Dolap paketleme resmi burada. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama hizmeti veren İzmir Yalı Nakliyat firmamız, eşyalarınızı büyük bir titizlikle paketliyor. Paketleme alanında eğitim almış uzman çalışanlarımız, dolabınızı ve diğer mobilyalarınızı en kaliteli ambalaj malzemeleri ile sarıyor. Ardından, tam donanımlı ve içi geniş araçlarımız ile değerli eşyalarınızı yeni yuvanıza güven içerisinde taşıyor.

Dolap Paketleme Resmi

Profesyonel dolap paketleme ve ambalajlama hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin endişelerini ortadan kaldırıyoruz. Bu, firma yöneticileri ile elemanların koordineli ve özverili çalışmasıyla mümkün olmakta.

Müşterilerimizin endişelerini en aza indirmek için öncelikle elemanlarımıza, gelişen Dünyaya uyum sağlamaları için dolap ve diğer mobilya eşyalarını paketleme konularında eğitimler veriyoruz. İşinde uzman personelimiz, kazandıkları deneyimleri de üstüne katarak mobilya eşyaları paketleme, demontaj ve montaj işlerini başarıyla devam ettiriyorlar.

Çalışanlarımız, hangi malzemenin ne zaman, nasıl kullanacaklarını çok iyi biliyorlar. Dolap paketleme işini bitirdikten sonra, koruyucu malzemeler kullanarak zemini ve dolabı, çizik ve darbelerden koruyorlar. Ardından özenle taşıyıp araca yüklüyorlar. Ev, yüksek katlarda ise, asansörlü nakliyat hizmetini devreye sokuyorlar. Araç içerisinde alınması gereken tüm güvenlik tedbirlerini alıp, yola tam zamanında çıkıyorlar.

Ayrıca firmamız, eşya hasar ve kayıpların önüne geçmek için eşya kontrol listesi hazırlamaktadır. Nakliyat sonrası bu liste, kontrol edilmektedir.

Ek Koruma Paketi: Sigortalı Nakliyat

Alınan tüm önlemlere rağmen, olası hasar veya kayıpların önüne nadir de olsa geçilemiyor. Bu sebeple firmamız, müşterilerimizin dolap ve benzeri eşyalarını sigortalı nakliyat sistemiyle garanti altına alıyor. Anlaşmalı bankamız aracığı ile müşterilerimizin değerli eşyalarına sigorta yaptırıyoruz. Sonuç olarak; kaza, devrilme, yangın ve çalınma sonrası oluşacak maddi zararı, müşterimiz ve firmamız karşılamak zorunda kalmıyor.

Sonuç olarak, ne kadar kaliteli hizmet verdiğimizi daha iyi ve net anlamanız için dolap paketleme resmi burada sizlerle paylaşıyoruz. Eşya paketleme hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.

Bu Resimler de İlginizi Çekebilir:

İzmir Asansörlü Nakliyat Aracı

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Kamyonu

İzmir Asansörlü Nakliyat

İzmir Asansörlü Nakliyat Aracımız

İzmir Asansörlü Nakliyat

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz

  • Yalı Mahallesi 6398. Sokak
    Bostanlı, Karşıyaka - İzmir
  • 0 232 381 16 10
    0 535 827 35 97
  • iletisim@izmiryalinakliyat.com

2019 © Tüm Hakları Saklıdır | İzmir Yalı Nakliyat