bornova nakliye

Bornova Evden Eve Nakliyat - Bornova Şehir Manzarası.

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova evden eve nakliyat, izmir şehir içi ve şehirler arası evden eve eşya taşımacılık hizmetlerini içermektedir. İzmir Yalı Nakliyat, 10 yılı aşkın süredir Bornovalılara sunduğu nakliye hizmetlerini ve edindiği deneyimleri, bu yazıda paylaşıyor. Bornova'ya ve Bornova'dan başka bir ilçe ya da şehre taşınacak vatandaşlarımız, doğru firma seçimi, nakliyat fiyatları, eşya paketleme, montaj, asansörlü nakliyat ve Bornova nakliye ile ilgili aydınlatıcı bilgileri buradan öğrenebilirler.

Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova nakliye konusuna geçmeden önce, ilk olarak ilçemizi tanımamız sağlıklı olacak. Bu sayede, insanların Bornova'yı seçme nedenlerini daha iyi anlayacağız.

Yaklaşık 436 bin nüfusa sahip Bornova, İzmir şehir merkezine sadece 5 kilometre uzaklıkta ve İzmir'in kuzeybatısında bulunan bir ilçedir. Ege Üniversitesi Kampüsünün semtteki varlığı ve iş imkanları, Bornova'yı cazip hale getirmektedir. Birçok bar ve eğlence merkezlerinin olması, özellikle genç çiftleri ve öğrencileri buraya çekmektedir. Yöresel lezzetlerin bulunduğu restoranlarıyla ünlü Küçükpark, Homeros Vadisi, Karagöl Tabiat Parkı, tren istasyonu ve köşkler, ilçemizi daha çekici hale getiren alanlardır. Eski adı "Birun-u Abad" olan Bornova, Helenistik çağında yerleşim alanı olmuştur. Odyssea ve İlyada destanlarının mimarı Homeros, bu şehirde yaşadığına inanılır.

Semtin tüm bu güzellikleri, insanların şehrimizi tercih etmesine vesile olmuştur. Bu da, Bornova nakliyat sektörüne ihtiyaç duyulmasına imkan sağlamıştır. İzmir Yalı Nakliyat firmamız, güzel ilçemize taşınmak isteyen tüm vatandaşlarımıza profesyonel anlamda Bornova evden eve nakliyat hizmeti vermektedir.

Şimdi dilerseniz, Bornova nakliye firmaları hangi hizmetleri vermeli konusuna değinelim.

Bornova Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 Şehir içi Bornova nakliye başlığı için kullanılan görselde, müşterimizin eşyaları firmamız tarafından paketlenmiş.

Bornova Evden Eve Nakliyat.

Bornova nakliye hizmetleri veren şirketler, K3 taşımacılık yetki belgesine sahip olmalı. Yüksek katlarda oturanlar ve değerli eşyalar için asansörlü nakliyat faaliyetlerini yerine getirmek zorundadırlar. Az veya çok eşya demeden, Bornovalılara uygun fiyata Bornova nakliyat hizmeti vermelidirler. Bornova şehir içi nakliyatta mesafe gözetmeksizin faailiyetlerine devam etmeliler. Şehirler arası nakliyatta sigortalı taşımacılıkla eşyaları güvence altına almalılar. Kaliteli hizmet götürmek için kendilerini sürekli yenilemeleri, çalışanlarını eğitmeleri, teknolojiden faydalanmaları ve kaliteli malzemeler kullanmaları şarttır. Hızlı, kolay ve sorunsuz geçen nakliyat işi ve zamanında teslimat, müşterileri her zaman memnun edecektir. Firmalar, müşteri memnuniyetine göre hareket etmelidir.

Yukarıda bahsettiğimiz konu başlıklarını biraz daha açalım.

Sigortalı Bornova Nakliye

”Sigortalı

Bornova Evden Eve Nakliyat Firmaları.

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte ev eşyaları da dijital hale geldi. Buzdolabı, televizyon, bilgisayar ve bulaşık makinesi, pahalı ev eşyalarından bazıları. Taşınmak, hayatımız boyunca nadir yaptığımız bir iştir ve bunun profesyonelce yapılması gerekmektedir. Elektronik ev eşyalarını yanlış paketleme ya da en küçük bir tedbirsizlik, maddi anlamda büyük kayıplara sonuç açacaktır. Kayıpların önüne geçmek için Bornova'ya ya da Bornova'dan şehirler arası  sigortalı taşımacılık hizmeti veren bir firmayla anlaşmak, doğru tercih olacaktır.

Sigortalı taşımacılık, eşyaların kamyonla taşınması sırasında meydana gelebilecek olası kazalara karşı önlem almak ve maddi kaybı karşılamak maksadıyla firmayla müşteri arasında yapılan bir sözleşmedir.

Firmaların, Bornova'ya veya Bornova'dan taşınacak kişilerin değerli eşyalarını nakliyat sigortası ile koruma altına almaları yasal bir zorunluluktur. Bornova nakliye firmaları, bu hususa kesinlikle uymak zorundalar.

Sigortalı Bornova Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinin Avantajları

Sigortalı Bornova nakliyat, müşterilere ve firmalara şu avantajları sağlar:

 1. Bornova nakliye esnasında, kamyon seyir halindeyken olası kazalarda maddi kaybı önler.
 2. Müşteri, psikolojik anlamda kendini daha rahat hisseder.
 3. Eşyaları güvence altına alır.
 4. Eşyaların araçla taşınması sırasında oluşabilecek çizik, kırılma gibi hasarları karşılar.
 5. Firmaların sorumluluklarını yerine getirmelerine teşvik eder.

Asansörlü Bornova Evden Eve Nakliyat

Günümüzde yüksek katlı binalar artmaya başladı. Üst katlarda oturan apartman sakinlerinin kendi kendilerine taşınmaları gerçekten çok zor bir iş. Onca eşyayı paketlemek ve zarar vermeden merdivenlerden indirmek; güç ve profesyonellik gerektiren işler. Yoğun iş temposu ve hayat şartları gereği taşınmaya vakit ayıramayanlar için en doğru karar; asansörlü Bornova evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmayla anlaşmak olacaktır. Ayrıca antika, elektronik ve kırılabilir eşyaları olan kişiler, eşyalarının hasar görmemeleri için profesyonel ve kurumsal bir nakliye firması kiralamaları gerekmektedir.

