Nüfus yoğunluğu bakımından ülkemizin 3. büyük ili olan Egenin incisi İzmir, sürekli göç alan bir şehir konumunda. Ekonomik sebepler, iş ve eğitim sebebiyle sürekli göç almaktadır. İzmir Yalı Nakliyat firması olarak bizler de, siz değerli müşterilerimize, İzmir nakliye şirketleri ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. İzmir evden eve nakliyat firmaları nakliye şirketleri hakkında tüm konu başlıklarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Amacımız, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında işini bilmeyen veya nakliye şirketi olarak görünen korsan şirketlerden sizleri korumaktır. Kimi şirketler, sonradan ek ücret talep ederek sizi ekonomik anlamda zorlayabilir, kimi sözde şirketler de çok ucuza iş yaptığını söyleyerek aslında sizi dolandırıyor olabilir.

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir şehrine ait bir manzara resmi var.

İzmir evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı, güvenilir firmalar, ek ücret talep etme, evden eve sigortalı taşımacılık, asansörlü nakliyat ve taşımacılık için gerekli yetki belgesi konuları için farenizi aşağıya doğru kaydırın.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Nakliye Şirketleri

İş bulma, eğitim, ekonomi, evlilik, askerlik ve tayin gibi sebeplerden dolayı istemesek de yaşadığımız yeri geride bırakmak zorunda kalabiliyoruz. Taşınmak, hayatımızda nadir olan tecrübelerden biri. Bu sebeple, eşya paketlerken ve taşırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve nakliye organizasyonu sağlama konularında yetersiz kalabiliriz.

Bir diğer nokta da, eşya taşımak için bir kamyona, yüksek katlarda oturuyorsak, bir asansöre ihtiyacımız olduğu gerçeğidir. İşinizde yoğun çalışıyorsanız veya sağlık sorununuz eşya taşımaya imkan vermiyorsa, tek çözüm, doğru bir İzmir nakliye şirketi olacaktır. Sonuç olarak profesyonel çalışan bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyarız.

Nakliyatla ilgili ilk sorumuz ise, şu olmalı:

İzmir evden eve nakliyat firmasını neye göre belirlemeliyim?

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamız tarafından paketlenmiş eşyalar var.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Nakliye Şirketleri

Öncelikle bilmeniz gereken; nasıl bir firmaya ihtiyaç duyduğunuzdur. İhtiyaçlarınızın bir listesini hazırlayın ve ona göre firma aramaya başlayın. Örneğin; yüksek katlarda oturuyorsanız, asansörlü nakliyat, ön plana çıkmalıdır. kullandıkları asansörün periyodik bakımları yapılmış olmalı. Eşyalarınızın zarar görmemesi için koruyucu kenarlar, sabitleyici halatlar gibi özel güvenlik tedbirlerine sahip olmalı. Kırılabilir, antika ve elektronik gibi pahalı eşyalarınız varsa, yılların deneyimine sahip ve paketlemeden çok iyi anlayan profesyonel bir şirkete aramanız gerekir. 

Sizin için en doğru firma, taşımacılık yetki belgesine, uzman bir ekibe, güzel müşteri yorumlarına ve sizi yarı yolda bırakmayacak iş ahlakına sahip kaliteli bir şirket olacaktır. Firmamız, tüm bu özellikleri karşılayan kurumsal bir firmadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Olmalı?

Şehrimizde, İzmir nakliye hizmetleri veren firma sayısı yaklaşık 200-250 civarında. Firmamız, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında öncü firmalardan biri. Asansörlü eşya taşıma, kaliteli malzemelerle tam paketleme, ambalajlama, koruyucu önlemler alma ve geniş araçlarla sigortalı taşımacılık, verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetleridir.

İzmir Yalı Nakliyat, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterliliğe ve kaliteye sahiptir. Bu nedenle firmamızı örnek vererek İzmir evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı sorusunu cevaplandırabiliriz.

Firmamız için müşterilerimizin eşyaları, müşterilerimiz kadar değerlidir. Eşyaları zamanında adrese teslim etmek için öncelikle kendimizi değerlendiriyoruz. Çalışanlarımızı nakliye alanında eğitime tabi tutarak eşya paketleme, ambalajlama, montaj ve taşıma tecrübelerini canlı tutmuş oluyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Yetki Belgesi

İzmir nakliye şirketleri, taşımacılık hizmeti verebilmek için K1 veya K3 yetki belgeleri bulundurmak zorundalar. K3, gerçek ve vergi tüzel mükelleflerine ofis, iş yeri ve ev eşyalarını bir yerden başka bir yere ticari amaçla taşımalarına imkan veren bir yetki belgesidir.

İzmir evden eve nakliyat firmaları yetki belgesi için kullanılan görselde K3 taşımacılık belgesi var.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Yetki Belgesi

K3 belgesine sahip İzmir Yalı Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası ev, ofis ve iş yeri eşyalarını yasal olarak taşıyan bir İzmir nakliyat firmasıdır. Firmamız, eşya taşımacılığı belgesini alabilmek için gerekli alt yapıya ve donanıma sahip yetkili bir şirkettir.

