Ev halkı için taşınmak gerçekten de zor iş. Yoğun iş temposu, aile hayatı ve bel ağrısı gibi sağlık sorunları, eşya taşımanızı zorlaştırıyor. Eşyaların doğru bir şekilde paketlenip özenle taşınması, tecrübe ve bilgi gerektiriyor. Neyse ki İzmir'de sizin için tüm işleri yapacak nakliyat firmaları mevcut. Ancak her firma, işinde aynı özeni ve dikkati göstermiyor. Eşya paketlemeden tutun da yolda dikkatsizce araç sürmekten dolayı, eşyalarınız zarar görebiliyor. Merak etmeyin. "Evden eve nakliyat İzmir firmaları nasıl olmalı? Firma seçerken nelere dikkat edilmeli? Hangi hizmetlerden faydalanılmalı?" gibi merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını yazımızda bulacaksınız.

İzmir evden eve nakliyat taşımacılık, eşya depolama ve tam paketleme hizmetleriyle müşterilerimize taşınmanın keyfini yaşatan İzmir Yalı Nakliyat firmamız, evden eve nakliyat firmaları İzmir hakkında verdiği bilgilerle İzmirlilerin her zaman yanında olduğunu göstermektedir.

Evden Eve Nakliyat İzmir

Evden eve nakliyat İzmir yazısı için kullanılan görselde, İzmir'in deniz manzaralı resmi var.

Evden Eve Nakliyat İzmir - Yalı Nakliyat.

Türkiye'nin üçüncü büyük kenti İzmir, Ege Bölgesinin incisi konumunda. 4,5 milyon nüfusa sahip şehrimiz; doğa manzaraları, kıyı şeridi boyunca uzanan gezi yolları ve park alanlarıyla harika bir şehir. Turizm kenti olan şehrimizde, yazları hayat daha da canlı geçmektedir. Çeşme, Özdere, Seferihisar, Dikili, Alaçatı, Foça, Gümüldür ve Urla, yaz tatili için en çok tercih edilen yerlerdir. Zeytin ağaçlarıyla bezenmiş bu güzel ilimiz, aynı zamanda tarihi dokusuyla da eski medeniyetlere ev sahipliği yapmıştır. Selçuk ve Bergama, İzmir'in tarihi kimliğini gözler önüne seren ilçeleridir. İzmir, sahip olduğu güzellikleriyle diğer şehirleri kıskandıracak kadar şanslı bir şehir. En önemlisi de İzmir'in misafirperver ve sıcak kanlı insanlara sahip olması.

İzmir'in sahip olduğu tüm bu değerler, onu daha da cazip hale getiriyor. İlde bulunan Dokuz Eylül, Ege ve İzmir Üniversiteleri sayesinde binlerce öğrenci de şehre gelmektedir.  Memurdan öğrenciye, işçiden emekliye her kesimden insanlar, Ege'nin incisini tercih ediyorlar. Şehrimize göç ediyorlar. Şehrimizde yapılan yeni binaların yüksek katlı olması asansörlü nakliyata, evlerdeki eşya sayısının artması da geniş araçlara olan talebi arttırıyor. Bu da, şehirlerarası evden eve İzmir hizmetlerine olan ihtiyacı doğuruyor.

Evden Eve Nakliyat İzmir Firmaları

Evden Eve Nakliyat İzmir Firmaları başlığı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firması şoförümüz kamyon sürüyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Taşımacılık

Evden eve İzmir firmaları denildiğinde akla ilk gelen; Yalı Nakliyat firmamızdır. Neden mi?

İzmir Yalı Nakliyat, müşterilerine verdiği değeri, müşterilerin eşyalarına da vermektedir. Uzman kadromuz, eğitimli ve deneyimli çalışanlarımızdan oluşuyor. Paketleme ve yükleme işlerini yapacak, araçlarımızı sürecek ve mobilyaların demontaj ve montajıyla ilgilenecek elemanlarımızın hepsi, kendi alanında profesyoneller.

Nakliyat sürecinde ilk olarak, bizimle iletişime geçen müşterilerimizi güler yüzlü, sıcak bir karşılama ile ağırlıyoruz. Kahvelerimizi yudumlarken, müşterimizden gerekli bilgileri alıyoruz. Ardından olası kazaları önlemek adına bir ön hazırlık yapıyoruz. Evinizin bulunduğu sokağı, yol durumunu ve eşyalarınızı gözden geçirip ek tedbirler alıyoruz. Böylelikle, muhtemel kazaların önüne geçiyoruz. Eşyalarını güvenle taşımak için kaliteli paketleme malzemeleri kullanıyoruz. Evinize zarar vermeden nakliyelerini sağlıyoruz.