Asansörlü nakliyat, sökülemeyen büyük ve kırılabilir eşyaların pencereden ve balkondan özel asansöre yüklenip hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyesini sağlayan yenilikçi bir hizmettir. İnsan gücüyle taşınamayan ağır eşyalar, nakliye asansörüyle kolayca taşınabilmektedir. İzmir Yalı Nakliyat, tek seferde 200 kilogram eşya taşıma kapasitesine sahip ve 15. kata kadar yükselebilen asansör sistemine sahip lider bir firmadır.

Değerli eşyalarınızı, güvenlik önlemleri alınmış asansörümüz ile zahmetsizce kamyonumuza taşımaktayız. Böylelikle çalışanlarımız, eşya taşıma işinde daha az çaba harcamakta ve paketleme, eşya sökme ve montaj gibi işlerde enerjilerini daha verimli kullanmaktalar. Bornova şehir içi ve şehirler arası ev taşımacılığında asansörlü nakliyat hizmetimizi kullanmaktayız.

Şehir İçi Bornova Evden Eve Nakliyat

Bornova ilçesinde, 45 adet mahalle bulunuyor. Bornova nakliye firmaları, mahalle ya da binalar arasında mesafe gözetmeksizin, şehir içi nakliye görevini yerine getirmelidir. Mesafe yakın olsa bile, eşyaları kaliteli paketleme malzemeleriyle ambalajlayıp güvenle yeni adrese taşımalılar.

"Yakın mesafe, eşyalara hiçbir şey olmaz" diyen firmalardan kesinlikle uzak durmalısınız. Profesyonel bir Bornova evden eve nakliyat firması, şartlar ne olursa olsun, doğruluktan şaşmadan sorumluluk duygusuyla hareket eder ve hiçbir müşterisini mağdur etmez.

İzmir Yalı Nakliyat, bu konuda güvenebileceğiniz en doğru adrestir.

Şehirler Arası Bornova Evden Eve Nakliyat

Şehirlerarası Bornova evden eve nakliyat için kullanılan görselde, kamyonumuz Bornova'dan İstanbul'a müşterimizin eşyasını taşıyor.

Şehirler Arası Bornova Evden Eve Nakliyat.

Bornova'ya ve Bornova'dan başka şehirlere ev nakliye hizmeti, kapsamlı olmalıdır. Bornova'dan Trabzon'a, Sivas'tan Bornova'ya kadar geniş nakliyat ağına sahip olmalı. Firmalar, uzun ya da kısa mesafe gözetmeksizin, geniş araçlarıyla müşterilerine şehirler arası nakliyatın keyfini yaşatmalılar.

Şehirler arası nakliyatla ilgili sizlerle bazı önemli bilgileri paylaşmak istiyoruz.

Şehirler Arası Bornova Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Öncelikle Bornova nakliye firması seçerken, ihtiyaçlarınıza göz önünde bulundurarak firma araştırması yapın. Örneğin, 6. katta oturuyorsanız, asansörlü nakliyat sizin için önelikli olmalıdır. Çok eşyanız varsa, firmanın tam donanımlı geniş araca sahip olup olmadığın öğrenmelisiniz.

Firmalar, yüksek katlarda oturanların eşyalarını asansör ile taşıyıp zaman kazanmalılar. Yolda vakit kaybetmeden yeni adrese zamanında ulaştırmalılar. Eşyaların montajını yapıp, oturulacak biçimde evi size teslim etmeliler.

Bir diğer husus, nakliyat fiyatları konusu. 700-800TL gibi fiyatlar, özellikle uzun mesafeler için hiç inandırıcı değil. Kullanılan paketleme malzemeleri, harcanan yakıt, işçi yevmiyesi ve asansör kullanımı, bu fiyatlarda taşınmanın imkansız olduğunu kanıtlıyor. Bu tür fiyatlara aldanıp hizmet alan kişiler, her zaman firmaların ek ücret talepleriyle karşılaşmışlardır. Fiyat konusunda sonradan herhangi bir sürpriz yaşamak istemiyorsanız, İzmir Yalı Nakliyat gibi kesin fiyat veren ve bunu, işbu sözleşmeyle güvence altına alan firmalarla anlaşınız.

Bornova Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Bornova evden eve nakliyat firmaları için kullanılan görselde, bir çalışanımız kutuyu bantla kapatıyor.

Bornova Evden Eve Nakliyat Firmaları.

Bornova evden eve nakliyat firmaları arasında lider firma konumunda olan İzmir Yalı Nakliyat, müşteri menuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Huzurlu, mutlu ve güvenle taşınmanız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Memnuniyetiniz için paketleme, taşıma ve montaj işlerinde uzman personelimiz var. Kaliteli streç, balonlu naylon, bant, sarma battaniye, köşe koruyucular, cam profiller ve sağlam koli kutuları ile eşyalarınızı dikkatlice paketliyoruz. Olası kazalara sonuç vermemek için nakliyat öncesi tedbirler alıyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda asansörlü nakliyat hizmetimizi sağlıyoruz. Bornova şehir içi taşımacılıkta mesafe gözetmiyoruz. Şehirler arası nakliyat için eşyalarınıza sigorta yaptırarak değerli eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Firmamızın bu özelliklerine sahip Bornova nakliye firmaları sizlere, zamanda tasarruf sağlayacağı gibi, ek ücretlerden ve kazalardan uzak tutacak. Nakliye şrketleri hakkında daha detaylı bilgi için İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları başlığımıza tıklayabilirsiniz.

Bornova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bornova nakliye fiyatları; firmanın fiyat politikası, evden eve mesafe, eşya miktarı ve hizmet kalitesine göre değişir. Güvenilir bir firma bulmak için öncelikle firmanın K1 veya K3 nakliyat belgesine sahip olduğunu öğrenmelisiniz. Doğru fiyat teklifi almak için ise; eşya sayısını, asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanıp yararlanmayacağını, oturduğunuz ve taşınacağınız dairelerin kaçıncı katlarda olduklarını açıkça belirtmelisiniz.

Firmalar, fiyat teklifinde açık ve net olmalı. Verilen teklifin son teklif olduğunu ve hiçbir sebeple değiştirilemeyeceğini içeren yazılı bir sözleşmeyle kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca her firma; çalıştırdığı işçi, paketleme malzemelerinin kalitesi, araçların donanımı ve kar oranı dahilinde farklı fiyat politikasına sahiptir.

Örneğin, tayin nedeniyle Bornova'dan İstanbul'a taşınacak bir memur, A firmasından 3000TL, B firmasından 4200TL fiyat alabilir. En iyisi 4-5 firmadan fiyat teklifi alarak ortalama ücreti tespit edebilirsiniz.