Ne var ki, piyasada İzmir nakliye şirketi adı altında eşya taşıyan birçok korsan firma var. İletişime geçtiğiniz firmanın gerçek mi yoksa paravan mı olduğunu anlamak için kesinlikle yetki belgesini görmelisiniz. "Daha sonra gösteririz. Sözümüz söz. Biz kefiliz" gibi sözlere kanmayınız.

Asansörlü İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamıza ait asansörle müşterimizin eşyaları 7. kattan aşağıya taşınıyor.

Asansörlü İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Nakliye Şirketleri

Günümüzde binaların gittikçe yükselmesi, asansörlü nakliyat ihtiyacını doğurmuştur. Asansör, özellikle parçalara bölünemeyen büyük eşyalar, kırılabilir, lüks, antika ve benzeri eşyaların zarar görmemesi için oldukça faydalı bir buluştur. Asansörle eşyalar daha hızlı ve güvenenle taşınmakta ve gidecekleri adrese zamanında ulaşmaktadır.

Yüksek katlarda oturuyorsanız, nakliye firmasına asansörlü İzmir evden eve nakliyat hizmeti verip vermediğini öğrenin. Asansörle eşya indirirken ya da çıkarırken güvenlik ne gibi güvenlik tedbirleri aldıklarını sorun. Asansörün oturduğunuz kata kadar yükselebildiğinden emin olun. Asansörün bir seferde ne kadar ağırlık taşıdığını öğrenin.

İzmir Yalı Nakliyat firmamız, asansörle 15. kata kadar ulaşabilmektedir. Tek seferde en fazla 200 kg taşıyabilen asansörlerimizin bakımları zamanında yapmaktayız. Asansörle taşıma esnasında eşyaların hasar almaması için ekstra güvenlik önlemleri almaktayız. Eşyaları özenle paketleyip kenar koruyucularla destekledikten sonra asansörle aracımıza yüklüyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Ek Ücret Talep Etmemeli

İzmir evden eve nakliyat firmaları ek ücret talep etmemeli konusu için kullanılan görselde, bir müşteri nakliyat firmasına ekstra para ödüyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Ek Ücret Talep Etmemeli

Nakliyat firmasıyla anlaşmadan önce, kesin bir fiyat almalısınız. İzmir nakliye şirketleri, doğru fiyat teklifi sunabilmek için sizlerden şunları öğrenmek zorunda:

 • Nakliyat öncesi eşyalarınızın miktarı
 • Oturduğunuz ve gideceğiniz evin kaçıncı katta oldukları
 • Oda sayısı
 • Sokağın yapısı ve yolun genişliği
 • Evin önünde park alanı olup olmadığı
 • Bina yöneticisinin izniyle bina asansörünü kullanıp kullanılmayacağı

İzmir evden eve nakliyat firmaları, fiyat konusunda şeffaf ve açık olmalı. Sonradan ek ücret talep etmemeli. Yukarıdaki maddelerden hiçbirini size sormuyor ve direkt fiyattan bahsediyorsa, sonradan ek ücret sizi bekliyor demektir. Bundan emin olmak için anlaşma metnine;

"Hizmet esnasında ve sonrasında, belirlenen fiyat haricinde, ne sebep olursa olsun, herhangi bir ek ücret talep edilmeyecek"

ibaresi koydurabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Sigortalı Taşımacılık

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamız ile müşterimiz arasında sigortalı taşıma sözleşmesi imzalanıyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık, eşyaların araçla nakliyesi sırasında meydana gelebilecek olası kaza, yangın ve çalınma gibi olaylardan doğacak zararı tazmin etme sözleşmesidir. Bu sözleşme, hem müşteriyi, hem de firmayı koruma altına alır.

İzmir evden eve nakliyat firmaları, diğer şirketlerde olduğu gibi, müşterilerine İzmir şehirler arası sigortalı nakliyat hizmetini sunabilmelidir. Böylece, eşyalarınıza zarar gelecek mi endişesi yaşamayacaksınız. Kafanız rahat bir şekilde güvenle yeni yuvanıza hareket edeceksiniz. Şayet, bunu sağlamıyorsa, o şirketten uzak durmanızı tavsiye ederiz.

