İzmir eşya taşıma aracımız burada. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmeti veren İzmir Yalı Nakliyat firmamız, eşyalarınızı rahatlıkla taşıyacak geniş ve büyük araçlara sahip. Paketleme alanında eğitim almış uzman çalışanlarımız, eşyalarınızı büyük bir titizlikle araçlara yüklüyor. Ardından, tam donanımlı araçlarımız ile değerli eşyalarınızı yeni yuvanıza güven içerisinde taşıyor.

İzmir Eşya Taşıma Aracımız

Ülkemizin tüm il, ilçelerinde ve kasabalarında şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Kısa ya da uzun mesafe gözetmeksizin müşterilerimizin değerli eşyalarını, şeffaf ve esnek fiyatlarla sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine tam zamanında ulaştırmaktayız.

Araçlarımız, eşya sayısına göre her ebatta bulunmaktadır. Kamyonlarımızın bakımları tam zamanında yapılmaktadır. Kamyonlarımız, havalı süspansiyon sistemleri sayesinde eşyalarınızı hiç zarar görmeden taşımaktadır. Ayrıca, asansörlü nakliyat araçlarımız ile eşyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Bize kolay hareket kabiliyeti sağlayan asansör ile zamandan da tasarruf sağlamaktayız.

Ne kadar kaliteli hizmet verdiğimizi daha iyi ve net anlamanız için İzmir eşya taşıma aracımız resmi, sizlerle burada buluşuyor. Şehir içi ve şehir dışı nakliyat aracımız ile hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bakımları zamanında yapılan, tam donanımlı güvenilir araçlarımız ile taşımacılığı sizlere sunduğumuz için mutluyuz. Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.

Bu Resimler de İlginizi Çekebilir:

İzmir Asansörlü Nakliyat Aracı

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Kamyonu

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Aracımız

İzmir Asansörlü Nakliyat

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz

  • Yalı Mahallesi 6398. Sokak
    Bostanlı, Karşıyaka - İzmir
  • 0 232 381 16 10
    0 535 827 35 97
  • iletisim@izmiryalinakliyat.com

2019 © Tüm Hakları Saklıdır | İzmir Yalı Nakliyat