Bornova Nakliye İçin Bizimle İletişime Geçin

Uygun fiyata Bornova evden eve nakliyat, Bornova nakliye hizmetimizden yararlanmak isterseniz, aşağıdaki linkleri kullanarak bizi arayabilir ve iş adresimize ulaşabilirsiniz.

Karşıyaka Nakliyat - Karşyaka Evden Eve Taşımacılık.

Karşıyaka Nakliyat Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık

Karşıyaka nakliyat, şehir içi - şehirler arası asansörlü ve sigortalı evden eve eşya taşımacılık hizmetlerini içermektedir. İzmir Yalı Nakliyat, 2006 yılından beri Karşıyakalılara sunduğu nakliye hizmetlerini ve edindiği deneyimleri, bu yazıda paylaşıyor. Karşıyaka'ya ve Karşıyaka'dan taşınacak vatandaşlarımız, doğru firma seçimi, eşya paketleme, nakliyat fiyatları, Karşıyaka şehir içi ve şehirler arası nakliyat, sigortalı taşımacılık, asansör nakliyat ve Karşıyaka evden eve taşımacılık ile ilgili aydınlatıcı bilgileri buradan öğrenebilirler.

Karşıyaka Nakliyat Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık

İzmir'in tam karşısında konumlanan Karşıyaka, sürekli göç alan gözde bir şehir. Karşıyaka nakliyat konusuna geçmeden önce, ilk olarak nüfus artışının sebeplerine değinmemiz sağlıklı olacak. Bu sayede, Karşıyaka'yı daha iyi tanımış olacağız ve insanların şehrimizi seçme nedenlerini anlayacağız.

İzmir Körfezinin kuzeyinde kurulmuş olan Karşıyaka, İzmir'in 345 bin nüfuslu bir ilçesidir. Bornova'nın batısında, Menemen'in güneyinde ve Çiğli'nin doğusunda bulunan semtimiz, 84 kilometrelik bir alana sahiptir. Sıcak iklimi sayesinde, tarıma elverişli topraklarda zeytin, domates ve çeşitli meyve ağaçları yetişmektedir. Güzel ilçemizin denize kıyısı ve yeşil bitki örtüsüne sahip olması nedeniyle geçmişten günümüze birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Eski Levanten Köşkleri, ziyaretçi akınına uğrayan huzur verici yerlerdir. Küçük Yamanlar Tepesinde ortaya çıkarılan tarihi seramik yapılar ise, Karşıyaka'nın İ.Ö 5000 yıllarında bir yerleşim merkezi olduğunu gösteriyor bizlere.

Günümüze geldiğimizde, Karşıyaka sokaklarının temiz, düzenli ve canlı bir hayata sahip olduğunu görüyoruz. Palmiye ağaçlarıyla uzanan uzun sahili, mesir alanları, alış veriş merkezleri, ünlü çarşısı, parkları, kafe ve barlarıyla adeta insanları kendine çağırıyor. İzmir'de bilim, kültür ve sanat alanlarında da zirvede olan semtimiz, bizlere modern yüzünü gösteriyor.

Şehrimizin tüm güzellikleri, insanların şehrimizi tercih etmesini sağlamış. Bu durum, Karşıyaka nakliyat sektörüne ihtiyaç duyulmasına imkan sağlamıştır. Yalı Nakliyat firmamız, şehrimize taşınmak isteyen tüm yurttaşlara en kaliteli Karşıyaka evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Peki, Nakliyat firmaları, hangi hizmetleri sağlamalıdır?

Karşıyaka Nakliyat Hizmetleri

>

Karşıyaka nakliyat hizmetleri için kullanılan görselde, Yalı Nakliyat firma çalışanımız, müşterimizin eşyalarını kutunun için yerleştirip kutuyu bantla kapatıyor.

Karşıyaka Nakliyat Hizmetleri - İzmir Yalı Nakliyat.

Karşıyaka nakliyat hizmetleri veren K3 taşımacılık yetki belgesine firmalar, sahip asansörlü ve sigortalı taşımacılık faaliyetlerini yerine getirmek zorundadırlar. Az veya çok eşya demeden, taşınmak isteyen tüm Karşıyakalılara uygun fiyata Karşıyaka evden eve taşımacılık hizmeti vermelidirler. Kaliteli hizmet için kendilerini sürekli yenilemeleri, teknolojiden faydalanmaları ve kaliteli malzemeler kullanmaları şarttır. Hızlı, kolay ve sorunsuz geçen bir nakliyat, müşterileri her zaman memnun edecektir.

Karşıyaka Nakliyat Asansörlü Hizmet

Günümüzde yüksek katlı binalar gittikçe çoğalmaya başladı. Sitelerin yaygınlaşmasıyla birlikte, bahçe, havuz, otopark, oyun sahaları gibi ortak kullanım alanları ihtiyacı doğdu. Bu alanlara yer açmak için de binalar boyuna inşa edilmeye başlandı.

Üst katlarda oturanların kendi kendilerine taşınmaları gerçekten çok zor. Onca eşyayı paketlemek ve zara vermeden merdivenlerden indirmek, güç, zaman ve profesyonellik gerektiren işler. Yoğun iş temposu ve hayat şartları gereği taşınmaya vakit ayıramayanlar için en doğru karar, Karşıyaka nakliyat asansörlü hizmet veren bir firmayla anlaşmak olacaktır. Ayrıca antika, elektronik ve değerli kırılabilir eşyalara sahip kişiler, eşyaların olası kazalardan hasar görmemeleri için de nakliye firması kiralamaları gerekir.

Asansörlü nakliyat, parçalanamayan büyük ve kırılabilir eşyaların pencereden ve balkondan hızlı ve güvenli bir şekilde nakliyesini sağlayan yenilikçi bir hizmettir. İnsan gücüyle taşınamayan ağır eşyalar, özel nakliye asnsörü ile kolayca taşınabilmektedir. İzmir Yalı Nakliyat firmamız, tek seferde 200 kg eşya taşıma kapasitesine sahip ve 15. kata kadar yükselebilen asansöre sahiptir. Değerli eşyalarınızı, güvenlik önlemleri alınmış asansörümüz ile zahmetsizce kamyonumuza taşımaktayız. Böylece, çalışanlarımız taşıma işinde daha az efort harcamakta ve paketleme, montaj gibi işlerde enerjilerini daha verimli kullanmaktadırlar. Karşıyaka şehir içi ve şehirler arası ev, ofis, iş yeri ve fuar taşımacılığında asansörlü naklyat hizmetimizi kullanmaktayız.