İzmir Yalı Nakliyat, müşterilerine karşı tam bir sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti için hiçbir hizmetten kaçmamaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetimizle müşterilerimiz her zaman güvenle taşınmıştır. Bu da firmamızı, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında saygın konuma getirmiştir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyat Teklifleri

İzmir evden eve nakliyat firmaları fiyat teklifleri konusu için kullanılan görselde, bir bayan müşteri nakliye firmalarının fiyat tekliflerini değerlendiriyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyat Teklifleri - İzmir Nakliye Şirketleri

Doğru hareket eden İzmir evden eve nakliyat firmaları fiyat teklifleri verirken, iki mesafe arasındaki farkı, evlerin kaçıncı katta oldukları, asansörlü nakliyat hizmetini alıp almayacağınızı, sokağın yapısını ve eşya sayısın dikkate alır. Sizden topladığı bu detaylara göre, ekspertiz raporunu da dikkate alarak fiyat teklifi verir. Şayet; "500, 550 Liraya eşyalarınızı taşıyoruz" gibi yanıltıcı reklamlar görürseniz, kesinlikle inanmayın. Çünkü işçi yevmiyesi, kullanılan paketleme malzemelerinin maliyeti, aracın yaktığı yakıt ve asansör kullanımı dikkate alındığında bu fiyat, doğru bir fiyat değil. Sonradan ek ücret tarifesi uygulayacakları anlamı taşıyor.

İzmir Yalı nakliyat firmamız, eşyalarını görüp yukarıda bahsettiğimiz tüm bilgileri öğrendikten sonra kesin bir fiyat belirler. Firmamızla siz değerli müşterimiz arasındaki sözleşmede ne fiyat verildiyse, o fiyat geçerlidir.

Sonradan ek talepler, bahşiş gibi sürpriz ücretler ve farklı bahanelerle ekstra ücretler ödemek istemiyorsanız, tercihinizi İzmir Yalı Nakliyat firmamızdan kullanmalısınız.

Güvenilir İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, güvenilir firma çalışanımız, bant ile içi eşya dolu bir kutuyu bantlıyor.

Güvenilir İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir yalı Nakliyat

Güvenilir İzmir evden eve nakliyat firmaları, şu yeterlilik ve özelliklere sahip olmalı:

 • Doğruluk ve dürüstlük
 • Müşteri odaklı çalışmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
 • Müşteriyi iyi dinleyip doğru anlayarak müşterinin ihtiyaçlarına cevap verebilme
 • Yeniliğe açıklık ve teknolojiden yararlanma
 • Proaktif olma. Yani; olası problemlere karşı önceden tedbirler alma.
 • Nakliyat sürecini, planlı ve programlı bir şekilde yürütme
 • Kaliteli eşya paketleme malzemeleri kullanma
 • Dakiklik. Eşyaları zamanında yeni eve ulaştırma kabiliyeti
 • Nakliye süresin boyunca 7/24 kesintisiz iletişim
 • Eğitimli elemanlar yetiştirme
 • Montaj ve demontaj işlerini iyi bilen marangozcular
 • Paketleme işini titizlikle yapan deneyimli çalışanlar
 • Eşyaların miktarına göre her ebatta araca sahip olma
 • Açık fiyat teklifi verebilme
 • Asansörlü nakliyat ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunabilme
 • İzmir evden eve nakliyat hizmetini Avrupa standartlarına uygun sürdürebilme
 • Periyodik bakımları zamanında yapılmış kamyon, asansör ve benzeri araçlar kullanmak
 • İş sağlığına ve güvenliğine dikkat ederek hareket etmek

İzmir Yalı Nakliyat; belirlemiş olduğu misyon, vizyon ve değerler doğrultusunda, müşteri memnuniyetini dikkate alarak evden eve nakliye hizmeti verir.

Aşağıda, iş ortaklarımız olan güvenilir İzmir evden eve nakliyat firmaları listesi bulunmakta. İnceleyebilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Tavsiye

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, firmamız tarafından eşyaları sorunsuz bir şekilde taşınmış mutlu bir aile var.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Nakliye Şirketleri

Öncelikle nakliyat firmasına, ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde anlatın. Tam ve doğru bilgiler verdiğinizden emin olun. Böylece sonradan ek ücret talepleriyle karşılaşmazsınız. Kesinlikle taşıma yetki belgesine sahip firmalara eşyalarınızı taşıtın. İmkansız veya inanması güç fiyatlar sunan firmalara inanmayın. 3-4 firmayla görüştükten sonra, ortalama nakliye fiyatlarının ne olduğunu anlayacaksınız. Ücret konusunda makul gelen firmayla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinden faydalanacaksanız, eşyalarınızı sigortalatın. İzmir evden eve nakliyat firmaları, şehirler arası taşımacılıkta sigorta işlemini mutlaka yapmak zorundalar. "Biz kefiliz" gibi sözler yerine, yazılı sigorta sözleşme yaptırın. "Söz uçar, yazı kalır." sözünü unutmayın.

Sonuç olarak, İzmir evden eve nakliyat firmaları, doğruluktan şaşmadan işini hakkıyla yapmalıdır. Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliye hizmetine ihtiyacınız olursa, firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İzmir'e taşınmadan önce, şehri daha yakından tanımak için İzmir Büyükşehir Belediyesinin sitesini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle, "İzmir'de Bir Gün" adlı e-dergiyi okumanızı tavsiye ederiz.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.

Gelin, Geleceğe Birlikte Hareket Edelim.