Yüksek katlarda ikamet eden müşterilerimize asansörlü nakliyat hizmetimizi veriyoruz. Böylece işler, daha hızlı ve güvenli ilerliyor. Eşya sayısı çoksa, geniş araçlarımızdan faydalanıyoruz. Güvenli taşımacılık için aldığımız tüm tedbirlere rağmen, bazen olası eşya hasar ve kayıpları olabilmektedir. Bu durumlara karşı, sigortalı nakliyat ile eşyalarınızı sigortalıyoruz.

Ayrıca, evden eve nakliyat İzmir firmaları arasındaki yerimizi; yani zirveyi sağlamlaştırmak için kenidimizi sürekli yeniliyoruz. Modern çağın getirdiği yeniliklerden, teknolojiden ve yeni taşıma tekniklerinden faydalanıyoruz. Hizmet verdiğimiz müşterilerimize memnuniyet anketi yapıyoruz. Anketler, eksiklerimizi görmemiz ve gidermemiz için mükemmel bir fırsat.

Peki, her yıl binlerce insanın tercih ettiği ilimizde, evden eve nakliyat hizmetleri nasıl olmalı? İzmir nakliyat firmaları, taşımacılıkta nelere dikkat etmeli? 

Evden Eve Nakliyat İzmir Firmaları Nasıl Olmalı?

Evden eve nakliyat İzmir firmaları nasıl olmalı sorusu için kullanılan görselde, müşteri ile nakliyat firma yetkilisi anlaşma sağlıyor.

Evden Eve Nakliyat İzmir Firmaları Nasıl Olmalı?

Evden eve nakliyat İzmir firmaları, taşımacılık sektöründe şu konularda sorumluluklarını yerine getirmelidirler:

 • İyi bir dinleyici olmalı. Müşterinin nasıl bir hizmetten yararlanmak istediğini doğru anlamalı ve ona göre hareket etmeli.
 • Müşterilerin 7/24 ulaşabilecekleri iletişim hizmetlerine sahip olmalı. Nakliyatın her anında, müşteri, anlaştığı firmaya telefonla ulaşabilmelidir. 

 • Müşterilerine verdikleri evden eve Nakliyat İzmir hizmetlerinden detaylıca bahsetmeli. Müşteriyi doğru bilgilendirmeli.
 • Firma ekibi; eğitimli, görgülü, güler yüzlü ve işini hakkıyla yapan çalışanlardan oluşmalı.
 • Firma, yeterli donanıma, araç ve gereçlere sahip olmalı. Çok eşyalı bir nakliyat için araçlar, kesinlikle geniş ve büyük olmalı.
 • Firmalar, araçların yolda arıza vermemesi için yıllık bakımlarını yaptırmaları gerekiyor.
 • Fiyat konusunda şeffaf ve açık davranmaları gerekir. Sonradan ilave ödeme ya da farklı hileli yollara başvurmalılar.
 • Eşyaları paketleme için kaliteli malzemeler kullanmalılar.
 • İzmir nakliyat firmaları, yüksek katlarda oturan müşterilerin eşyalarının zarar görmemeleri için, asansörlü nakliyat hizmetini sağlayabilmeleri gerekiyor.
 • Çalışanlarının hakkını gözetmeli ve adil davranmalı. Firma yararı için, yeterince deneyim sahibi olmuş elemanları daha üst düzeye getirebilecek alt yapıyı hazırlamalı. Çalışanların memnuniyeti ve mutluluğu, müşterilere de yansıyacaktır.
 • Olası kazaların önüne geçebilecek proaktif bir yaklaşım sergilemelidirler. Tedbirleri önceden alıp eşya hasar ve kayıplarının önüne geçmelidir.
 • Eşya sigortası ile olası eşya hasar ve kayıplar için müşterilerinin mağduriyetini gidermelidirler.
 • Demontaj ve montaj gerektiren mobilyalar için evden eve nakliyat İzmir firmaları, bünyelerinde tecrübeli marangozcular bulundurmalılar.
 • Nakliyat öncesi mutlaka eşya kontrol listesi hazırlamalılar. Böylece nakliyat sonrası eşyaları kontrol edip kayıpları önüne geçilecektir.
 • Müşterinin isteğine göre tam paketleme hizmetini verebilmeli.
 • Evden eve nakliyat İzmir firmaları; görme, işitme ve bedensel problemi olan müşterilerine daha duyarlı davranmalılar. Nakliyat günü ekstra destek sağlamalılar. Fiyat konusunda esnek davranılmalı ve tam paketleme servisinden yararlanmalarını sağlamalıdırlar.
 • İster şehir içi, ister şehirlerarası olsun; mesafe gözetmeksizin taşımacılık hizmetlerini yerine getirmeliler.
 • Firma, nakliyat günü için müşteriyle ortak bir plan yapmalı. Firma aracı, tam vaktinde binanın önünde olmalı. Planlandığı gibi eşyaları zamanında paketleyip araca yüklemeli. Son olarak, istenen saatte eşyaları yeni eve yerleştirmeli. Kısacası, firmalar dakik olmalı.