Sigortalı Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte eşyalar da elektronik hale geldi. Buzdolabı, televizyon, bilgisayar, bulaşık ve çamaşır makinesi, pahalı eşyalardan bazıları. Taşınmak, hayatımızda nadir yaptığımız işlerdir ve bu işin profesyonelce yapılması gerekmektedir. Ev, iş yeri ya da fuar eşyalarını yanlış paketleme ya da en küçük bir tedbirsizlik, maddi anlamda büyük kayıpla sonuçlanabilir. Kayıpların önüne geçmek için en doğrusu, sigortalı taşımacılık hizmeti veren bir firmayla anlaşmak olacaktır.

Karşıyaka nakliyat için kullanılan görselde, Yalı Nakliyat firma yetkilimizle müşterimiz evden eve sigortalı eşya taşımacılığı konusunda anlaşıp el sıkışıyorlar.

Sigortalı Karşıyaka Evden Eve Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık, eşyaların araçla taşınması esnasında meydana gelebilecek kazalara karşı önlem almak ve maddi kaybı karşılamak maksadıyla müşteri ile firma arasında yapılan bir sözleşmedir.

Firmaların, Karşıyaka'ya veya Karşıyaka'dan taşınacak kişilerin değerli eşyalarını nakliyat sigortası ile koruma altına almak yasal bir zorunluluktur. Karşıyaka nakliyat firmaları, bu hususa uymak zorundadırlar.

Sigortalı Karşıyaka Nakliyat Hizmetinin Avantajları

Sigortalı taşımacılık, müşterilere ve firmalara şu avantajları sağlar:

 • Karşıyaka nakliyat esnasında, seyir halindeyken olası kazalarda maddi kaybı önler.
 • Eşyaları güvence altına alır.
 • Eşyaların araçla nakliyesi sırasında oluşabilecek çizik, kırılma gibi hasarları karşılar.
 • Firmaların sorumluluklarını yerine getirmelerini teşvik eder.
 • Müşteri, psikolojik anlamda kendini daha rahat hisseder.

Karşıyaka Şehir İçi Nakliyat

Karşıyaka semtinde, 27 adet mahalle bulunuyor. Nakliyat firmaları, mahalle ya da binalar arasında mesafe gözetmeksizin, taşıma görevini yerine getirmelidirler. Mesafe yakın olsa bile, eşyaları kaliteli paketleme malzemeleriyle ambalajlayıp güvenle yeni adrese taşımalılar.

Karşıyaka şehir içi nakliyat başlığı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat tarafından paketlenen eşyalar taşınmayı bekliyorlar.

Karşıyaka Şehir İçi Nakliyat.

"Kısa mesafede eşyalara bir şey olmaz" diyen firmalardan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Profesyonel bir Karşıyaka nakliyat firması, şartlar ne olursa olsun, doğruluktan şaşmadan sorumluluk duygusuyla hareket etmeli ve hiçbir müşterisini mağdur etmemelidir.

Şehirler Arası Karşıyaka Nakliyat

Karşıyaka şehirler arası nakliyat hizmeti, Türkiye'nin tüm şehirlerini kapsamalıdır. Karşıyaka'dan Hakkari'ye, Van'dan Karşıyaka'ya kadar geniş nakliyat ağına sahip olmalı. Firmalar, uzun ya da kısa mesafe gözetmeden müşterilerine, geniş ve büyük araçlarıyla sigortalı nakliyatın keyfini yaşatmalıdırlar.

Şehirler arası Karşıyaka nakliyat başlığı için kullanılan görselde, Yalı Nakliyat firmamıza ait kamyon, müşterimizin eşyalarını Karşıyaka'dan Sivas'a taşıyor.

Şehirler Arası Karşıyaka Nakliyat.

Firmalar, yüksek katlarda oturan kişilerin eşyalarını asansör ile taşıyıp zaman kazanmalılar. Yolda vakit kaybetmeden yeni adrese zamanında ulaşmalılar. Eşyaların montajını yapıp, oturulacak biçimde evi ya da iş yerini size teslim etmeliler.

Şehirler arası nakliyatla ilgili sizlerle; "altın öğütler" niteliğinde bazı önemli bilgileri paylaşmak istiyoruz. Nakliye firması seçerken, ihtiyaçlarınıza göz önünde bulundurarak firma araştırması yapın. Örneğin, 7. katta oturuyorsanız, asansörlü nakliyat sizin için önem arz etmelidir. Çok eşyanız varsa, firmanın tam donanımlı geniş araca sahip olup olmadığın öğrenin.

Bir diğer husus, nakliyat fiyatları konusu. 500-600 gibi uygun görünen fiyatlar, özellikle uzun mesafeler için hiç inandırıcı değiller. Kullanılan paketleme malzemeleri, harcanan yakıt, işçi yevmiyesi ve asansör kullanımı, bu fiyatlarda taşınmanın imkansız olduğunu kanıtlar nitelikte. Bu tür fiyatlara aldanıp hizmet alan kişiler, her zaman firmaların ek ücret talepleriyle karşılaşmışlardır. Fiyat konusunda sonradan süpriz yaşamak istemiyorsanız, İzmir Yalı Nakliyat firmamız gibi kesin fiyat veren ve bunu, işbu sözleşmeyle güvence altına alan firmalarla anlaşınız.

Karşıyaka Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları; firmanın fiyat politikası, iki nokta arası mesafe, eşya miktarı, ve yararlanılacak hizmet kalitesine göre değişir. Güvenilir bir firma bulmak için öncelikle firmanın K1 veya K3 belgesine sahip olduğunu öğrenmelisiniz. Doğru fiyat teklifi almak içinse; eşya sayısını, oturduğunuz ve taşınacağınız dairelerin kaçıncı katlarda olduklarını ve asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanıp yararlanmayacağını açıkça ifade etmelisiniz.

Firmalar, fiyat teklifinde açık ve net olmalı. Verilen teklifin son teklif olduğunu ve hiçbir sebeple değiştirilemeyeceğini içeren bir yazılı sözleşme ile kendinizi garanti altına alabilirsiniz. Ayrıca, her güvenilir firma, farklı fiyatlarla karşınıza çıkabilir. 4-5 firmadan fiyat teklifi alıp ortalama ücreti tespit edebilirsiniz. 

Karşıyaka Nakliyat Firmaları

Karşıyaka nakliyat firmaları başlığı için kullanılan görselde, Yalı Nakliyat firmamıza ait geniş kamyon, müşterimizin eşyalarını taşımak üzere binanın önüne park etmiş.

