Beyaz eşya paketleme resmi burada. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama ve paketleme hizmetleri veren İzmir Yalı Nakliyat firmamız, eşyalarınızı büyük bir titizlikle paketliyor. Paketleme alanında eğitim almış uzman çalışanlarımız; çamaşır, bulaşık makinenizi ve buzdolabınızı ve diğer beyaz eşyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarıyor. Ardından, tam donanımlı ve içi geniş araçlarımız ile elektronik eşyalarınızı şehir içi ya da şehirler arası nakliyat ile yeni yuvanıza güven içerisinde taşıyor.

Beyaz Eşya Paketleme Resmi

Kaliteli paketleme ve ambalajlama hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin endişelerini ortadan kaldırıyoruz. Bu durum, firma yöneticileri ile elemanlarımızın koordineli, özverili ve ortak çalışmasıyla mümkün olmakta.

“Acaba, eşyalarıma zarar gelecek mi?” korkunuzu en aza indirmek için öncelikle elemanlarımıza, gelişen Dünyaya uyum sağlamaları için beyaz eşya paketleme konusunda eğitimler veriyoruz. İşinde uzman personelimiz, kazandıkları deneyimleri de üstüne katarak paketleme ve ambalajlama işlerini başarıyla sürdürüyorlar. Hangi malzemenin ne zaman ve nasıl kullanacaklarını çok iyi biliyorlar. Beyaz aletlerinizi paketledikten sonra, koruyucu malzemeler kullanarak zemini ve eşyaları, çizik ve darbelerden koruyorlar. Ardından, eşyalarınızı özenle taşıyıp araca yüklüyorlar. Araç içerisinde alınması gereken tüm güvenlik tedbirlerini alıp, yola tam zamanında çıkıyorlar.

Ayrıca, eşya kayıp ve hasarların önüne geçmek için eşya envanter listesi hazırlamaktayız. Nakliyat sonrası, bu liste kontrol edilmektedir.

Ek Koruma Paketi: Sigortalı Nakliyat

Alınan önlemlere rağmen, olası hasar veya kayıpların önüne bazen geçilemiyor. Bu sebeple firmamız, değerli eşyalarınızı sigortalı nakliyat sistemiyle garanti altına alıyor. Anlaşmalı bankamız aracığı ile müşterilerimizin değerli eşyalarına sigorta yaptırıyoruz. Sonuç olarak; kaza, devrilme, yangın ve çalınma sonrası oluşacak maddi zararı, müşterimiz ve firmamız karşılamak zorunda kalmıyor.

Sonuç olarak, ne kadar kaliteli eşya paketleme hizmeti verdiğimizi net ve daha iyi anlamanız için beyaz eşya paketleme resmi burada sizlerle paylaşıyoruz. Beyaz eşya paketleme hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.

Bu Resimler de İlginizi Çekebilir:

İzmir Asansörlü Nakliyat Aracı

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Kamyonu

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Aracımız

İzmir Asansörlü Nakliyat

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz

  • Yalı Mahallesi 6398. Sokak
    Bostanlı, Karşıyaka - İzmir
  • 0 232 381 16 10
    0 535 827 35 97
  • iletisim@izmiryalinakliyat.com

2019 © Tüm Hakları Saklıdır | İzmir Yalı Nakliyat