Profesyonel bir firma, yukarıda saydığımız tüm maddeleri yerine getirebilme kabiliyeti ve özelliklerine ulaşmış olması gerekiyor. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama ve paketleme hizmetleri veren firmamız, tüm bu maddeleri yerine getirmenin gururunu yaşıyor.

Taşınacak aileler, doğru bir firma kiralamak için bilmeleri gereken bazı hususlar var. O halde, aileleri aydınlatacak bir de şu soruyu soralım:

Evden Eve Nakliyat İzmir Firmaları Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evden eve nakliyat İzmir firmaları seçerken nelere dikkat edilmeli sorusu için kullanılan resimde, en iyi nakliyat firması seçimi yapmak için düşünen bir kadın var.

Evden Eve Nakliyat İzmir Firma Hizmetleri.

Saygın ve güvenilir bir İzmir nakliyat şirketi bulmak için yapmanız gereken ilk iş, iyi bir araştırma yapmaktır. Ardından sırasıyla; müşteri yorumlarını okumak, firmalardan fiyat teklifleri almak, mümkünse firma yöneticisiyle yüz yüze görüşmek, verdikleri hizmetlerin sizi memnun edip etmeyeceğini kestirmek, kullandıkları malzemeleri kalitesini, araçların donanım ve büyüklüğü hakkında fikir sahibi olmak ve referansları öğrenmek. Telefonla ya da yüz yüze görüşürken dikkat etmeniz gereken husus, doğru soruları sormak. Aşağıdaki başlıklar, size evden eve nakliyat İzmir firmaları seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda doğru yolu gösterecektir.

Firma Araştır

Evden eve nakliyat İzmir firmaları araştır konusu için kullanılan görselde, Google ve büyüteç resimleri var.

Evden Eve Nakliyat İzmir Firma Araştır - Yalı Nakliyat.

Bulunduğunuz yerin yerel nakliyat firması ya da Yalı Nakliyat gibi ülke çapında hizmet veren firmaları iyi araştırın. Size doğru ve kaliteli hizmet vereceğininden emin olun.

Müşteri Yorumları

İzmir nakliyat firmaları hakkında yapılan yorumlara dikkat edin. Olumlu ve olumsuz eleştirileri değerlendirin.

Fiyat Teklifi Al

Oturduğunuz ev ve yeni ev adres bilgileri, kaçıncı katta oturduğunuz, eşya sayısı, binanın asansörünü kullanıp kullanamayacakları gibi önemli bilgileri firmaya verin. Mümkünse, odaların resimlerini çekip firmaya Whatsapp yoluyla gönderin Böylece eşyaların miktarını doğru anayacaklar ve ona göre size bir fiyat teklifinde bulunacaklar. Firmalardan aldığınız fiyatları karşılaştırın.

Ayrıca, anlaşma sonrası, ekstra ücret talep edip etmeyeceklerini de sormayı unutmayın.

Yüz Yüze Görüş

İletişim kuracağınız firmalar yerelse, iş adreslerine gidip daha ayrıntılı bilgiler verebilirsiniz. Yüz yüze yapılan görüşmeler, verecekleri fiyat teklifi ve sizi daha iyi anlamaları açısından daha olumlu sonuçlanacaktır. Ayrıca, firmalar hakkında detaylı bilgiler öğrenme şansı da yakalayabilirsiniz.

Kullandıkları Malzemeler ve Araçlar

Eşya paketlemede kullandıkları malzemelerin eşyalarınızı güvenle taşımada kullanılabilir olduğunu bilmelisiniz. Eşya sayınız çoksa, geniş araca yüklemek, zarar görmemeleri için daha iyi olacaktır.