Karşıyaka Nakliyat Firmaları - İzmir Yalı Nakliyat.

Karşıyaka nakliyat firmaları arasında lider firma konumunda olan İzmir Yalı Nakliyat, müşteri menuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. İçiniz huzurlu ve güvenle taşınmanız için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz.

Paketleme, taşıma ve montaj işlerinde uzman personelimizle hareket ediyoruz. A sınıfı streç, balonlu naylon, bant, sarma battaniye, köşe koruyucular, cam profiller ve sağlam koli kutuları ile eşyalarınızı dikkatlice paketliyoruz. Olası kazalara mahal vermemek için önceden tedbirler alıyoruz. İsteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda asansörlü nakliyat hizmetimizi sağlıyoruz. Karşıyaka şehir içi taşımacılıkta mesafe ayırt etmiyoruz. Şehirler arası nakliyat için ise, eşyalarınıza sigorta yaptırarak değerli eşyalarınızı güvence altına alıyoruz.

Karşıyaka Nakliyat için 7/24 İletişim Hattımız

Aşağıdaki tuşlara tıklayarak bizi 7/24 arayabilir ya da Google Haritalardan adres bilgilerimize kolayca ulaşabilirsiniz.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Yalı Nakliyat.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

Nüfus yoğunluğu bakımından ülkemizin 3. büyük ili olan Egenin incisi İzmir, sürekli göç alan bir şehir konumunda. Ekonomik sebepler, iş ve eğitim sebebiyle sürekli göç almaktadır. İzmir Yalı Nakliyat firması olarak bizler de, siz değerli müşterilerimize, İzmir nakliye şirketleri ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz. İzmir evden eve nakliyat firmaları nakliye şirketleri hakkında tüm konu başlıklarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Amacımız, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında işini bilmeyen veya nakliye şirketi olarak görünen korsan şirketlerden sizleri korumaktır. Kimi şirketler, sonradan ek ücret talep ederek sizi ekonomik anlamda zorlayabilir, kimi sözde şirketler de çok ucuza iş yaptığını söyleyerek aslında sizi dolandırıyor olabilir.

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir şehrine ait bir manzara resmi var.

İzmir evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı, güvenilir firmalar, ek ücret talep etme, evden eve sigortalı taşımacılık, asansörlü nakliyat ve taşımacılık için gerekli yetki belgesi konuları için farenizi aşağıya doğru kaydırın.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Nakliye Şirketleri

İş bulma, eğitim, ekonomi, evlilik, askerlik ve tayin gibi sebeplerden dolayı istemesek de yaşadığımız yeri geride bırakmak zorunda kalabiliyoruz. Taşınmak, hayatımızda nadir olan tecrübelerden biri. Bu sebeple, eşya paketlerken ve taşırken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve nakliye organizasyonu sağlama konularında yetersiz kalabiliriz.

Bir diğer nokta da, eşya taşımak için bir kamyona, yüksek katlarda oturuyorsak, bir asansöre ihtiyacımız olduğu gerçeğidir. İşinizde yoğun çalışıyorsanız veya sağlık sorununuz eşya taşımaya imkan vermiyorsa, tek çözüm, doğru bir İzmir nakliye şirketi olacaktır. Sonuç olarak profesyonel çalışan bir nakliyat firmasına ihtiyaç duyarız.

Nakliyatla ilgili ilk sorumuz ise, şu olmalı:

İzmir evden eve nakliyat firmasını neye göre belirlemeliyim?

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamız tarafından paketlenmiş eşyalar var.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Nakliye Şirketleri

Öncelikle bilmeniz gereken; nasıl bir firmaya ihtiyaç duyduğunuzdur. İhtiyaçlarınızın bir listesini hazırlayın ve ona göre firma aramaya başlayın. Örneğin; yüksek katlarda oturuyorsanız, asansörlü nakliyat, ön plana çıkmalıdır. kullandıkları asansörün periyodik bakımları yapılmış olmalı. Eşyalarınızın zarar görmemesi için koruyucu kenarlar, sabitleyici halatlar gibi özel güvenlik tedbirlerine sahip olmalı. Kırılabilir, antika ve elektronik gibi pahalı eşyalarınız varsa, yılların deneyimine sahip ve paketlemeden çok iyi anlayan profesyonel bir şirkete aramanız gerekir. 

Sizin için en doğru firma, taşımacılık yetki belgesine, uzman bir ekibe, güzel müşteri yorumlarına ve sizi yarı yolda bırakmayacak iş ahlakına sahip kaliteli bir şirket olacaktır. Firmamız, tüm bu özellikleri karşılayan kurumsal bir firmadır.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Nasıl Olmalı?

Şehrimizde, İzmir nakliye hizmetleri veren firma sayısı yaklaşık 200-250 civarında. Firmamız, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında öncü firmalardan biri. Asansörlü eşya taşıma, kaliteli malzemelerle tam paketleme, ambalajlama, koruyucu önlemler alma ve geniş araçlarla sigortalı taşımacılık, verdiğimiz evden eve nakliyat hizmetleridir.

İzmir Yalı Nakliyat, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek yeterliliğe ve kaliteye sahiptir. Bu nedenle firmamızı örnek vererek İzmir evden eve nakliyat firmaları nasıl olmalı sorusunu cevaplandırabiliriz.

Firmamız için müşterilerimizin eşyaları, müşterilerimiz kadar değerlidir. Eşyaları zamanında adrese teslim etmek için öncelikle kendimizi değerlendiriyoruz. Çalışanlarımızı nakliye alanında eğitime tabi tutarak eşya paketleme, ambalajlama, montaj ve taşıma tecrübelerini canlı tutmuş oluyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Yetki Belgesi

İzmir nakliye şirketleri, taşımacılık hizmeti verebilmek için K1 veya K3 yetki belgeleri bulundurmak zorundalar. K3, gerçek ve vergi tüzel mükelleflerine ofis, iş yeri ve ev eşyalarını bir yerden başka bir yere ticari amaçla taşımalarına imkan veren bir yetki belgesidir.

İzmir evden eve nakliyat firmaları yetki belgesi için kullanılan görselde K3 taşımacılık belgesi var.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Yetki Belgesi

K3 belgesine sahip İzmir Yalı Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası ev, ofis ve iş yeri eşyalarını yasal olarak taşıyan bir İzmir nakliyat firmasıdır. Firmamız, eşya taşımacılığı belgesini alabilmek için gerekli alt yapıya ve donanıma sahip yetkili bir şirkettir.

