evden Eve Nakliyat

Sigortalı taşımacılık, eşyaların bir yerden başka bir yere taşınma esnasında yolda olabilecek kaza, devrilme veya çalınma olaylarına karşı eşyaları güvence altına almaktır. Karşıyaka evden eve nakliyat sırasında bu gibi durumlar, nadir de olsa yaşanmaktadır. İzmir Yalı Nakliyat, eşyalarınızın değerini çok iyi bilmekte ve yola tedbirli çıkmaktadır. Sigortalı nakliyat da bu tedbirlerden bir tanesidir.

Nakliyat öncesi alınan onca önlemler, kaliteli paketleme ve asansörlü taşıma gibi işlemlere rağmen bazen kazaların önüne geçilemiyor. Bu durumda akla ilk gelmesi gereken; eşyalarınızın sigorta altına alınması olacaktır. Sigortalı taşıma, şehirler arası nakliyat sırasında meydana gelebilecek hasarlardan eşyalarınızı korur. Zararınızı eksiksiz karşılar.

İzmir Yalı Nakliyat, sigortalı taşımacılık hizmeti veren güvenilir firmaların tek adresidir.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Veren Firmalar Nasıl Olmalı?

Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı başlığı için kullanılan görselde, firmamıza ait tam donanımlı nakliye aracımız var.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Olmalı?

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmanın güvenilir olduğunu nasıl anlarsınız? Piyasada, korsan taşımacılık yapan çok sahte şirket var ve kesinlikle mağdur olmanızı istemiyoruz.

İşe, ilk olarak firmanın K1 veya K3 yetki belgesine sahip olup olmadığını öğrenmekle başlayın. Böylece firmanın kurumsal bir şirket olduğunu anlayabilirsiniz. telefonla veya yüz yüze görüşürken öğrenebilirsiniz. Ayrıca, firmanın internet adresinde yer alan hakkımızda veya nakliyat belgelerimiz kısmından yetki belgesinin muhakkak bir görseli olmalı. Yetki belgesini bizzat görerek daha emin olabilirsiniz.

Eşyalarınızı miktarını, sokağın genişliğini ve kaçıncı katta oturduğunuzu sormadan size uygun fiyat teklifinde bulunuyorsa, buna aldanmayın. Bu firma, nakliyat sonrası sizden, ek ücretler talep edecektir.

Anlaşma sağlayacağınız firmadan daha önce hizmet almış bir yakınınıza, o firmayı sorun. Böylece, en başta ilgili firmaya güvenmiş olursunuz ve içiniz de rahat eder.

Karşıyaka'dan başka bir şehre taşınıyorsanız, firma kesinlikle eşya sigortası yaptırmak zorunda. Bunu yapmıyorsa, o firmadan uzak durun.

Yüksek katlarda oturuyor ve firmaya asansör talebinde bulunuyorsanız, ilgili firma, eşya taşıma asansörünü devreye sokabilmeli.

Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı başlığı için kullanılan görselde, firma çalışanlarımız tarafından dikkatlice paketlenmiş büyük eşyalar var.

Firma çalışanları, eğitimli ve işinde deneyimli olmalı. Paketleme, mobilya sökme (demontaj), montaj ve elektikli ev aletlerin kurulumu gibi işlerden iyi anlayan bir ekip, firmanın sahadaki yansımasıdır. Geçici süreli işçi çalıştıran firmalarda eşya hasarı çok olduğunu unutmayın.

Firmamız, Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerinde bu özelllikerin hepsine sahip kurumsal bir firmadır.

İzmir Yalı Nakliyat: Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Lider

Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerimiz için kullanılan görselde, Yalı Nakliyat firmamız tarafından Karşıyaka'ya taşınmış mutlu bir aile fotoğrafı var.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat: İzmir Yalı Nakliyat

Sonuç olarak İzmir Yalı nakliyat, Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetlerini, müşterilerinin mutluluklarını ön planda tutarak sürdürmektedir. Teknolojiyi ve taşımacılık sektöründeki tüm yenilikleri sürekli takip ederek yeni çözüm süreçleri geliştirmekteyiz. Karşıyaka şehir içi ya da şehirler arası evden eve nakliye sonrası Karşıyakalıların yüzünde gördüğümüz tebessüm, bizi çok mutlu etmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetlerimize ek olarak, Karşıyaka ofis nakliyatı, eşya depolama ve İzmir fuar taşımacılığı alanlarında da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

"Karşıyaka evden eve nakliyat için bizler hazırız. Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."