Çalışanlar Profesyonel Olmalı

Firma çalışanlarının paketleme, demontaj-montaj, yükleme ya da taşıma işlerinde deneyimli olup olmadıklarını öğrenmenizi tavsiye ederiz.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Sağlıyor mu?

Evden eve nakliyat İzmir yazısı için kullanılan görselde, müşteri ile nakliye firması arasında sigortalı nakliyat sözleşmesi yapılıyor.

Evden Eve Nakliyat İzmir - Sigortalı Nakliyat Hizmeti.

Evden eve nakliyat İzmir firması, eşylarınızı olası hasar ve kayıplar için gerçekten sigortalıyor mu? Yoksa sözde anlaşma mı sağlıyor? Bu soruların üzerinde mutlaka durunuz. Boş kağıt üzerine imza atmaktan kaçının. Anlaşma kağıdını her şeyi yazılı olarak alın ve metni dikkatlice okuyun.

Yalı Nakliyat firmamız, değerli müşterilerimize tüm bu özellikleri başarıyla sağlamaktadır. İşinde başarılı, deneyimli ve kurumsal bir evden eve nakliyat İzmir firması arıyorsanız, aradığınız tüm özellikler bizde mevcut.

Referanslar

Firma, daha önce hangi bilindik markalara hizmet verdiğini öğenin. Böylece, ilgili firma hakkında bir fikir sahibi olabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat İzmir Firma Hizmetleri

Evden eve nakliyat İzmir firma hizmetleri için kullanılan resimde, giysiler kutular içerisine konularak paketlenmiş.

Evden Eve Nakliyat İzmir Firma Hizmetleri.

Nakliyat firmaları, evden eve nakliyat işinde şu hizmetleri müşterilerine sunmalıdır:

 • Tam paketleme
 • Sigortalı nakliyat
 • Asansörü nakliyat
 • Marangozlu taşıma
 • 7/24 iletişim halinde olma
 • Taşınma tarihi için müşteriye bir plan hazırlama

Firmalar, tam paketleme ya da müşterinin isteğine göre paketleme seçenekleri sunmalıdır. Sigortalı nakliyat hizmeti ile müşterinin değerli eşyalarını güvence altına almalılar. Asansörlü nakliyat, eşyaların güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmaları için büyük bir fırsattır. Marangozlu taşıma sayesinde, mobilyaların sökme ve montaj işlerini zarar vermeden gerçekleştirebilmeliler.

Nakliyat öncesi ve nakliyat süresi boyunca müşteriyle 7/24 iletişim halinde olmalılar. Böylece her şeyin yolunda gidip gitmediğini ya da olası problemlerden dolayı planda bir değişiklik olup olmadığı noktasında mutabık kalınmış olunur. Nakliyat boyunca eşyaları hakkında bilgi verilmesi de müşteriyi rahatlatacaktır. Taşınma tarihi için müşteriye o gün ne yapmaları gerektiği konusunda bir plan hazırlamaları yararlı olacak. Müşteri de kendini bu plana göre ayarlayacaktır.

İzmir Yalı Nakliyat firmamız, yukarıda bahsettiğimiz evden eve nakliyat İzmir hizmetlerinin hepsini karşılayacak yeterliliğe sahiptir. Bizi, dilediğiniz zaman arayabilir ve her zaman irtibat halinde olabilirsiniz. İsterseniz, Ege'nin incisi İzmir'de bulunan ofisimizi ziyaret ederek ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Sonuç olarak; evden eve nakliyat İzmir firmaları nasıl olmalı, firma seçerken nelere dikkat etmeli ve hangi hizmetleri vermeli sorularına verdiğimiz cevapları dikkate alarak şirket aramanızda fayda var. Doğru bir firmayla tanışmak için ise, aşağıdaki telefon numaramıza ihtiyacınız var. Yeni eviniz, şimdiden hayırlı olsun ve size şans getirsin.

Evden eve nakliyat İzmir yazısı için kullanılan görselde, Yalı nakliyat firmamızdan taşımacılık hizmeti almış mutlu bir bayan müşterimiz var.

Evden Eve Nakliyat İzmir - Müşteri Memnuniyeti.

Evden Eve Nakliyat için Bizler Hazırız!

Evden eve nakliyat İzmir hizmetlerimiz için sizden haber bekliyoruz. Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.