Ne var ki, piyasada İzmir nakliye şirketi adı altında eşya taşıyan birçok korsan firma var. İletişime geçtiğiniz firmanın gerçek mi yoksa paravan mı olduğunu anlamak için kesinlikle yetki belgesini görmelisiniz. "Daha sonra gösteririz. Sözümüz söz. Biz kefiliz" gibi sözlere kanmayınız.

Asansörlü İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamıza ait asansörle müşterimizin eşyaları 7. kattan aşağıya taşınıyor.

Asansörlü İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Nakliye Şirketleri

Günümüzde binaların gittikçe yükselmesi, asansörlü nakliyat ihtiyacını doğurmuştur. Asansör, özellikle parçalara bölünemeyen büyük eşyalar, kırılabilir, lüks, antika ve benzeri eşyaların zarar görmemesi için oldukça faydalı bir buluştur. Asansörle eşyalar daha hızlı ve güvenenle taşınmakta ve gidecekleri adrese zamanında ulaşmaktadır.

Yüksek katlarda oturuyorsanız, nakliye firmasına asansörlü İzmir evden eve nakliyat hizmeti verip vermediğini öğrenin. Asansörle eşya indirirken ya da çıkarırken güvenlik ne gibi güvenlik tedbirleri aldıklarını sorun. Asansörün oturduğunuz kata kadar yükselebildiğinden emin olun. Asansörün bir seferde ne kadar ağırlık taşıdığını öğrenin.

İzmir Yalı Nakliyat firmamız, asansörle 15. kata kadar ulaşabilmektedir. Tek seferde en fazla 200 kg taşıyabilen asansörlerimizin bakımları zamanında yapmaktayız. Asansörle taşıma esnasında eşyaların hasar almaması için ekstra güvenlik önlemleri almaktayız. Eşyaları özenle paketleyip kenar koruyucularla destekledikten sonra asansörle aracımıza yüklüyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Ek Ücret Talep Etmemeli

İzmir evden eve nakliyat firmaları ek ücret talep etmemeli konusu için kullanılan görselde, bir müşteri nakliyat firmasına ekstra para ödüyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Ek Ücret Talep Etmemeli

Nakliyat firmasıyla anlaşmadan önce, kesin bir fiyat almalısınız. İzmir nakliye şirketleri, doğru fiyat teklifi sunabilmek için sizlerden şunları öğrenmek zorunda:

 • Nakliyat öncesi eşyalarınızın miktarı
 • Oturduğunuz ve gideceğiniz evin kaçıncı katta oldukları
 • Oda sayısı
 • Sokağın yapısı ve yolun genişliği
 • Evin önünde park alanı olup olmadığı
 • Bina yöneticisinin izniyle bina asansörünü kullanıp kullanılmayacağı

İzmir evden eve nakliyat firmaları, fiyat konusunda şeffaf ve açık olmalı. Sonradan ek ücret talep etmemeli. Yukarıdaki maddelerden hiçbirini size sormuyor ve direkt fiyattan bahsediyorsa, sonradan ek ücret sizi bekliyor demektir. Bundan emin olmak için anlaşma metnine;

"Hizmet esnasında ve sonrasında, belirlenen fiyat haricinde, ne sebep olursa olsun, herhangi bir ek ücret talep edilmeyecek"

ibaresi koydurabilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Sigortalı Taşımacılık

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, İzmir Yalı Nakliyat firmamız ile müşterimiz arasında sigortalı taşıma sözleşmesi imzalanıyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Sigortalı Taşımacılık

Sigortalı taşımacılık, eşyaların araçla nakliyesi sırasında meydana gelebilecek olası kaza, yangın ve çalınma gibi olaylardan doğacak zararı tazmin etme sözleşmesidir. Bu sözleşme, hem müşteriyi, hem de firmayı koruma altına alır.

İzmir evden eve nakliyat firmaları, diğer şirketlerde olduğu gibi, müşterilerine İzmir şehirler arası sigortalı nakliyat hizmetini sunabilmelidir. Böylece, eşyalarınıza zarar gelecek mi endişesi yaşamayacaksınız. Kafanız rahat bir şekilde güvenle yeni yuvanıza hareket edeceksiniz. Şayet, bunu sağlamıyorsa, o şirketten uzak durmanızı tavsiye ederiz.

İzmir Yalı Nakliyat, müşterilerine karşı tam bir sorumluluk bilinciyle hareket etmektedir. Müşteri memnuniyeti için hiçbir hizmetten kaçmamaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetimizle müşterilerimiz her zaman güvenle taşınmıştır. Bu da firmamızı, İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında saygın konuma getirmiştir.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyat Teklifleri

İzmir evden eve nakliyat firmaları fiyat teklifleri konusu için kullanılan görselde, bir bayan müşteri nakliye firmalarının fiyat tekliflerini değerlendiriyor.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Fiyat Teklifleri - İzmir Nakliye Şirketleri

Doğru hareket eden İzmir evden eve nakliyat firmaları fiyat teklifleri verirken, iki mesafe arasındaki farkı, evlerin kaçıncı katta oldukları, asansörlü nakliyat hizmetini alıp almayacağınızı, sokağın yapısını ve eşya sayısın dikkate alır. Sizden topladığı bu detaylara göre, ekspertiz raporunu da dikkate alarak fiyat teklifi verir. Şayet; "500, 550 Liraya eşyalarınızı taşıyoruz" gibi yanıltıcı reklamlar görürseniz, kesinlikle inanmayın. Çünkü işçi yevmiyesi, kullanılan paketleme malzemelerinin maliyeti, aracın yaktığı yakıt ve asansör kullanımı dikkate alındığında bu fiyat, doğru bir fiyat değil. Sonradan ek ücret tarifesi uygulayacakları anlamı taşıyor.

İzmir Yalı nakliyat firmamız, eşyalarını görüp yukarıda bahsettiğimiz tüm bilgileri öğrendikten sonra kesin bir fiyat belirler. Firmamızla siz değerli müşterimiz arasındaki sözleşmede ne fiyat verildiyse, o fiyat geçerlidir.

Sonradan ek talepler, bahşiş gibi sürpriz ücretler ve farklı bahanelerle ekstra ücretler ödemek istemiyorsanız, tercihinizi İzmir Yalı Nakliyat firmamızdan kullanmalısınız.

Güvenilir İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, güvenilir firma çalışanımız, bant ile içi eşya dolu bir kutuyu bantlıyor.

Güvenilir İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir yalı Nakliyat

Güvenilir İzmir evden eve nakliyat firmaları, şu yeterlilik ve özelliklere sahip olmalı:

 • Doğruluk ve dürüstlük
 • Müşteri odaklı çalışmak. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak
 • Müşteriyi iyi dinleyip doğru anlayarak müşterinin ihtiyaçlarına cevap verebilme
 • Yeniliğe açıklık ve teknolojiden yararlanma
 • Proaktif olma. Yani; olası problemlere karşı önceden tedbirler alma.
 • Nakliyat sürecini, planlı ve programlı bir şekilde yürütme
 • Kaliteli eşya paketleme malzemeleri kullanma
 • Dakiklik. Eşyaları zamanında yeni eve ulaştırma kabiliyeti
 • Nakliye süresin boyunca 7/24 kesintisiz iletişim
 • Eğitimli elemanlar yetiştirme
 • Montaj ve demontaj işlerini iyi bilen marangozcular
 • Paketleme işini titizlikle yapan deneyimli çalışanlar
 • Eşyaların miktarına göre her ebatta araca sahip olma
 • Açık fiyat teklifi verebilme
 • Asansörlü nakliyat ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sunabilme
 • İzmir evden eve nakliyat hizmetini Avrupa standartlarına uygun sürdürebilme
 • Periyodik bakımları zamanında yapılmış kamyon, asansör ve benzeri araçlar kullanmak
 • İş sağlığına ve güvenliğine dikkat ederek hareket etmek

İzmir Yalı Nakliyat; belirlemiş olduğu misyon, vizyon ve değerler doğrultusunda, müşteri memnuniyetini dikkate alarak evden eve nakliye hizmeti verir.

Aşağıda, iş ortaklarımız olan güvenilir İzmir evden eve nakliyat firmaları listesi bulunmakta. İnceleyebilirsiniz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları Tavsiye

İzmir evden eve nakliyat firmaları yazısı için kullanılan görselde, firmamız tarafından eşyaları sorunsuz bir şekilde taşınmış mutlu bir aile var.

İzmir Evden Eve Nakliyat Firmaları - İzmir Nakliye Şirketleri

Öncelikle nakliyat firmasına, ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde anlatın. Tam ve doğru bilgiler verdiğinizden emin olun. Böylece sonradan ek ücret talepleriyle karşılaşmazsınız. Kesinlikle taşıma yetki belgesine sahip firmalara eşyalarınızı taşıtın. İmkansız veya inanması güç fiyatlar sunan firmalara inanmayın. 3-4 firmayla görüştükten sonra, ortalama nakliye fiyatlarının ne olduğunu anlayacaksınız. Ücret konusunda makul gelen firmayla anlaşma sağlayabilirsiniz.

Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinden faydalanacaksanız, eşyalarınızı sigortalatın. İzmir evden eve nakliyat firmaları, şehirler arası taşımacılıkta sigorta işlemini mutlaka yapmak zorundalar. "Biz kefiliz" gibi sözler yerine, yazılı sigorta sözleşme yaptırın. "Söz uçar, yazı kalır." sözünü unutmayın.

Sonuç olarak, İzmir evden eve nakliyat firmaları, doğruluktan şaşmadan işini hakkıyla yapmalıdır. Şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliye hizmetine ihtiyacınız olursa, firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İzmir'e taşınmadan önce, şehri daha yakından tanımak için İzmir Büyükşehir Belediyesinin sitesini ziyaret edebilirsiniz. Özellikle, "İzmir'de Bir Gün" adlı e-dergiyi okumanızı tavsiye ederiz.

Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim.

Gelin, Geleceğe Birlikte Hareket Edelim.

izmir-yali-nakliyat-firmamizi-neden-secmelisiniz-one-cikarilmis-gorsel

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

İzmir Yalı Nakliyat firmamızı neden seçmelisiniz? sorusunu, bu yazımızda cevaplandırıyoruz. İzmir Yalı Nakliyat firmamız, İzmir'in Karşıyaka ilçesinde nakliyat sektöründeki ihtiyaçları karşılamak üzere, Ramazan Demir tarafından 2006 yılında kurulmuştur. "Geleceğe birlikte hareket edelim" sloganıyla yola çıkan firmamız; İzmir evden eve nakliyat taşımacılık, İzmir eşya depolama, ofis büro nakliyatı, eşya paketleme, fuar taşımacılığı, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini profesyonel olarak vermektedir. İzmir Yalı Nakliyatın kurulma amacı; nakliyat işlerine ihtiyacı olan herkese yardımcı olmak ve onları mutlu etmektir. İzmir Yalı Nakliyat, müşterilerinin memnuniyeti için belirlediği vizyonlar çerçevesinde hızlı, kaliteli ve sorunsuz taşımacılık imkanı sağlamaktadır. Yüksek katlarda oturanlara asansörlü nakliyat hizmetini vermekte. Sigortalı taşımacılık ile müşterilerin değerli eşyalarını güvence altına almaktadır.

Müşteri memnuniyeti, Yalı Nakliyat firması için önceliktir. Müşterileri memnun edebilmek için tüm işlerimizi proaktif bir yaklaşımla planlı ve programlı olarak yapmakta ve adım adım ilerlemekteyiz.

Aşağıda, İzmir Yalı Nakliyat firmamızı neden seçmelisiniz sorusunun cevabını detaylı olarak bulabilirsiniz.

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

Ülkemizde, yüksek katlı binaların artması, nakliyat işini daha da zor hale getirdi. Nakliye işlerinde profesyonel ve uzman ekiplere ihtiyaç duyulmaya başlandı. Yükselen binalar, yoğun iş temposundan dolayı insanların kendi eşyalarını taşımaya zaman bulamamaları, taşıma esnasında oluşabilecek bel ağrısı, fıtık gibi sağlık sorunları, elektronik, mobilya gibi değerli eşyalara zarar veririm korkusu, nakliyat firmalarına olan talebi arttırdı.

İzmir Yalı Nakliyat firmamız, bu talebi karşılamak için;

 • İzmir Evden Eve Nakliyat
 • Ofis Büro Nakliyatı
 • Şehirler Arası ve Şehir içi Nakliyat
 • İzmir Eşya Depolama
 • Asansörlü Nakliyat
 • Sigortalı Taşımacılık
 • Paketleme Hizmetleri
 • İzmir Taşımacılık

hizmetleri vermektedir. 20 kişilik eğitimli bir ekip, 5 adet nakliye aracı ve uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip İzmir Yalı Nakliyat olarak bizler, eşya taşımanın tüm stresini üzerinizden alıp, eşyalarınızı sizler için sorunsuz bir şekilde taşımaktayız. Şehirler arası ve şehir içi taşımacılık hizmetlerinde eğitimli personelimiz ile birlikte, hayatı kolaylaştırmak için sizlere yardımcı olmaktayız. Müşteriye sunduğumuz uygun nakliyat fiyatlar sayesinde, ekonomik anlamda da müşterilerimizi rahatlatmaktayız. O halde, İzmir Yalı Nakliyat firmamızı neden seçmelisiniz sorusunun ilk cevabı; müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır.

İzmir Yalı nakliyat firmamızı neden seçmelisiniz sorusunun diğer cevaplarını; yani özelliklerimizi, aşağıda başlıklar halinde madde madde sıraladık.

Madde Madde İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?
 1. Müşterilerimizin tüm sorularına 7/24 cevap verebilen müşteri hizmetleri.
 2. Esnek fiyatlandırma seçenekleri.
 3. Hasar ve kayıplara karşı sigortalı eşya taşımacılığı.
 4. Değerli ve büyük eşyaları güvenli bir şekilde taşımamıza kolaylık sağlayan asansörlü nakliyat.
 5. İnsan ilişkilerine değer veren bir anlayış. Güler yüzlü olmak, Saygı ve nezaket kurallarına bağlı kalmak.
 6. Mobilyalarınızın montajı ve birleştirilmeleri için profesyonel marangozlu taşımacılık hizmetimiz.
 7. Eşyaları çizilme, darbe ve çarpmalardan korumak için kullandığımız kaliteli malzemeler: Stretch wrap, cam profiller, köşe koruyucular, bantlar, balonlu naylonlar, özel ambalajlar, bantlar ve yırtılmayan sağlam koliler.
 8. Bilgi toplama, nakliyat hazırlığı, harekete geç ve mutlu son adımlarından oluşan çözüm sürecimize bağlılığımız.
 9. İşinde uzman ve eğitimli ekibimizle birlikte çalışmak.
 10. İzmir evden eve nakliyat taşımacılık eşya depolama ve paketleme hizmetlerindeki tüm yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek kendimizi sürekli yenilemek.
 11. Tam donanımlı nakliye araçlarına sahip olmak.
 12. Eşya depolama için güvenlik önlemleri alınmış ve uygun koşullara sahip depolarımızın varlığı.

Tüm bunları, aşağıda belirttiğimiz nakliyat sürecimize göre gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Yalı Nakliyat Sürecimiz

İzmir evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamızı diğerlerinden farklı kılan; planlı hareket etmek, hiçbir şeyi şansa bırakmamak ve müşterimizi memnuniyetini her daim ön planda tutmaktır. Şehir içi, şehirler arası evden eve nakliyat, ofis, büro, fuar taşımacılığı, depolama ve paketleme hizmetlerimizi şu plan çerçevesinde sizlere sunmaktayız:

Bilgi Topluyoruz

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

Bizi arayarak eşyalarınızın nakliyesi ve fiyatlandırma ile ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz. İş yeri adresimize geldiğinizde ise, eşyanızın miktarını, yapısını, paketleme için malzeme ihtiyacını, mesafe uzunluğunu, sokağın genişliğini ve asansör gerekip gerekmediğini öğreniyoruz. Paketleme işini kendiniz yapmak istediğiniz takdirde, dilerseniz, sizler için paketleme malzemeleri temin ediyoruz.

Nakliye Hazırlığımızı Yapıyoruz

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz?

Topladığımız bilgilere göre, paketleme ve koruyucu malzemelerimizi ve eşyalarınıza uygun nakliyat aracımızı hazır hale getiriyoruz. Ekibimiz, taşıma mesafesine, eşyalarınızın yapısı ve miktarına uygun aracı ve paketleme malzemelerini tahsis ederler. Dİiediğiniz tarihte ve saatte, adresinize gelirler.

Tam paketleme hizmetimizden yararlanmak istediğiniz takdirde, taşınma gününden hemen önce adresinize gelip eşyalarınızı paketleriz.

Harekete Geçiyoruz

Taşınma günü geldiğinde, öncelikle eşya kontrol listesini hazırlıyoruz. Ardından, değerli eşyalarınızı kaliteli malemelerle paketliyoruz. Eşya ve zemin koruyucular kullanarak olası hasarlara karşı tedbirimizi alıp eşyaları aracımıza yüklüyoruz.

Son kontrolleri yaptıktan sonra, yeni adresinize varmak üzere yola çıkıyoruz. Hava süspansiyon sistemlerine sahip tam donanımlı nakliyat aracımız ile eşyalarınız zarar görmeden, tüm trafik kurallarına uyarak eşyalarınızı adresinize tam vaktinde ulaştırıyoruz.

İzmir Yalı Nakliyat Firmamızı Neden Seçmelisiniz: Zamanında Varıyoruz

Yeni adrese zamanında varıyoruz. Eşyalarınızı, zarar vermeden taşıyoruz. Ev ya da iş yeriniz yüksek kattaysa, asansör hizmetimizi sağlıyoruz. Hangi eşyaların hangi odaya konulacağını öğrenip ona göre yerleştiriyoruz. Mobilyaların montajını yapıyoruz. Ardından, eşyalarınızı yerlerine yerleştiriyoruz. Envanter listesine kaydettiğimiz eşyalarınızı kontrol ediyoruz. Varsa, Eksikleri veya hasarı tespit edip nakliyat sigortasından yararlanmanızı sağlıyoruz.

Sonuç olarak, nakliyat ve taşımacılık sektöründe ve yenilikçi ilkelerimiz doğrultusunda sürekli kendimizi geliştirip müşterilerimizle geleceğe, emin adımlarla ilerliyoruz. Avrupa standartlarına uygun İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası ve şehir içi nakliyat, eşya depolama ve paketleme hizmetlerimiz ile tüm yükü üzerinizden almamızı isterseniz, biz yanınızdayız. "İzmir Yalı Nakliyat firmamızı neden seçmelisiniz?" sorusunun yanıtını öğrendiğinize göre;

"Gelin, geleceğe birlikte hareket edelim."

Arşivler

E-Bülten

İletişim Bilgilerimiz

 • Yalı Mahallesi 6398. Sokak
  Bostanlı, Karşıyaka - İzmir
 • 0 232 381 16 10
  0 535 827 35 97
 • iletisim@izmiryalinakliyat.com

2019 © Tüm Hakları Saklıdır | İzmir Yalı Nakliyat